Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde HP ürünleri geçidi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
15.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya BİM marketlerde HP ürünleri geçidi var

Son dönemlerde akıllı telefon ve giyilebilir cihazlarla öne çıkmaya başlayan zincir gıda mağazalarında önümüzdeki hafta bilgisayar ekipmanları bulmak mümkün olacak. Haftaya BİM marketlerde HP markalı pek çok ürün var.

5 Eylül A101 aktüel ürünler

5 Eylül A101 aktüel ürünler arasında Honor 9 Lite modeli var. Huawei Honor 9 Lite modelinde 5.65 inçlik 1080x2160 piksel çözünürlüğünde IPS bir ekran bizi karşılıyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Kirin 659 yonga setinin güç verdiği modelde 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi sunuluyor.

Ayrıca Bkz.Gigabyte Türkiye yeni ekran kartları, SSD ve anakartlarını İstanbul’da tanıttı

Telefonun hem ön hem de arka kısmında 13MP+2MP çözünürlüğünde çift kamera kombinasyonu yer alıyor. Kullanıcılar her iki kameradan da yüksek performans alabilecek. Özçekim tarafında güzelleştirme gibi uygulamalar ile destek sağlanmış. Modelin 3000mAh kapasiteli bataryası hızlı şarj ile destekleniyor. Model 1199TL seviyesine inmiş ve piyasaya göre oldukça uygun sayılır.

Diğer taraftan Logitech M171 kablosuz fare de 49.95TL fiyat etiketi ile piyasaya ile aynı seviyede.

Haftaya BİM marketlerde HP ürünleri geçidi var 

6 Eylül BİM aktüel ürünler

6 Eylül BİM aktüel ürünler arasında bu hafta HP geçidi var diyebiliriz. Net olarak model numarası bilinmese de çift çekirdekli AMD A9 işlemci, Radeon 520 entegre grafik birimi, 250GB SSD, 15.6 inç HD ekran ve 4GB RAM barındıran HP dizüstü bilgisayar 1799TL fiyat etiketine sahip.

HP H2800 katlanabilen kablolu kulak üstü kulaklık 69TL fiyat etiketi ile bir hayli uygun gibi görünüyor. HP 15.6 Essential sırt çantası ise yine 69TL fiyat etiketi ile dikkat çekecek. HP 200 kablosuz fare 49.90TL fiyat etiketi ile piyasanın altında kalmayı başarmış.

Yine HP Deskjet 2620 hepsi bir arada kablosuz yazıcı da 175TL fiyat etiketi ile halen piyasanın oldukça altında.

• Sandisk in aynı belleği bizim buradaki A101 de var, 23 liraya almaya değer mi? 16 GB usb3 23 lira?

Gerçi evde 3 tane usb bellek var 32lik - 16lık ve 8lik ama hepsi usb2

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Canon dslr cihazimda 5 sene sandisk hafiza karti kullandim, tv de de kayit icin yine sandisk 2015 ten beri 16gb usb bellegini kullaniyorum ve ayrica eski telefonumda da yine microsd kartini kullandim.. su an hafiza ile ilgili bir sey alacak olsam bakacagim tek markalar sandisk ve kingston.. o yuzden alinir mi dersen, elektornik cihaz sans isi ama ben memnunum sandiskten acikcasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enteresandir HP urunler ayni donanimdaki bir baska dizustulerine gore bariz yavas calismakta!

Birseyler mi arka planda calisiyor da boyle merak etmisimdir. Benim gibi gozlem ve tespit yapan var mi acaba ?

• 3 sene öncesine kadar hafıza kartı olarak toshiba kullanıyordum, şu an kullandığım cihazların hafıza kartı desteği olmadığından yine 3 tane 16lık toshiba kart atıl durumda duruyor. Kartlar genelde dayanıklı ama hızlar satın alma kararında etki ediyor.

Usb belleğin usb3 hızını merak ederek sormuştum, şimdi bir araştıracağım. (format atmak için, usb2 bellekten daha hızlı olur mu mesela,bir bakayım bu konuya)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon nasildir kullananlar yesillendirsin

• O bellekten bi arkadaşımda var. Pazartesi günü ödünç alıp bi test edebilirim. Test ettiğimde sonucu burdan paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    16gb team usb 3.0 var,formatta win7 iso dosyasına eklenmiş usb 3 driver ile kurdum,hızı 7200rpm hdd ile hissettim,fiyata göre çok daha hızlı olanları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 31 Ağustos 2019; 15:59:44 >
  • Geçitte buluşalım, bakması eğlenceli oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marketlerde sebil gibi var

• En dandik ürünleri en yüksek fiyat a satan market e bim denir hp yi bilmem

• onatba O kullanıcısına yanıt
    Yazimi dikkatli okuyup anlasaydiniz Windows 10 dan kaynaklanmadigini sadece HP den bahsettigimi anlardiniz .

Windows Lite misali geliyor ama netbook gibi dusuk donanimlara hitap edecek gibi ...

HP de donanimsal ve ekstra 3. parti yuklenmis bloatware olmasi ile alakali olabilir...
  • Hocam soğutma performansları düşük bence troothle yaşıyor olabilir veya üretici yani HP tavan frekansı düşük tutmuştur oynamıştır frekans ile
    Hp15 serisi kullandım bir süre önce illallah ettim kullanmak bir dert döküp parça değişmek ayrı dert

• morhan1997 M kullanıcısına yanıt
    Gecenlerde teknoloji marketlerin birinde teshir urunlerine bakiyorumdur bircok marka vardi ve arayuzu basit kendi uygulamalarini acarken gezinirken bariz yavasti ! Arayuzu marka model fark etmeksizin ayni idi sorun tanitim arayuzu yuklu uygulamalar denilse zaten hepsinde ortak birebir ayni !

Onlarca HP bilgisayarinda inatla merak ettim ve tespit ettim. Oha dedim! Satis temsilcilerine sordum. Kurcalanma vs alakasi yok hepsi ayni onlar da fark etmemisler ve haliyle de sebebi nedendir ifade edemediler.

Sebebi bir veya daha fazla neyse ne ama gercek olan HP ler asiri yavas hissediliyor.

Fiziksel kasa tasariminda basarizlik deseniz tum modellerinde olamaz!

Kanimca casus yazilimlar aktif olmasi da olabilir... Malware vs ... Ama bunlar HP fabrika cikisli yazilimlarla da geliyor olabilir mi acaba ?

Bu tur seyler emsalleri boldur da ...
  • laptop fena durmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Sandisk in aynı belleği bizim buradaki A101 de var, 23 liraya almaya değer mi? 16 GB usb3 23 lira?

Gerçi evde 3 tane usb bellek var 32lik - 16lık ve 8lik ama hepsi usb2
    Ben memnunum aynı flashın 64 gb olanını almıştım 60 liraya.
  • İnanın toplama pc yapmak maliyet açısından çok daha düşük ve kaliteli işe mâl oluyor. Desktop ve Laptop, olaylarında böyle markalı modelli işlere pek girmeyin derim. Hele hele ki notebook ve netbooklara hiç girmeyin; daha üzerinde dvd-rw bile yok, paranız boşa gider. :)

• Bim bir sürü ürün satıyor harbiden telefonlar falan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.