Şimdi Ara

Breaking Bad filmi resmen geliyor! Çekimler tamamlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Breaking Bad filmi resmen geliyor! Çekimler tamamlandı

Televizyon tarihinin en popüler dizilerinden birisi olan Breaking Bad, devam filmiyle çok yakında ekranlara geri dönecek. Saul Goodman karakterini canlandıran ünlü oyuncu Bob Odenkirk, bugün The Hollywood Reporter'a yaptığı bir açıklamada, filmin çekimlerinin kısa bir süre önce resmen tamamlandığını söyledi. Yeni film şu an için Greenbrier kod adıyla biliniyor.

Çekimlerin çok gizli bir şekilde yürütüldüğünü belirten Bob Odenkirk,"Filmin çekimlerinin tamamlandığından kimsenin haberinin dahi olmaması bana çok enteresan geliyor. Ne demek istediğimi anlayabiliyor musunuz? Böyle bir şeyi nasıl gizli tutabildiler inanmak güç. Gerçekten de müthiş bir iş çıkardılar." sözlerini kullandı.

AMC ve Netflix tarafının şu ana kadar Breaking Bad filmiyle ilgili hiçbir resmi açıklama yapmamış olması gerçekten de enteresan. Filmin çekimleri 2018'in Kasım ayında başlamış, geçtiğimiz aylarda ise resmen sona ermişti. Buna rağmen, sızan birkaç haber dışında filmle ilgili neredeyse hiçbir bilgimiz yok.

Breaking Bad filmi resmen geliyor! Çekimler tamamlandı

The Hollywood Reporter'ın bu yılın başlarında yaptığı bir habere göre Greenbrier filmi, serinin popüler karakteri Jesse Pinkman'a odaklanacak. Filmde, dizinin finalinden sonra yaşananların anlatılacağı belirtiliyor Polisler tarafından aranan Jesse Pinkman, Albuquerque'den kaçmak için mücadele edecek.

Henüz resmi bir şey olmasa da ünlü oyuncu Bryan Cranston'ın yeni filmde Walter White rolüyle geri döneceği belirtiliyor. Bryan Cranston muhtemelen yalnızca flashback sahnelerinde yer alacak. Son olarak Breaking Bad ve Better Call Saul'un yaratıcısı olan Vince Gilligan, yeni filmin de senaristliğini ve yönetmenliğini üstleniyor.

Çekimlerin de tamamlanmasıyla birlikte AMC kanalı muhtelemen kısa bir süre içerisinde filmle ilgili resmi açıklamaları yapacaktır. Bakalım yeni film hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi. 

• Geçmişte güzel olan ne varsa içine edin katledin

Walter white da olacak demek ohh ohh
  • Gözler Skyler White'ı aradı.
  • Geldim, izleyelim ve yorumlayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım tadında biten bir seriyi sırf para kazanmak uğruna mahvetmezler...

• Finali ve sezonunu en iyi kapatan dizilerin başında gelen bir yapımdı. En azından bu yüzden önem verilip bu efsaneye yakışır bir film yapılmalı.

• Önyargılı olmak istemiyorum.Bende ki yeri çok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım dizi kalitesinde bir film gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi bittiğinde filmlerin sonundaki gibi “Jesse kurtulduktan sonra New York’a yerleşti. Evlendiği kişiden iki çocuğu oldu. Haytatına normal işlerle devam ettiryor” gibi bir yazı bekliyordum, içimde kalmıştı :) Neyse gelsin bakalım izleriz. İyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 23 Ağustos 2019; 8:31:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanla bekliyorum.

• Yooo

• hadi bakalım bekliyoruz, ön yargılı değilim ama umarım sonu hüsran olmaz

• Son sahnesinde skyler ortaya çıkıp ww öldürse ve salonda herkesten aynı tepki “... skyler”
    -son-

• Film netflix filmi olunca pekte güzel olacağını sanmıyorum. Ama genede bakarız.

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Bu kadar gizli tutulduysa iyi bir şeyler vardır illa ki. Ekşisözlük önyargısına gerek yok. Ayrıca diziyle bir tutulmamalı bu bir film. İzleyip yorumlamak lazım.

• Nezaman izleyebiliriz

• crystal meth talebi yine artacak demektir.
  • soul 50 milyon dolar kefaletle bizimkini içerden çıkartıp işe yeniden mi koyulcak acaba :D
    aklımda deli sorular...

• O değilde allah seni bildiği gibi yapsın Skyler
  • Walter için kurtulma ihtimali var, sadece bir şarapnel yediği söyleniyor, ben kendisini hapishanede bekliyorum, o zekiliği ile hapishanede harika bir kaçış planı çizebilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.