Şimdi Ara

Amiral gemisi Meizu 16s Pro tanıtıldı: Snapdragon 855+, 6.2 inç ekran, üçlü kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
11.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amiral gemisi Meizu 16s Pro tanıtıldı: Snapdragon 855+, 6.2 inç ekran, üçlü kamera

Meizu, Çin'de düzenlenen bir etkinlikte Meizu 16s Pro adlı yeni amiral gemisi telefonunu resmen tanıttı. Cihaz, yeni çıkan Qualcomm Snapdragon 855 Plus yonga seti de dahil olmak üzere üst düzey özelliklerle dolu. Yaklaşık dört ay önce piyasaya sürülen Meizu 16s'in gelişmiş versiyonu olarak lanse edildi.

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone'lar için telsiz özelliğini rafa kaldırdı
    Çentiksiz tasarım ile gelen Meizu 16s Pro, 6.2 inç Full HD+ (2232 x 1080 piksel) AMOLED ekrana sahip. Gücünü ise 2.96 GHz hızında çalışan Snapdragon 855 Plus yonga setinden alıyor. Bu işlemciye modeline bağlı olarak 6 GB ve 8 GB RAM'in eşlik ettiğini belirtelim. Akıllı telefon 128 GB ve 256 GB UFS 3.0 depolama seçenekleri ile sunulacak.

Amiral gemisi Meizu 16s Pro tanıtıldı: Snapdragon 855+, 6.2 inç ekran, üçlü kamera

Üçlü kamera sistemi

Meizu 16s Pro'nun arka tarafında 48 megapiksel ana sensör, 20 megapiksel telefoto sensör ve 16 megapiksel ultra geniş açılı (117 derece FoV) sensör içeren üçlü kamera sistemi var. Diğer özellikleri arasında optik görüntü sabitleme, faz algılamalı otofokus, portre modu, süper gece modu ve sahne algılama bulunuyor. Önde ise yüz tanıma özellikli 20 megapiksel selfie kamerası mevcut.

Akıllı telefon 24 W hızlı şarj desteği sunan 3.600 mAh kapasiteli bir pille geliyor. Kutudan ise Android 9.0 tabanlı Flyme OS 8 yüklü şekilde çıkacak. Beyaz, Siyah, Yeşil ve Degrade Beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği olan Meizu 16s Pro'nun fiyat etiketi ise şu şekilde:

• 6 GB RAM + 128 GB depolama alanı - 376 $

• 8 GB RAM + 128 GB depolama alanı - 418 $

• 8 GB RAM + 256 GB depolama alanı - 460 $

Akıllı telefonun ön siparişleri bugün Çin'de başlıyor. 31 Ağustos'tan itibaren satışa sunulacak. Meizu 16s Pro'nun uluslararası pazara ne zaman geleceği konusunda ise şu an için bir bilgi yok.

• Meizu kullandınız mı hocam? Kaç sene Boyunca Flyme güncellemesi veriyor? Özellikler yenileniyor bir bilginiz var mı? Android Güvenlik güncellemesi gelmiyor mu sanıyorsunuz?

Ayrıca Meizu Android güncellemesi verdiği dönemler(2017 ve öncesi) OPPO HİÇ güncelleme vermiyordu. İLK DEFA 2 ay önce Android güncellemesi verdi oda OPPO değil REALME isimli alt marka cihazlarına. 999Dolarlık OPPO FİND X Android 9 oldu mu sanıyorsunuz?

Ben bu markaların geçmişini de biliyorum şimdi ki zamanınıda OPPO daha özürlü olmasına rağmen Meizu ile aynı fiyata çöp sunmasına rağmen hiç güncelleme mevzusuna girilmiyor. Keza vivo da aynı şekilde :) Bence bildiğiniz markalar hakkında konuşun.

