Şimdi Ara

Star Wars: The Rise of Skywalker'dan Yeni Fragman Geldi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    George Lucas'ın 1977 yılında başlattığı ve kurguladığı muhteşem Star Wars Evreni'nin yeni filmi Star Wars: The Rise of Skywalker'dan yeni fragman D23 Expo etkinliğinde paylaşıldı. Son üçleme her ne kadar çok fazla eleştiri toplasa da Star Wars hayranları yine son film için oldukça heyecanlı. Paylaşılan bu son fragmandan sonra internet alemi yeni teorilere boğuldu. Paylaşılan bu yeni fragmanı ve fragmanda göze çarpan detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda ise teorileri bulabilirsiniz.

Detaylar: 

- Fragmanın başlangıcında, önceki filmlerdeki önemli karakterlerin bazı sahnelerini görüyoruz. Bu filmin yeni üçleme için bir veda filmi olduğunu tekrar hatırlatmışlar.

- C-3PO karakterini gözleri kıpkırmızıyken görüyoruz.

- Rey'in karanlık tarafa geçtiğini görüyoruz. Darth Maul'unkine benzer ancak biraz daha farklı bir ışın kılıcı kullanıyor.

- Palpatine'i tekrar görüyoruz ve bu sefer arka planda Darth Vader'ın meşhur nefes alma sesini de az da olsa duyabiliyoruz.

- Palpatine'in filosunun en önemli gemisi olan Imperial Star Destroyer'ı görüyoruz. Buna karşılık B-Wing, Y-Wing, X-Wing gemilerini de görüyoruz.

• Star Wars serisini çok seven biri olarak bu son üçleme bi garip son filmi umarım içine etmeye devam etmez SPOİLER önceki film baş kötü Snoke öldü şimdi baş kötü Kylo Ren olucak diyolardı ki bence çok sönük bi karakter şimdi kötü karakter Rey olsa hane Palpatine birden çıksa ölmedim falan diye bunları çok iyi açıkalaması lazım o filmin o zaman Kylo Ren iyi mi olucak yada arka taraflarından başka Jedi var aslında o dünyayı kurtarıcak falan mı diycekler yeni üçleme için güzel bi yol yapmaları lazım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • snoke reisi kestiler, palpatine mi geldi sıra? bu sümüklü 2 salak palpatine i mi tekrar kesicek? saçmalık.

• ABV Disney.

• O
    V
    E
    R
    R
    A
    T
    E
    xD
  • sadece ray'in darkside sahnesinin bi resmini koysalar yeterdi zaten

• Fragman çok iyi duruyor. En azından Güç Uyanıyor'dan daha iyi bir film olacak gibi. Eski karakterler yok diye bu kadar kaliteli bir seriye edilen laflar saçmalıktan ibaret.

• Nasıl kurtarırız derdindeler. Star Warsı soktukları durumu görünce Alien benzeri film serilerinin Disney elinde şimdikinden de kötü bir duruma düşeceğine eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

Fragman çok iyi duruyor. En azından Güç Uyanıyor'dan daha iyi bir film olacak gibi. Eski karakterler yok diye bu kadar kaliteli bir seriye edilen laflar saçmalıktan ibaret.
    Kardo senin iş güç yok galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman yok konuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrica harbi saçmalık skywalker efsanesine veda eden filmin adı skywalkerin yükselişi mi yani ?
    Zaten 3 leme de berbatti veda değil sivama oldu resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Midem bulandı.Güzelim efsaneyi ergen velet filmine döndürdüler.Zart zurt devamlı film çekmelerini bile ayrı tutuyorum.Adamlar Lucasa verdikleri parayı baya katladılar ve durmayacak devam edecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

Kardo senin iş güç yok galiba?

Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Wayward Son

Kardo senin iş güç yok galiba?</blockquote>

Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.

E sen herkese laf ederken iyi? :)

Ayrıca mesajın zaten en başta çürük argümanlarla dolu.

Güç Uyanıyor ne ki kıstas olarak onu alıyoruz?

Eski karakterler yok demişsin de bu fragman dahil olmak üzere son üçleme, bak fragman bile diyorum, eskinin üzerine kurulu. 7-8'de ne vardı ki zaten? Gittiler, yıllardır oturtulan Force algısının içine ettiler onu da düzgün temellendiremediler. "Eskiyi unutun, yeni geliyor" alt metnini işledikleri 8. film boyunca ve devamında da görüyoruz ki, çamur attıkları eski olmadan iki milim yol alamıyorlar.

