Şimdi Ara

Facebook'un çöpçatanlık servisi ABD'de kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz yıl Facebook'un Tinder tarzı bir çöpçatanlık servisi üzernde çalışmalar yaptığını sizlere duyurmuştuk. Facebook Dating olarak adlandırılan bu yeni özellik şimdilik sadece ABD'deki kullanıcılara sunuldu.

Şimdilik ABD'de aktif

Facebook'un konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda: "Bugün ABD'de Facebook Dating'i başlatıyoruz. Ayrıca insanlara Instagram yayınlarını doğrudan Facebook Arkadaş profillerine entegre etme kabiliyeti de veriyoruz." ifadeleri yer alıyor. Test bölgesi olarak ABD'nin seçildiği ve önümüzdeki haftalarda hizmetin diğer ülkelere de yayılacağı gelen bilgiler arasında.
    Facebook Dating kullanıcılarının, Facebook profillerinden bağımsız yeni bir profil oluşturmaları gerekecek. Sistem tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza uyan kişilerle sizi eşleştirerek önerilerde bulunacak. Ancak Facebook Dating'de sohbete başlamak için Tinder'da olduğu gibi iki tarafın karşılıklı olarak birbirlerini beğenmiş olmaları gerekmeyecek. Ayrıca Facebook Dating'de bir Facebook arkadaşının ondan hoşlandığını bilmesini sağlayan "Secret Crush" özelliğinin de yer aldığı belirtiliyor.

• facebook ve çöpçatanlık. kesin 6 ay sonra tüm kullanıcı bilgileri yanlışlıkla dışarı sızar!!. bu şirkete hiç güvenmiyorum. whatsapp dışında hiç bir uygulamasınıda kullanmıyorum şükür. onada şirketten dolayı mecburuz yoksa onuda kullanmam

• Adamlar milletin verisini pazarlamakla kalmayıp milletin karısını kızını pazarlamaya başladılar.

• zaten bunun için uygulamalar var zukerberg yine oyunbazlık peşinde
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    ulan ne güldüm ya thanks 😃😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu uygulamaya en laf eden kişi, bu özellik Türkiye'ye geldiği zaman ilk kullanacak kişidir, fazla kasmayın

Bir de merak ettiğim şey, sahte hesaplara ne olacak? Ben bu uygulamayı kandırabilir miyim? Abazalara karşı ne yapılacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 6 Eylül 2019; 17:25:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz programların sonu yok her gün bir yenisi çıkıyor. İnsanların sosyalleşemediğinin en büyük kanıtı
  • Zuckerberg dunyanin en buyuk beyefendisi olacak desenize.

• Bu kadar devasa kişisel verilerle çok isabetli eşleşmeler yapacağını tahmin ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 ay sonra burda “facebook çöpçatanlık uygulamasından kullanıcı bilgileri sızdı, bilmem kaç milyon un bilgileri tehlikede olabilir” diye haber okursak şaşmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hizmet dünyaya açılırsa kullanımda Türkiye birinci olur, ben size söyliyim.
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyorsun demek ki.

• bana capon ayarlasın o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.