Şimdi Ara

10.2 inç ekrana sahip iPad 7, Ekim ayında çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10.2 inç ekrana sahip iPad 7, Ekim ayında çıkacak

Apple'ın uzun süredir yeni nesil iPad'ler için bazı büyük değişiklikler planladığı söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir raporda şirketin iPad'lerde ilk kez birden fazla kamera kullanılacağı iddia edilmişti. Şimdi ise standart iPad'in ekran boyutu açısından bir değişikliğe uğrayacağına yönelik haberler var.

Ayrıca Bkz.PlayStation 5 geliştirici kiti tasarımı doğrulandı
    Apple'ın 7. nesil iPad'i ya da bir başka deyişle iPad 7'yi 10.2 inç ekranla piyasaya sürmeyi planladığı belirtiliyor. Yani şirket tabletin boyutunu 9.7 inç'ten 10.2 inç'e yükseltecek. Cupertionu teknoloji devi ekran-gövde oranını yükseltmek için sağ ve sol çerçevelerde bazı değişiklikler yaparak iPad 7'nin ekran boyutunu artıracak.

10.2 inç ekrana sahip iPad 7, Ekim ayında çıkacak

iPad Pro'ya üçlü kamera

Öte yandan yaklaşmakta olan iPad Pro'nun önceki nesil ekran boyutunu ve tasarımını sürdüreceği söyleniyor. Tek büyük fark kamera bölümünde olacak. Cihazın arka panelinde, kamera kalitesini önemli ölçüde artıracak üçlü kamera sistemine yer verileceği bildiriliyor. Apple'ın yeni iPad'leri Ekim ayında piyasaya süreceğini belirtelim.

• uygun fiyat ve çerçevesiz gelirse iş görür
  • iPad Pro'dan sonra yavaş yavaş diğer çerçeve cumhuriyetli iPadler'den de kurtuluyoruz.

• ipad air 2 kullanıyorum ekranı kırdım değiştirdim fıstık gibi cihaz köşelerden dokunmatik algılamasa 10 yıl gider. ios 10.2 jb kurdum millet kıskanıyor :) güncellesem ios 13 bile yüklenir. ipad pro serisine 3 kamera gelir de normallere çift kamera bile zor gelir. ben köşe çerçevelerden rahatsız değildim. Şu kabloları ip sarılı yapsalar da her sene kablo değiştirmesek. ugreen getirttim o da plastik köşeler eriyor :(
  • 5. Nesil ipad uygun fiyat ve dönemine göre fena olmayan özelliklerle gelmişti. 6. Nesilde işlemci yenilendi ve kalem desteği geldi. 7. Nesilde ekran 0.5 inc büyüyecekse ve bununla birlikte daha güncel işlemci (A12) ek olarak da yansıma yapmayan ekranla birlikte gelirse ben satın alınmaya değer bir ürün olarak görürüm. Bu şekilde gelecekse eğer 6. Nesil ipad den %10 pahalı olsa bile alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İpad air alacaktım öğrenci indirimi ile ne yapsam bilemedim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen A11 islemci ile gelecek bu

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

İpad air alacaktım öğrenci indirimi ile ne yapsam bilemedim şimdi
    air serisi normal ipad serisinin bir üstü gibi. Pronun bir altı yani. Yeni gelecek olan normal ipad olarak geçiyor. Ben air serisinden daha iyi olacağını düşünmüyorum. Öğrenci indirimi ve kulaklıkla 3350ye geliyor şuan. Kulaklık 750-850 arasında desen 2500-2600e gelir. Şuanki 9.7 ipad bile 2200 liraya satılırken yenisi 2750-3250 arası gelecektir. Air 3'ü almak daha mantıklı geldi bana bende dün siparişi verdim. En fazla gelse gelse a11/a12 ile gelir yeni ipad, air zaten 10.5 ekran ve a12.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 23 Ağustos 2019; 11:4:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

air serisi normal ipad serisinin bir üstü gibi. Pronun bir altı yani. Yeni gelecek olan normal ipad olarak geçiyor. Ben air serisinden daha iyi olacağını düşünmüyorum. Öğrenci indirimi ve kulaklıkla 3350ye geliyor şuan. Kulaklık 750-850 arasında desen 2500-2600e gelir. Şuanki 9.7 ipad bile 2200 liraya satılırken yenisi 2750-3250 arası gelecektir. Air 3'ü almak daha mantıklı geldi bana bende dün siparişi verdim. En fazla gelse gelse a11/a12 ile gelir yeni ipad, air zaten 10.5 ekran ve a12.

Alıntıları Göster
    kart kampanyamda var. 3250 tlye gelmiş olacak.alayım en iyisi ben ozaman a11 olur muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

Alıntıları Göster
    Apple'a baktım ama kulaklık göremedim. Düz cihaz 3500 lira. Öğrenci indirimiyle 3350 oluyor.

Edit: Evet yukarıda yazıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 26 Ağustos 2019; 1:0:19 >

• Kesinlikle Apple pencil desteği ile gelmeli...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.