Şimdi Ara

Terminator: Dark Fate'ten aksiyon dolu yeni fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terminator serisini köklerine geri götürecek olan Terminator: Dark Fate, çok yakında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Büyük bir heyecanla beklenen filmin vizyona girmesine artık iki ay gibi kısa bir süre kalmasıyla birlikte yapımcı stüdyo Paramount, bugün yeni ve daha uzun bir fragman daha paylaştı. İşte Dark Fate'in aksiyon dolu yeni fragmanı:

Dark Fate, hikaye anlamında Terminator 2: Judgment Day'in sonrasında geçiyor. İlk iki filmden sonra vizyona giren tüm Terminator filmleri yok sayılacak. Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger ve James Cameron üçlüşünü tekrar bir araya getiren Dark Fate'i özellikle de serinin hayranlarının büyük bir merakla beklediğini söyleyebiliriz.

28 yıl sonra seriye geri dönen James Cameron filmin yapımcılığını üstleniyor ancak işin yönetmenlik kısmını kendisi yapmayacak. Şu sıralar tamamıyla Avatar'ın devam filmlerine odaklanan Cameron, Dark Fate'i yönetmesi için Tim Miller ile anlaşmaya varmıştı. Tim Miller bildiğiniz gibi 2016 yılında vizyona giren Deadpool filmiyle adını duyurmuştu.

Terminator: Dark Fate, 1 Kasım 2019'da vizyona girecek.

• fragmanı izlerken 10 yıl yaşlandım

• Beni 3. filmden sonrası hiç sarmadı. Kimisini 2. Filmden sonrası sarmadı.

Yine sıvanacak gibi duruyor.

• Artık bu tarz filmler eski heyacanı vermiyor.Yapımcıların da suçu yok, millet alıştı ve bıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 30 Ağustos 2019; 22:20:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amerikadaki dizi furyası hollywood un kalitesini iyice düşürdü

• 2. film zamanın ötesinde filmdi çıta zaten çok yüksekti bundan sonra olmaz.

• Aksiyonu için izlenir yoksa ilk filmden beri aynı terane

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karizzma06 K kullanıcısına yanıt
    kesinlikle, tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmi diye düşünüyorum. matrix bunun yanında çekirdek çıtlatır. yoktan var olmak gibi bir girişim terminatör-2'de vardı. yetmiyor istediği şekile de giriyordu. bir klonlama eksikdi, onu da dark fate ile görücüye çıkarıyorlar galiba.
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    Matrix gibi bir baş yapıt çıtır çerez mi ? ya sen matrix i anlamadın ya filmden anlamıyorsun ya kafan güzelken bu yorumu yazdın.

• khrmndgn kullanıcısına yanıt
    Wachowski biraderler pardon kızkardeşler mi deseydim acaba?

din, mitoloji, felsefe, kurtarıcı, simülasyon, mavi ve kırmızı haplar ha haplar deyince kafası güzel olanlar bence matrixciler. simülasyon içerisindeyiz diyebilmek için din, mitoloji, felsefe, kurtarıcı hepsine temas etmeye çalışınca bence pek iyi bir iş çıkaramamışlar. ha bu arada simülasyon mevzusu da onların bizden almış oldukları kopyadır. ee kopya çekenin filmi de anca öyle olur.

• bir üçleme yada dörtleme yapıp, şaşalı bir sonla bitirip efsane olmak varken niye yenisini çekiyorlar ?

star wars'ı da böyle b*k ettiler
  • terminatör 2 ruhunu 500 film yapsalar yakalayamazlar. efsane oldu film

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Devam ettirmek istiyorlar çünkü hikaye çıkmıyor. Bununla birlikte anlatılmayan bir sürü hikaye var ve kendi ispatlamış bir seri de olduğu için beğeni/gelir potansiyeli yüksek.

• kreat kullanıcısına yanıt
    Çünkü hikaye yoktu, sadece savaş anlattılar (aksiyon gösterdiler).

• 2 den sonra çekilenleri unutun bunu 3. Film olarak düşüneceğiz. Acayip gaza geldim. Serinin en iyisi 2. Filmdi ve aynı atmosferi yansıtmış. Kadın iyice yaşlanmadan birkaç tane daha çekseler bari 😄

• Terminatör: Çöp Fate. Filmde güzel olan tek şey Mackenzie Davis.
  • Yine fragmana bütün filmi koymuşlar. İzlesen bir dert, izlemesen bir dert.

• Son fragman iki versiyon olarak yayınlandı. Asıl izlemeniz gereken R Rated versiyonu.
    https://www.youtube.com/watch?v=Bn-YpLaWdpw&feature=youtu.be

• Fragmanı beğendim. İlgi çekici bir filme benziyor. Bir Arnold hayranı olarak bu film kaçmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir film olacağa benziyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.