Şimdi Ara

Age of Empires IV Kasım Ayında Gösterilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gamescom 2017'daki resmi duyurudan sonra hakkında hiçbir haber alamadığımız Age of Empires IV için uzun bekleyiş nihayet sona eriyor.

Gamescom 2019'da Alman websitesi GameStar ile konuşan Xbox pazarlama yöneticisi Aaron Greenberg, Age of Empires IV için ilk oynanış görüntülerinin Kasım ayında Londra'da düzenlenecek XO19 etkinliğinde paylaşılacağını açıkladı. Age of Empires IV, 14 Kasım'da etkinliğin ilk günü düzenlenecek Inside Xbox sunumunda gösterilecek.  

14 Kasım aynı zamanda Age of Empires II: Definitive Edition'ın çıkış yapacağı gün.

Age of Empires IV; Company of Heroes ve Dawn of War serisinin yapımcısı Relic Entertainment tarafından PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil. 

• Map Editor olsun benim derdim o. Bıraksınlar kafamıza göre harita tasarlayıp savaşımızı yapalım ilk ve ikinci oyundaki gibi.
  • Son DOW 3'ü batırsalar da Relic en sevdiğim oyun firmasıdır.Tam güç yanlarındayız.Relic'ten babam çıksa yerim :D
  • 3 ay geçmez şimdi ...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çok geç kaldılar bence. Belki bundan 6-7 sene önce cikartsalardi büyük sükse yapardı ama saf RTS türünün artık öldüğü bu zamanlarda pek is yapmayabilir.
    Grand strategy ler şuan strateji türünü taşıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hatalı kararlar yüzünden harcanmış efsane bir seri.Çok çok geç kaldı artık takipçisi de az bu oyun türünü sevende.
  • Umarım harikuladenin fevkinin de fevkinde muhteşem bir grafik ve yepyeni dosdolu bir oyun ve tonla yeni ve eski sağlam mekanikle beraber iyi bir story sağlam bir online altyapısı bulunan bir oyun sunmakla beraber bizi mutlu ederler
  • Rise of Legends istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 23 Ağustos 2019; 9:53:34 >
  • Ne Olursa Olsun Adı Age Of yani bir marka,ne zaman çıkarsa çıksın adını duymak beni heyecanlandırmaya yetiyor. ama günümüzde çıkan eski serilerin oyunları pek eski tadını vermiyor. tabiki hiçbir şey eski tadını vermiyor ama yinede beklemeye değer. :)
  • Yapay zekayı en üst seviyede kullanmak istiyorlar
    2023 ten önce beklememek lazım
    Age of mythology definitive var sırada
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.