Şimdi Ara

Huawei Mate 30 Pro'nun tasarımını açığa çıkaran yeni görseller yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei geçtiğimiz günlerde Mate 30 serisi akıllı telefonlarını 19 Eylül'de tanıtacağını açıkladı. Şirket bunun için Almanya'nın Münih şehrinde bir etkinlik düzenleyecek. Hintli bir basın kuruluşu ve OnLeaks işbirliği sayesinde Mate 30 Pro'yu tüm açılardan gözler önüne seren yeni görseller yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Microsoft yeni Surface Pro firmware güncellemelerini yayınladı
    Amiral gemisi telefonun 158.1 x 73.6 x 8.7 mm ebatlarında olduğu söyleniyor. Arka panelinde dairesel bir kamera modülü var. Huawei Mate 30 Pro'nun iki 40 megapiksel sensör, bir 8 megapiksel lens ve bir de 3D ToF sensöründen oluşan dörtlü kamera sistemi ile piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

6.6 inç ekran ve 4.500 mAh pil

Cihazın ekranında ön kameralara ve diğer sensörlere ev sahipliği yapan oldukça geniş bir çentik bulunuyor. Ayrıca kenarlarının son derece kavisli olduğunu görüyoruz. Akıllı telefo 6.6 inçlik bir ekran taşıyabilir.

Mate 30 Pro, Kirin 990 yonga setinden güç alacak. Pil kapasitesinin ise 4.500 mAh olacağı söyleniyor. Son olarak 55 W hızlı şarj ve 25 W kablosuz şarj desteği sunacağını da belirtelim.

• Böyle güzelim cihazı iğrenç bir çentikle berbat etmişsiniz. Aferim. Yine sunumda iphone ile kıyaslayıp. Bizde de 3d yüz tanıma var ama çentiğimiz daha küçük dersiniz artık.

• Çentikli evet ama 3 kamera var orada haklı bir gerekçesi var yani cihaz kompakt bir fotoğraf makinesi görünümünde çekici görünüyor bence tek eksik yine kulaklık girişi sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trump'ı destekliyorum.

• Güncellemeyi trump tan alacak olan alet

• Note 10 gövdesine ipon çentiğini yapıştırmışlar

• Güzel duruyor.. Canlı olarak bir görelim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çentikleri görünce kusasım geliyor ya bu ne böyle!

• Cihaz çıkarsa ne olacak sağlam olmayınca her gün yetkili servisinin önünden geçiyorum kuyruk oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir firma hem nasıl mate x i üretip aynı zamanda bunu üretebilir.

• İnşallah, çentik su damlası şeklinde olur...

• Donanım 10/10
    Tasarım 9/10 (göreceli ama bence en iyisi)
    Arayüz 0/10
    Fiyat 1/10

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    Sebep? Daha geçen yine silah ve muhimmat verdi teröristlere. Doları 7 yaptı ekonomiyi alt üt etti. Sanki dostumuzmuş gibi desteklemek falan ne ayak?

• Kamera modülünün çevresinde ki o iğrenç yuvarlak şey de ne. Hemen yok edin onu.s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei Mate 30 Pro'nun tasarımını açığa çıkaran yeni görseller yayınlandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek sensör ve kamera için çentiğe razı gelinebilir,tasarım tam olarak ne işinize yarıycak anlamıyorum şu hali bile güzel zaten.
  • Muhteşem alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renega

Sebep? Daha geçen yine silah ve muhimmat verdi teröristlere. Doları 7 yaptı ekonomiyi alt üt etti. Sanki dostumuzmuş gibi desteklemek falan ne ayak?
    Espri yapıyorum heyecan yapma hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu yazmayi sevmiyorum ama

ÇÖP.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.