Şimdi Ara

Honor Play 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei’nin oyun odaklı olarak piyasaya sürdüğü Honor Play akıllı telefonundan sonra ikinci hamlesi de gecikmedi. Honor Play 3 modeli ilk nesle göre biraz daha iyi özellikleri uygun bir fiyata sunuyor.

Honor Play 3 özellikleri ve fiyatı

Honor Play 3 modelinde 6.39 inçlik 1560x720 piksel çözünürlüğünde bir ekran bizi karşılıyor. Sol üst kısımdaki nokta çentik tasarımı sayesinde ekran-kasa oranı yüzde 90 seviyesine kadar yükselmiş. Arka kapak geçişli bir desen tasarımına sahip.

Ayrıca Bkz.Samsung'dan 5G modemli Exynos 980 yonga seti

4 adet Cortex-A72 ve 4 adet Cortex-A53 çekirdeğinden oluşan Hisilicon Kirin 710F yonga setinden gücünü alan modelde 4GB/6GB RAM bellek ve 64GB/128GB depolama kapasitesi yer alıyor. GPU Turbo 2.0 performans arttırma özelliği ilk kez orta seviye bir Huawei telefonunda yer alacak.

Telefonun arka kısmında 48MP çözünürlüğünde ana kamera yer alırken 8MP çözünürlüğünde geniş açılı sensör ve 2MP çözünürlüğünde derinlik sensörü ona destek veriyor. Ön kamera ise 8MP çözünürlüğünde.

Telefonda ayrıca bağlantı hızlarını optimize eden Link Turbo, uygulama performansını arttıran Ark Compiler, EROFS verimli dosya sistemi şeklinde teknolojilere de yer verilmiş. 4000mAh kapasiteli bataryası 10W hızlı şarj ile desteklenen Honor Play 3 modeli için fiyatlar şu şekilde:

Honor Play 3 4GB+64GB – 139$

Honor Play 3 4GB+128GB – 181$

Honor Play 3 6GB+64GB – 181$

• Turkiye'de 2 bin TL den baslar :)

• Şu fiyatların güzelliğine bak ya
    Birim üzerinden düşününce Hüzünlenmemek elde değil..
    Yemin ederim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kağıt üzerinde iyi ama Huawei giriş ve orta sinifi ekranları rezalet izlediginden ve oynadığında keyif almıyorsun ayrıca ekran parlaklığı çok düşük !!

• 720p ekran ?

• Edit: Parmak izi okuyucu yok, 720p ekran, micro usb 10w şarj fakat yine ds 140 dolarlık fiyat rekabetçi. Kirin710 zaten snapdragon 660 benzeri performans sunuyor. 48 mp kamera, şık tasarım, 4000 batarya, 4/64 gb depolama 140 dolar güzel fiyat performans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 5 Eylül 2019; 4:0:40 >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Bırak birim üzerindeni, şu fiyatın karşılığı TL'ye gelse bile mükemmel olur... :(

• Arkadaşlar Düz Honor Play Bundan Ekran Ve işlemci ve GPU olarak daha önde Bu olsa olsa Honor Play 3 değil Honor Play küp kök 3 olur.

• ilk Honor Play , üst sınıfa yakın bir cihazdı. Fiyat performans çok yüksekti. Bu giriş seviyesi olmuş.
  • 2K'dan aşağı olmaz.

Verginin vergisinin vergisi

Heyt beee

• Güçlü bir versiyonuda çıkmalı.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    büyük telefona ne gerek var ben küçük telefon araken yoruldum yeminle kimse eline uygun mu diye bakmıyor.
    benim elim küçük ya sayın üretiçiler beni düşünün biraz.
    büyük telefona ne gerek var ben küçük telefon araken yoruldum yeminle kimse eline uygun mu diye bakmıyor.
    benim elim küçük ya sayın üretiçiler beni düşünün biraz.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Küçük cihazlar da var.

misal Samsung A40.

Ben büyüklüğünü çok sevdim. Benim s7 kadar bir şey görüntüsünde. Form faktörden dolayı sanırım. A20 de var bende. BAsketbol topunu tek elimle tutabilen ben tek elle bu cihazı rahat kullanamıyorum.
    samsung a 40 5,9 inç.
    lg q 7 5,7 inç suya dayanıklılık özelliği var.
    huvai p10 5,1 inç tam benlik ama fiyat olarak uçmuş. 3500 tl.
    huvai p9 lite var 5,2 inç kamerası iyi değil az 12 mp. fiyat 1900 küsür.
    xiomi mi 6 var kamerası iyi 5,15 inç güzel sd kard takma özelliği yok ama 64 gb hafızası var hangar gibi alan var aklımın köşesinde tikli bir telefon.
    l
    Mi6 eskidi fiyat yüksek
    P9 lite ve p10 da eski artık. Alınacak cihazlar değil fiyatlarıan göre.

Belki G7 alınır ama bataryası üzebilir.
    A40 da ith. gar. geldi. Resmi olarak gelmedi.

6" aşağısında çok alternatif yok maalesef.
    mi 6 nin bir üst modeli red mi 6 o da 5,45 inc diyor. o da iyi.
    Redmi 6
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_6-9237.php

Almayın hocam bu giriş seviyesi cihazı.
    meizu not 9 gördüm biryerde.
    bilmediğim için sorayım mı nasıl diye.
  • herkesin aklında tek soru 6+64GB mü 4+128 mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.