Şimdi Ara

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro incelemesi | Yüksek kapasite, hızlı şarj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin son dönemdeki iddialı aksesuarlarından biri de 20.000mAh kapasiteli yeni nesil Mi Powerbank 3 Pro modeli. Bu powerbank yüksek kapasitesi dışında çift yönlü 45 Watt hızlı şarj desteği ile hem hızlı şarj etme hem de hızlı şarj olma özelliği sunuyor.

Bu arada ürünü bize sağladığı için İzmir'de açılan resmi Xiaomi mağazasına teşekkür ederiz. 

• Başlıkta powerbak yazmışsınız.

Ayrıca mi powerbank 3 pro adlı 10000 mahlık type c cıkışlı ürünün de incelemesini bekliyoruz.

• Peki 45W hızlı şarj için hangi standartları destekliyor? QC3/4 mü sadece? Oppo, Vivo ve Huawei hızlı şarjlarını destekliyor mu?
    (Video'da bahsedildiyse affola, şuan dinleyemiyorum.)

• 10k daha çok tercih edilecektir. Onunda testini bekliyoruz
  • Bu bahsettiğiniz önemli bir konu. Örneğin OnePlus cihazlar Warp Charge teknolojisi için 5V 6A çıkışı destekliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kapasitesine gore boyutlari cok iyiymis. Ama en onemlisi hizli sarj edilebilmesi. Yoksa 20A icin 10 saat sarj olmasini beklemez kimse. 10A'lik olanini alirim ben bunun. Hem 2 saate sarj olur.

• Bunda Anker'lerde olan akıllı seçim özelliği yok herhalde. Onlar kendi seçiyor, Bluetooth kulaklığa düşük Watt, telefon/tablet en yüksek kaç alırsa gibi..

• Yine Erdi Özüağ yine mükemmel bir inceleme. Emeğine sağlık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eski sürümünü kullanıyorum 10bin mahlık çok başarılı

• Kesinlikle 45w desteklemiyor. Huawei p30 süper şarj aleti ile tam 12 saatte şarj oldu. Ayrıca aynı şekilde telefonu da süper şarj ile şarj etmiyor. Direk iade ettim.

• 3 çıkışı olan power bank'i 3'ü aynı anda şarz ediyor mu diye kontrol edeceğinize ampere vs gibi uygulamalarla kaç amper verebildiğini kontrol etmenizi isterdim.

• Wat/volt=AMP 45/5=9 AMP yapar 20amp değil .

• Bahsettiğiniz model PLM03ZM ise tavsiye ederim. Hızlı şarj etme ve hızlı şarj olma özelliği mevcut. Kapasitesine göre ince yapıda sayılır. Sıfırdan tamamen dolumu yaklaşık 3 saat 20-24 dakika civarı arasında gerçekleşiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Xiaomi mi slim 2 5.000 mah var başarılı ama kapasite konusunda sorun çıkartıyor bu zamana kadar kullandığım en iyi powerbank
    A101'den telefoncudan falan aldıklarımın çoğu şarj edemiyor bile ediyor gibi gözüküyor ama telefonu doldurmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 28 Ağustos 2019; 2:36:29 >
  • 10.000 lik olan var evde lazım oluyor telefonun şarjı düşük olunca prize bağlı kalmak yerine onu kullanıyorum.

Bu cıhaz baya büyük kapasite de büyük en azından üzerine şarjı yüzde olarak gösterecek dijital bir ekran koayulabilirdi büyük bir eksik bu ledler yeterli olmaz bu boyuttaki bir cıhaz için. Aynı anda kaç cıhazı şarj edebildiği önemli değil cıhaz başına kaç Amper verebildiği önemli usb test cıhazı alıp deneme yapabilirsiniz.

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Hocam 5v 6a çıkış sağlasa bile warp charge olmaz çünkü oneplus şarj kalblolarının içinde 5. bir kablo var bu kablo adaptörün warp charge ile uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.