Şimdi Ara

Rapid Rezilliği ( Paramla Rezil Oldum )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ne rezilliktir anlamadım bunlar ne biçim bir firma bunların para kazanma sekli bumu yani dün akşam rapidden yeni bir üyelik açtırdım 1 aylık ve parayla aldım yani puanla falan değil başladım downloada makinayıda yeni kurduğum için c ve d diye ayırmıştım tabi d harddisk temiz bomboş kurdum flashgeti ve d/download klasörüne indirmesi için bıraktım şimdi baktığımda toplam download klasörümün büyüklüğü 6.21 gb yani bukadar dosya indirmişim ama baktım download durmuş...

rapide girdiğimde loglardaki bilgi bu

Date IP-Address Downloads
    Tue, 1. May 2007 - ıpadresim - 25597986 KB

ya daha hesabımı açalı 1 gün olmadı indirdiğim dosya büyüklüğü 6.21 gb ama benim loglar 25gb göstermekte bunlar adammı kandırıyorlar 5 günlük limiti aştın demişler ne biçim şey ya paramla rezil oldum ya

biriniz ingilizce olarak bana bu zaruriyetimi açıklayan bir mesaj yazabilirmisiniz hemen email ile durumu bildireceğim rezillik ya lütfen yardım arkadaşlar resmen salak durumuna düşürülüyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade__ -- 2 Mayıs 2007; 1:47:06 >

• Arkadaşım o flashget kullandığından dolayı.Free download managerı kurarsan sorunun düzelir
  • neden ki dostum istediğim programla indirememmi herkez flashget kullanıyor hesabıma girdiğimde loglarda 25gb indirmiş gösteriyor ama ben 6.21 gb indirdim makinama

Thus your uploads are safe here and will only be downloaded by the people you give the URL to. In the last 5 days you have downloaded 25597 MB.

uyarısı çıkıyor ve premium olarak hiçbir download yapamıyorum şuan ne flashget ile nede başka programla

flashget ile alakası nedir acaba durumun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade__ -- 2 Mayıs 2007; 2:17:48 >
  • Şöyle söyleyeyim internetin 512 sınırsız diyelim ve max 60 kb ile download edebilirsin.Ancak flashget hızın artmadığı halde bunu 100 - 110'la indirdiğini söylüyor.Rapide 60kb'yi değil 110kb'yi alıyor o yüzden artıp duruyor.Ben 14gb veri indirmiştim 25gb indirmiştiniz demişti.
  • valla kusura bakma dostum ama bu biraz garip geldi bana neden dersen;

sen ne indirirsen indir rapid serverleri indirdiğin dosyanın miktarını ölçer indirme hızını değil oyuzden indirdiğin program yada programın hızını farklı göstermesi buna sebep değildir kanımca ama açıklaman için saolasın yinede bir arkadaş bana ingilizce durumumu kısaca açıklayan bir metin yazabilirmi acaba...

Teşekkürler...
  • Yav almayin su gerzek yerden uyelik, ondan alacaginiza iyi bir torrent sitesinden vip uyelik alin daha iyi
  • nasıl çözeceğim bu sorunu ne saçma şey bu ya indirsem acımam ama 6.21 gb indirdim 25 gb indirdiniz diyor bu düpedüz dolandırıcılık yani

• geçmiş olsun bence de premium üyelik alıp paranızı yedirmeyin böyle adamlara...
  • kesinlikle... torrent siteleri varken şunlara para kazandırmayın Allah aşkına...
  • Flashget'in 60'la indirim 110'la indiriyorum demesi diye bir durum söz konusu değil. Hattınızdan giren veri esastır. RS, çıkış verisini hesap ederek oraya yazıyor. Ben 1 günlük premium verildiği zamanlarda download yaparken Download Accelerator Plus kullanıyordum. Partları ard arda sıralıyordum ve sabah da kalktığımda devam ediyordu. Bir yanlışlık olduğu belli. Maille bu sorunu çözebilecğini düşünüyorum...
  • flsahgetle öyle bir şey mümkün olamaz.1 yıldır rapid-flashget ikilisini kullanıyorum ve çok memnunum.aynı anda 40 tane dosya çekiyorum ve şimdiye kadar hiçbiri de bozuk çıkmadı.Allah herkese itü'den dosya indirmek nasip etsin
  • rapget+ saglam proxyler bulunabilrse premium baya yakın performans alınabilio

ama 3 4 gündür bende premdeyim şuanlık bir yanlışını görmedim ama para verilmez herzmn die düşünüyorum.....
  • bu sorunu anlatan bir metin yazabilecek yokmu ingilizce olarak yollayayyım adamlara benim ingilizcem iyi değil yarım yamalak bişeyler karaladım bu emaili gönderdiler ama olumlu bir çözüm yok

Hello,

We got the information from other customers as well that customers who are
    using download managers reached the traffic limit without having downloaded
    that much.
    The reason is that our system and the download managers do not match.

