Şimdi Ara

Matrix 4 resmen duyuruldu! Keanu Reeves geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
34.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Matrix 4 resmen duyuruldu! Keanu Reeves geri dönüyor
    Efsanevi film serilerinden Matrix resmen beyaz perdeye geri dönüyor. Warner Bros. tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Matrix 4 filmi için çalışmalar resmen başlamış durumda. Yeni filmin başrollerinde Keanu Reeves (Neo) ve Carrie-Anne Moss (Trinity) yer alacak.

Warner Bros ayrıca önceki filmlerin yönetmeni Lana Wachowski'nin de geri döneceğini duyurdu. Wachowski, Matrix 4'ün senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenecek. Son olarak Matrix 4, önceki filmlerde olduğu gibi yine Warner Bros Pictures ve Village Roadshow Pictures ortaklığında geliştiriliyor.

1999-2003 yılları arasında vizyona giren Matrix üçlemesi gişede tam 1,6 milyar dolarlık toplam hasılat elde etmeyi başarmıştı. Serinin özellikle de ilk filmi hala bilim kurgu sinemasının en iyi yapımlarından birisi olarak gösteriliyor. Yeni film için de şu anda beklentiler epey yüksek.

Matrix 4'ün konusu hakkında şu an için herhangi bir bilgimiz yok. Bugün bazı açıklamalar yapan Lana Wachowski,"Matrix serisinde 20 yıl önce ele aldığımız bazı fikirlerin aslında şu anda günümüz için çok daha uygun olduğunu düşünüyorum. Bu karakterlerin tekrar hayatıma girecek olması nedeniyle büyük bir mutluluk duyuyorum." şeklinde konuştu.

Matrix 4'ün vizyon tarihi şu an için belli değil. Çekimlerin 2020 yılında başlaması bekleniyor.  

• Yaşama sebeplerime bir adet daha eklendi

• Seriyi bozmadan, yeni teknolojik gelişmeler ile kurgularlarsa ortaya güzel bir iş çıkabilir, merakla bekliyorum.

• gel artık matrix bitsin bu hasret.

• O yılların teknolojisi ile yaptıkları film düşünülünce
    Avengers-Endgame in tahtı sallanacak gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskiyi rahat bıraksalar , tadında kalsa keşke !
  • Why Mr. Anderson why why do you persist??!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhair

O yılların teknolojisi ile yaptıkları film düşünülünce
    Avengers-Endgame in tahtı sallanacak gibi
    Filmin fragmanı Endgame'den daha iyi olur.
  • En son Neo kör oldu, Triniy'e demir saplandı falan...Devam filmiyse tekrardan Matrix tarafından klonlanacaklar herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matrix 4 resmen duyuruldu! Keanu Reeves geri dönüyor

• "4" mü olacakmış? Devam serisi yani? 1-2-3'ü tekrar yapacaklar diye dedikodu duymuştum ben.
  • felsefe ile aksiyon bir arada gitmiyor be hasan !

• Umarım ticari amaçla gelmez çünkü 3 sonunda 2 karakter de ölmüştü

• Merakla bekliyoruz. :)

• Son zamanlarda duyduğum en iyi haber

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.