Picker ın alternatifini gösterebilirmisiniz? Veya tam anlamıyla mBack sistemini?
    Bir çok firmanın gördüm. KOCA KOCA EDİTÖRLER Bugün tutmuş Huawei P30 Pro da bildirim sıkıntısı var diyorlar Neden? Çünkü Iphone kullanmaktan beyinleri bulanmış Akıllı arkaplan seçmek yerine, Arkaplanda her zaman açık konuma getirmeliler. Bu dediğim ayar çinli telefonların en safında bile bulunurken samsung sony lg htc google gibi markalarda yok. Bilmedikleri bir sistemi kullanamadıkları için cihaz mı suçlu oluyor?
  • Çok ucuz, hemen alalım, kime hava atsam acaba.?

• Fiyat güzel, tasarım güzel. Ne çentik ne pop-up var.

• Çentik delik sevdası ne zaman sona erecek? Şöyle bir telefon yapmak çok mu "tü kaka"? Keşke yazılım desteği iyi olsa idi, alacağım telefon bu olurdu...

• heh işte bunu diyoruz. ne çentik ne delik ne bir şey.

• Tr de 3-4 bin den aşağı olmaz sanırım olursa guzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2180 tl başlangıç modeli için gayet iddialı bir fiyat

• Curimo kullanıcısına yanıt
    Aynen. Telefon çıkartmakla iş bitmiyor. yazılım desteği çok önemli ve bu markalarda beş para etmez destek var.

• Tek kelime mükemmel olmuş tasarım.Son çıkan samsung note daki leş tasarımdan sonra nirvana olmuş.
  • Tasarimiyla budur derim ... Delik centik damla vs ekranin butunlugu bozulmamis oluyor. Guncel islemcili de ... Performans/fiyat orani epey yuksek almayi hak edilecek bir cihaz gibi...

Kamera ozellikleri detaylanmalidir gerci ...

• Daha 16s gelmedi Türkiye'ye
    Bu ne zaman gelir acep
    Şu stok sorununa bir çözüm bulamadı meizu yoksa iyi telefonlar yapıyor da işte..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    16S in gelmeyeceğini açıklayalı 30-40 gün oldu. BU MODEL BEKLENDİ

• İsterse işlemci yerine jet motoru taksın. Yazılım piyasadaki en kötü yazılım. Donanım kullanamadıktan sonra ne işe yarar. Yorumlara aldırmayıp x8 aldım. Çok pişmanım.

• balcis kullanıcısına yanıt
    android güncellemesi de yok
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Meizu kullandınız mı hocam? Kaç sene Boyunca Flyme güncellemesi veriyor? Özellikler yenileniyor bir bilginiz var mı? Android Güvenlik güncellemesi gelmiyor mu sanıyorsunuz?

Ayrıca Meizu Android güncellemesi verdiği dönemler(2017 ve öncesi) OPPO HİÇ güncelleme vermiyordu. İLK DEFA 2 ay önce Android güncellemesi verdi oda OPPO değil REALME isimli alt marka cihazlarına. 999Dolarlık OPPO FİND X Android 9 oldu mu sanıyorsunuz?

Ben bu markaların geçmişini de biliyorum şimdi ki zamanınıda OPPO daha özürlü olmasına rağmen Meizu ile aynı fiyata çöp sunmasına rağmen hiç güncelleme mevzusuna girilmiyor. Keza vivo da aynı şekilde :) Bence bildiğiniz markalar hakkında konuşun.

Picker ın alternatifini gösterebilirmisiniz? Veya tam anlamıyla mBack sistemini?

• WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
    Yazılım desteği gayet iyi Hatta OPPO dan kat be kat iyi

• Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    Meizu kullanıyorum. Picker'ı çok gereksiz bulduğum için hiç kullanmadım hep kapalı tuttum. mBack'in çok daha işlevseli (ana ekran tuşunun üstünde sağa sola kaydırınca uygulamalar arası geçiş yapma vs) de önceki telefonum zuk z2'de vardı. Meizunun güncelleme konusunda sıkıntılı olduğu bir gerçek ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barnak izi yokmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efyavas kullanıcısına yanıt
    Nesiyle daha işlevseldi merak ettim

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Uygulama geçmişi home butonu üstünden açılıyordu, sağa kaydırınca önce açılan uygulamalar, sola kaydırınca ondan sonra açılan uygulamalar arasında direk geçiş yapma, bir fonksiyona bellirli bir uygulama atama vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efyavas -- 28 Ağustos 2019; 21:26:51 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.