Şimdi Ara

Huawei, IFA'da FreeBuds ailesinin en yeni üyesini tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çinli mobil teknoloji devi Huawei, gelecek hafta gerçekleşecek olan IFA 2019’a katılan üreticiler arasında. Fuarda şirketin kendi ürettiği en yeni ve en gelişmiş yonga seti Kirin 990'ı tanıtacağını zaten biliyorduk. Ancak görünüşe bakılırsa Huawei'in IFA'daki etkinliği için başka sürprizleri de var.

IFA'da yeni bir FreeBuds kablosuz kulaklık modeli de tanıtılacak. Şirket, bu güzel haberi resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Ayrıca yapılan Twitter paylaşımı yeni FreeBuds'ın içerilerinde özel bir Kirin yonga seti ile birlikte geldiklerini de ortaya koyuyor.

Şirket, yaptığı duyuruda yeni FreeBuds modeli için“Yeni Kirin teknolojisi sizleri yepyeni bir ses deneyimine bağlayacak/ulaştıracak.” sözcüklerini kullandı. Kulaklıklarda kullanılmaya başlanacak olan yeni Kirin teknolojisi hakkındaki tüm detayları öğrenmek için 6 Eylül'deki etkinliğe kadar beklememiz gerekecek.

Paylaşılan teaser ayrıca, yeni FreeBuds'ın taşıma ve şarj çantasıyla geleceğine de işaret ediyor. En son tanıtılan FreeBuds 2 de kendi özel çantasıyla gelmişti.

• Muzik ses ve gorusmede Apple kulakligina yaklasamayacak uzgunum. Sakin almayin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Sana önceden geldi ve test mi ettin? Ayrıca ses kalitesinde Apple'ın ses kalitesi fiyatına göre vasat kalıyor neden onu baz aldın ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Ben denedim, kendi telefonunda dahi (P30 pro) videoda sesin geri kalma problemi var.Kulaklıkta resmen video izliyemiyorsun çöp bir ürün.Ürün değişti problem devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Ben denedim, kendi telefonunda dahi (P30 pro) videoda sesin geri kalma problemi var.Kulaklıkta resmen video izliyemiyorsun çöp bir ürün.Ürün değişti problem devam ediyor.
    Tanıtılmamış ürünü satın alıp iade edip değiştirmeniz falan pek inamdırıcı gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Çıkmamış ürünü nasıl denedin?

Freebuds'un farklı bir modelidir o

• Adamlar resmen Apple’dan çalıpta iş yapıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Tanıtılmamış ürünü satın alıp iade edip değiştirmeniz falan pek inamdırıcı gelmedi

Alıntıları Göster
    Siz önce şuna yanıt verin.
    freebuds lite isimli bir kulaklığınız var şuan satışta.
    Video,youtube ve benzeri yerlerde senkron kayması yaşanıyor.
    Ürünü bildiğiniz kullanamıyorsunuz :)
    Ürün değişiyor sorun devam ediyor.şuan 500 TL verdiğimiz kulaklık kenarda yatarken ben şimdi güvenip yenisini mi alacağım ?
    Ama daha çıkmamış diyorsunuz böyle hayati bir problemi düzeltememiş firmaya mı güveneceğiz

Yaşadığımız kullanıcı deneyimini buraya aktarıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 2 Eylül 2019; 17:38:33 >

• Şimdi Huawei fanlarına bir sorum var bu cihaz bariz bir şekilde airpods çakması değil mi tasarım olarak birebir taklit etmiş.

• Malesef diyorum cunku apple urunlerini sevmiyorum (bazen) ama sevmesemde kalitesinden dolayi kullaniyorum ve yine yaziyorum bu kulaklik apple kulaklik ile olcusemez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.