Şimdi Ara

Huawei'den AirPods'a yeni rakip geldi: FreeBuds 3 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei'den AirPods'a yeni rakip geldi: FreeBuds 3 tanıtıldı

Huawei, IFA'da sadece yeni amiral gemisi işlemcisini tanıtmakla kalmadı, aynı zamanda yeni gerçek kablosuz kulakiçi kulaklığı olan FreeBuds 3'ü de duyurdu. Dairesel, disk şeklinde bir şarj kutusunda gelen aksesuarın iki renk seçeneği mevcut.

Ayrıca Bkz.Twitter, SMS ile tweet gönderme özelliğini geçici olarak devre dışı bıraktı
    AirPods ile neredeyse aynı görümde olan FreeBuds 3'ün Apple'ın popüler kulaklığından daha iyi bir deneyim ve performans sunduğu iddia ediliyor. Cihazda, Huawei’nin Kirin A1 işlemcisine yer verildi. Ayrıca aktif gürültü önleme özelliği ve Bluetooth 5.1 desteği var.

Kirin A1, Huawei tarafından “Isochronous” olarak adlandırılan çift kanallı Bluetooth bağlantısı sunabiliyor. Bu da %30 daha düşük gecikme süresi ve %50 daha düşük güç tüketimi demek. İşlemci beraberinde BT-UHD adlı yeni bir Bluetooth protokolü getiriyor.

Şarj kutusu ile 20 saatlik ekstra pil süresi

FreeBuds 3, EMUI 10.0 veya daha yüksek sürümü çalıştıran yeni bir Huawei telefonla bu standardı kullanarak bağlantı kurabilecek. Yeni standardın 2.3 Mbps'ye kadar veri aktarım hızı sunduğu belirtiliyor. Kulaklığın diğer özellikleri arasında 190 ms gecikme süresi ve Qi kablosuz şarj da var.

Kulaklıkların her birinin tek şarjla 4 saat kullanım ömrü sunduğu belirtildi. Şarj kutusu ise 20 saatlik ekstra pil ömrü sağlıyor. FreeBuds 3, karbon siyahı ve seramik beyaz renkleri ile satışa sunulacak. Şu an itibarıyla fiyat etiketi konusunda bir bilgi bulunmuyor.

• Airpods killer

• daha iyi olduğuna şüphe yok.

• Demekki Kopyalama argesini yeni tamamladılar

• Gicikligina benzer urun yapmiyorlarsa bir sey demiyorum.

• Adamların Mac lerini taklit ettiler şimdi de kulaklığı bari tasarım olarak özgün yapsalardı bire bir kopya resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslar, tizler, ses kalitesi ne durumda, hiç buna değinilmemiş.

• bir airpods kullanıcı olarak galiba ilk defa alternatif geliyor diyebildim .
    fiyat olarak uygunda gelirse çok iyi .

• Airpods 2'yi mükemmeleştirmişler :)

• Alan pisman olacak bunu buraya yaziyorum.ama gerci apple kullanmadan aradaki farki !!!anlayamazsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istediği kadar iyi olsun, tasarımı kopyaladıkları sürece saygı duyulacak tarafı yok
  • airpods 2 kullanıyorum ses kalitesi benzer ve uygun fiyatlı olursa neden alınmasın ama sanmıyorum
  • ANC'si güzel çalışıyorsa alınır. Zaten bununla birlikte toplamda 2 kulaklıkta olmuş oluyor ANC.

• Kopyalıyorlar işte, Trump haklı beyler, dağılın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oly1786 -- 7 Eylül 2019; 14:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

Alan pisman olacak bunu buraya yaziyorum.ama gerci apple kullanmadan aradaki farki !!!anlayamazsiniz.
    Kesinlikle hocam eypıl kullanmadan fark anlaşılmaz,bunlar hep kopyağğ!!!!anlayamazlağrr!!
  • Kulaklığı güzel. Airpodsu övüp durmayın.

• AirPods kadar balln bir kulaklık yok sırf apple..bendede var aliexpressten çok daha iyi bir iki seçenek aldım ...
  • Freebuds 2 yeni çıkmamışmıydı zaten? Neyse rakiplerinin 2 katına ve daha az özellikle satıyor, Param olsa sony wx100x alırdım. Bu kulaklıkkara aptx hd desteği gelmeli yoksa gelişme göstermiyorlar. T2c kullanıyorum muhteşem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.