We are working on an own download manager that will not cause those problems
    and will inform our customers as soon as possible through our news page
    (http://rapidshare.com/en/news.html) when our download manager is available.

According to our tests, downloading with a web browser will not cause any
    unnecessary traffic.

lütfen kısa bir metin yazarsanız bana flashget ile download yaptığımı ve yukardaki durumun başıma geldiğini haksız bir durum yaşadığıma dair bende email olarak göndereyim

• Bence de olayın Flashget kullanımı ile bir alakası yok.
    Bende 1,5 senedir Rapid premium üyesiyim ve flashget kullanıyorum ama böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Senin şifreyi birilerinin ele geçirmiş olma ihtimali olabilir mi acaba dostum ?
  • yok arkadaşlar şifrelerimin başkasının eline geçme olasılığı yok buna eminim bu rapidin log algılayışındaki sorundan kaynaklanıyor bu sorunu daha öncede yaşadım ama adamlar sallamadı emailimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: korner12

geçmiş olsun bence de premium üyelik alıp paranızı yedirmeyin böyle adamlara...

Valla hiçte öyle değil. Bir seneden fazla premium üyeyim. Aldıkları paralar analarının ak sütü gibi helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: atobaba

quote:

Orjinalden alıntı: korner12

geçmiş olsun bence de premium üyelik alıp paranızı yedirmeyin böyle adamlara...

Valla hiçte öyle değil. Bir seneden fazla premium üyeyim. Aldıkları paralar analarının ak sütü gibi helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum.

kesinlikle helal olsun. çünkü adamlar bu sektörde en iyi hizmeti veriyolar. aldıkları parada öyle abartı değil yani. aylık 13 ytl. yıllık alınca aylığı 8 ytl ye geliyo.ve ayda 200 e yakın divx film indirebiliyosun. bunun neresi pahalı şimdi. ha biri çıkıp herkesin parası yok nasıl alsın demesin. buna verecek parası olmayanın ne bilgisayarı olur nede internete bağlanabilir.

• ya beyler anlıyorum rapid iyi bir firma bu konuda ama konuyu başka yönlere kaydırmayalım lütfen benim maduriyetim ile ilgili bir fikir verin bu sorunu nasıl giderebilirim indirsem tamam ama indirmediğim bir dosyayı bana neden indirmişim gibi gösteriyorlar ayrıca loglara baktım şifremin çalınma ihtimali yok tek log doayası var toplam boyutu 25 GB küsürüde var ve yanındaki IP adreside doğru benim ıp adresim ama ben bukadar dosya indirmedim flashgeti açtım listeleri ekledim sonra bıraktım makinayı ertesi gün baktığımda download durmuş neden acaba dedim çünkü limitimi biliyorum yani indirebileceğim baktımki 6.21 gb indirdiğim halde üstelik beim ıp adresim üzerinden 25Gb aştınız diyor bu imkansız hadi 5 gün bekleyeyim haklı olduğum halde ne malum bunun 5 gün sonra tekrar başıma gelmeyeceği bu sorunu düzeltmem için lütfen yardım edin

hiç ingilizce bilen yokmu aramızda benim şu sorunumu ing. olarak yazabilecek adamlara göndereyim derdimi anlatamıyorumki adamlara sonuç bekleyeyim...

biliyorum herkez flashget kullanıyor ama bende farklı bişey yapmadım herkez gibi download yaptım ama şuan haksız bir durumla karşı karşıyayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade__ -- 2 Mayıs 2007; 19:01:25 >

• flashget dosyayı 1 den fazla parçaya bölüp indirdiği için her açtığı parçada bütün dosyayı indiriyormuş gibi hesaplıyor rapid. 100 mb lık dosyayı mesela 5 parça olarak indirdin. 500 mb olarak hesaplar. bunun için her dosyayı tek parçayla indirin ve aynı anda 2-3 dosya indirin. durdurup devam ettiğinizde bile bu sorun oluşabilir.
  • yani her seferinde 2 ile çarpıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.