Şimdi Ara

Telltale Games Geri Döndü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    LCG Entertainment, Telltale Games'e ait tüm varlıkları, teknolojileri ve fikri mülkiyet haklarını satın aldıklarını ve bundan sonra Telltale Games adıyla operasyonlarını yürüteceklerini duyurdu.

İlk iş olarak, mağazalardan kaldırılan eski Telltale Games oyunları yeniden satışa sunulacak ve stüdyonun çok satan markalarından yeni oyunlar geliştirilecek. Bu konu hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Yeni Telltale Games'e Jamie Ottilie ve Brian Waddle liderlik edecek. Jamie Ottilie stüdyonun yönetimi ve teknolojisini üstlenecekken Brian Waddle iş geliştirme, finans ve operasyonları yürütecek. Stüdyo, eski ve yeni oyunların yayıncılığı ve pazarlaması için Athlon Games ile yakından çalışacak.

Şirketin eski çalışanlarından bazıları da yeni Telltale Games tarafından işe alındı.

2004 yılında kurulan The Walking Dead, The Wolf Among Us, Game of Thrones ve Tales from the Borderlands oyunlarının arkasındaki stüdyo Telltale Games Ekim 2018'de resmi olarak kapatılmıştı.

Telltale Games'in yeni websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

• Ooo güzel haber 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf among us 2 gelsin
  • Süper haber bir game of thrones sezon 2 bekliyorum en azından 8.sezonun kötü olmasından sonra oyun efsane olur gözümde
  • Wolf Among Us 2 gelecek demek oluyor bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman istemez. Gene 14 saatlik oyunu 7 yıla bölüp sonunu da getiremezler. Hiç ama hiç işim olmaz.
  • O zaman The Wolf among us 2 için yolları gözlüyoruz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Harika bir haber, inanılmaz mutlu oldum anlatamam :')
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Aman istemez. Gene 14 saatlik oyunu 7 yıla bölüp sonunu da getiremezler. Hiç ama hiç işim olmaz.

Kardeşim bi ton oyun firması, onlarca oyun türü var. Git sevdiğin firmaların sevdiğin oyun türlerini oyna, onların haberlerinde takıl, kafa ütülemeyin burada ya. Burayı bari bırakın biz telltale oyunlarını sevenlere
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Aman istemez. Gene 14 saatlik oyunu 7 yıla bölüp sonunu da getiremezler. Hiç ama hiç işim olmaz.</blockquote>

Kardeşim bi ton oyun firması, onlarca oyun türü var. Git sevdiğin firmaların sevdiğin oyun türlerini oyna, onların haberlerinde takıl, kafa ütülemeyin burada ya. Burayı bari bırakın biz telltale oyunlarını sevenlere

Adam kötü bir şey dememiş ki, okuduğunu anlamaya çalışın biraz. Adam senin benim gibi oyunu seven tayfadan fakat 14 saatlik oyunu bölmeleri konusunda şikayetini dile getirmiş. Başka firmaların başka oyunları ne alaka?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Aman istemez. Gene 14 saatlik oyunu 7 yıla bölüp sonunu da getiremezler. Hiç ama hiç işim olmaz.</blockquote>

Niye. Burada da mı fikrimizi söyleyemeyeceğiz? Adamlara iftira mı atıyorum? Yaptıklarını söylüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TncyKrmn

Kardeşim bi ton oyun firması, onlarca oyun türü var. Git sevdiğin firmaların sevdiğin oyun türlerini oyna, onların haberlerinde takıl, kafa ütülemeyin burada ya. Burayı bari bırakın biz telltale oyunlarını sevenlere</blockquote>

Adam kötü bir şey dememiş ki, okuduğunu anlamaya çalışın biraz. Adam senin benim gibi oyunu seven tayfadan fakat 14 saatlik oyunu bölmeleri konusunda şikayetini dile getirmiş. Başka firmaların başka oyunları ne alaka?

Batmış, sevilen bir firmanın geri dönüş haberine aman istemez yazmış, aynen kötü bir şey söylememiş. Kusura bakma da okuduğunu idrak edemeyen sen oluyorsun burada

• Harika haber. İnanılmaz sevindim.
  • Arkadaşlar Telltale Games geri döndü ve heyecanlı bir durum web sitesinde Destek bölümü var oraya gelecekte Türkçe dil desteği eklenirmi diye mesaj attım ve Gelecekte ekleyebiliriz ama şuanlık hiç birşey planlanmadı diye mesaj attılar eğer sizde destek bölümüne Türkçe dil desteği gelsin diye yazarsanız [ing yani] Telltale gelecekte Türkçe oyun yapabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.