Yeni karakterlerin, SW evreni için önemi sıfır. Kocaman bir sıfır. Hiçbir manaları, derinlikleri yok. SW'nin o politik göndermelerinden de yoksunlar. Aksine, sjw çöplüğü.

EU iptal oldu diye sevinip sonra EU'ya sırtını dayadığı için övülen bir seri son üçleme. Övenin neden övdüğü belli değil. Leş ötesi.

6 sonrası yazılabilecek çok daha iyi senaryolar varken, ne işe yaradığı belli olmayan bir hikaye izlettiler bize.

• ne kadar sövsem de aynı heyecanla bekliyorum pu

• quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Manhunt Three

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: Wayward Son

Kardo senin iş güç yok galiba?&lt;/blockquote&gt;

Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.</blockquote>

Eski karakterler yok demişsin de bu fragman dahil olmak üzere son üçleme, bak fragman bile diyorum, eskinin üzerine kurulu. 7-8'de ne vardı ki zaten? Gittiler, yıllardır oturtulan Force algısının içine ettiler onu da düzgün temellendiremediler. "Eskiyi unutun, yeni geliyor" alt metnini işledikleri 8. film boyunca ve devamında da görüyoruz ki, çamur attıkları eski olmadan iki milim yol alamıyorlar.

Yeni karakterlerin, SW evreni için önemi sıfır. Kocaman bir sıfır. Hiçbir manaları, derinlikleri yok. SW'nin o politik göndermelerinden de yoksunlar. Aksine, sjw çöplüğü.

EU iptal oldu diye sevinip sonra EU'ya sırtını dayadığı için övülen bir seri son üçleme. Övenin neden övdüğü belli değil. Leş ötesi.

6 sonrası yazılabilecek çok daha iyi senaryolar varken, ne işe yaradığı belli olmayan bir hikaye izlettiler bize.

1.ben kimseye laf etmedim.2. olarak güç algısı hakkında pek bir şey bildiğin yok.3. olarak bu üçleme mükemmel demiyorum. Ancak diğer markalar ve filmler ile kıyaslandığında gayet izlenebilir bir seri olarak karşımıza çıkıyor. 4.olarak asıl neden bu kadar laf edilmesinin, bu kadar nefret edilmesinin nedeni belli değil. Biz zaten milletçe çoğu şeyi beğenmeyiz tamamda bu nefret kin nedir anlamış değilim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Wayward Son

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: Manhunt Three

&amp;lt;blockquote class="quote"&amp;gt;&amp;lt;i&amp;gt;quote:&amp;lt;/i&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Orjinalden alıntı: Wayward Son

Kardo senin iş güç yok galiba?&amp;lt;/blockquote&amp;gt;

Kullandığın kelimelere dikkat et. Tanımadığın insanlar hakkında buralarda atıp tutma. Kaç tane yorumum var benim ? Ayda yılda bir umursadığım içerikle ilgili habere yorum yapınca iş güç olmuyor mu ? Yada bu üçlemeyi sevince ? Sizler kadar boş insan görmedim. BSC kadar düşüş yaşayan bir sitede görmedim.&lt;/blockquote&gt;

6 sonrası yazılabilecek çok daha iyi senaryolar varken, ne işe yaradığı belli olmayan bir hikaye izlettiler bize.</blockquote>

1.ben kimseye laf etmedim.2. olarak güç algısı hakkında pek bir şey bildiğin yok.3. olarak bu üçleme mükemmel demiyorum. Ancak diğer markalar ve filmler ile kıyaslandığında gayet izlenebilir bir seri olarak karşımıza çıkıyor. 4.olarak asıl neden bu kadar laf edilmesinin, bu kadar nefret edilmesinin nedeni belli değil. Biz zaten milletçe çoğu şeyi beğenmeyiz tamamda bu nefret kin nedir anlamış değilim.

Güç algısı hakkında pek bir şey bildiğim yok?

Ne anlattı sana 7-8 de bu kanıya varıp onları beğendin?

• SW sevenlerde sevmeyenlerde bu mesajıma alınabilir

Star Wars artık para basmak icin kullanılan bir mal

• leş gibi olan 2. filmin dışkı gibi olan devamı.
    yeni 3 leme bildiğin en başından en sonuna kadar çöp. yeni karakterler yaratmayı denediler beceremediler, bu yüzden eskileri öldürmeye çalıştılar ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için şimdi yine eskilere (palpatine) sığınıyorlar. yemezler canlarım. yine para vermem. 2. filmin korsanında bile gazino sahnesi saçmalığını izlemedim. o kadar sıkıcıydı.revenge of sith i ise 10 kere izlemişimdir. hesabını siz yapın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.