Şimdi Ara

DiRT Rallly oyunu Humble Bundle’da ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Humble Bundle yeni bir oyunu daha ücretsiz olarak sunuyor. Adından da anlaşılabileceği üzere popüler ralli oyunu DiRT Rally, bu oyunlardan sonuncusu. Steam küptüphanenize ekleyebileceğiniz oyunun normal fiyatı 61 TL.

VR desteği de var

2015 yılında Windows için çıkışını yapan DiRT Rally, hala en popüler ralli simülasyon oyunlarından biri konumunda. Codemasters tarafından geliştirilen oyun, yerini yakın zamanda çıkış yapan DiRT Rally 2.0’a bıraksa da hala oldukça keyifli bir deneyim sunuyor.

Hem tekli hem de çoklu oyuncu destekli DiRT Rally’de ikonik ralli araçlarının şoför koltuğunda yerinizi alabilirsiniz. Çeşitli etkinlikler, farklı ralli pistleri gibi birçok detay oyun içerisinde sizleri bekliyor.

Ayrıca Bkz.Tesla, kendi müşterilerine özel trafik sigortası hizmeti başlattı

Oyunu Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Üç gün sürecek kampanyanın 1 Eylül tarihinde sona ereceğini hatırlatalım. Windows, macOS ve Linux işletim sistemlerine ek olarak oyunun VR desteği de bulunduğunu belirtelim.

• Epic Gamesde Celeste ve Inside Ücretsiz
    https://www.epicgames.com/store/en-US/product/inside/home
    https://www.epicgames.com/store/en-US/product/celeste/home

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler aldım
  • teşekkürler, zamanında almak istediğim bir oyundu
  • Teşekkürler, ekleyelim hemen.

• Nerede beleş oraya yerleş olduk iyice ha :D

• aldık ama 5 eylüle kadar ücretsiz yükleyebilirsiniz dio

• ben indiremedim

• Zor bir ralli oyunuydu ama eğlenceliydi.

• Oyun zordur direksiyonunuz olsa müpdelası olursunuz gelmiş gecmiş en iyi rally oyunudur

• Hambıl bandıl oooooooooo :D adamlarım yaa onların sayesinde kaç tane bedava oyun aldım.

• Haber verdiğiniz için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • acil yardım bana key geldi steam etkinliştiriyorum gecersiz key diyor acaba epiç için mi key yoladı bana adım steam ve epic te aynı
  • Dirt serisi ile ne bağlantıları var bilmyorum ama paso bedava dirt veriyorlar.

• Bu oyunu bedavaya almak çok iyi oldu teşekkürler :) En iyi rally oyunlarından.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    sadece eklesek ve indirmesek 5 eylül sonrası silinecek mi?
  • Aldık teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Anime

sadece eklesek ve indirmesek 5 eylül sonrası silinecek mi?
    steam e ekleyememişim ben sonradan ekledim, steam e ekledinmi kaybolmuyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.