Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 DLC'si Geliyor Olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
    Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan Rockstar Games'in yaptığı Red Dead Redemption serisinin ikinci oyunu, Red Dead Redemption 2 için yeni bir DLC geliyor olabilir. İnsanlar Red Dead Redemption 2'nin PC'ye gelmesini beklerken, Rockstar Games "Bonaire" adlı bir şeyin üzerinde çalışıyor. Avustralya Sınıflandırma sitesinde, Rockstar Games'in prodüksiyon ve yayıncı olarak gözüktüğü "Bonaire" isimli bir başlık sınıflandırıldı.

Kotaku Australia'nın teorisine göre; Bonaire, Red Dead Redemption 2'nin hem tek, hem de çok oyunculu modları için bir ek paket. Bonaire ise Kayipler'deki bir adanın ismi. İlerleyen günlerde durumu tam olarak anlamayı umut ediyoruz. Oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.
    Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?
    Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2'de modern çağın şafağındaki Amerika'dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor.

• gelsin gelsin. god of war'ın yılın oyunu olmasıyla hakkı gasp edilen rdr 2, bu dlc ile yine kendi döneminin en az 10 sene ilerisinde bir hikaye anlatıp bizi etkilemeyi başaracaktır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynamaya değer başka bir oyun yok. Single bitince online a geçicem. DLC ilaç niyetime olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yav şunu pc ye çıkarın artık, ps4 pro var bilerek almıyorum cidden, 30fps haketmiyor bu oyun , bıktım beklemekten.

• ayı olarak olsun kuş olarak olsun oynamak çok zevkli

• quote:

Orjinalden alıntı: yas197

yav şunu pc ye çıkarın artık, ps4 pro var bilerek almıyorum cidden, 30fps haketmiyor bu oyun , bıktım beklemekten.

daha çok beklersin dostum.(bkz:rdr 1) her bu oyunu oynamayıp geçirdiğin gün senin zararına. başyapıt.

• Guarma'nın bir manası olmalıydı zaten o da DLC sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frantic22

quote:

yav şunu pc ye çıkarın artık, ps4 pro var bilerek almıyorum cidden, 30fps haketmiyor bu oyun , bıktım beklemekten.

daha çok beklersin dostum.(bkz:rdr 1) her bu oyunu oynamayıp geçirdiğin gün senin zararına. başyapıt.
    2010'dan beri 60 FPS altı oyun oynamıyorum.Exclusive olan oyunları oynamak istiyorum ama vallahi 30 FPS ile gözüm kanayacağından para vermeye bile kıyamıyorum.RDR şu an itibariyle en iyi Xbox One X'de oynanabilir o da yine 1080p/30 FPS ya da 4K/30 FPS.Ne yaparsan yap oyun yine de 30 FPS PC'ye gelirse ne güzel 60 FPS olur hem de gelsin modlar gitsin modlar.Oyun ömrü emin ol konsoldan daha uzun olur.Bak farkettiysen PS3 demedim bile 480p 30 FPS, gözlerimizde kalıcı hasar yaşanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 20 Ağustos 2019; 15:17:1 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Frantic22

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: yas197

yav şunu pc ye çıkarın artık, ps4 pro var bilerek almıyorum cidden, 30fps haketmiyor bu oyun , bıktım beklemekten.</blockquote>

dostum kesin bir şey demelerini bekliyorum , çıkarmayacaklarsa alacam zaten ama, çıkacaksada akıcı bir şekilde oynamak istiyorum , oyun süper duruyor zaten, zevki kaçmasın diye videolarını bile seyretmiyorum. Kesin bir şey söyleselerde bizde ona göre davransak.

• quote:

PS4 Pro'yu niye aldın o zaman? Hangi başyapıtı konsolda 60fps oynuyon?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sakalak

ayı olarak olsun kuş olarak olsun oynamak çok zevkli

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XhYrShuIOnk" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bYmkmkWLT7E" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

O ney lo nasıl oluyor o iş?
  • Abbbooouuuv! Special edişına dahilmi açep :D:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

yav şunu pc ye çıkarın artık, ps4 pro var bilerek almıyorum cidden, 30fps haketmiyor bu oyun , bıktım beklemekten.</blockquote>

PS4 Pro'yu niye aldın o zaman? Hangi başyapıtı konsolda 60fps oynuyon?
    abimin konsol istediğim zaman alabiliyorum, şahsen ps4 e özel oyunlar hoşuma gidiyor onları oynamaya çalışıyorum, ama rdr2 olayı ayrı çünkü ortada bir söylenti var ve rockstardan bahsediyoruzyani çıkarabilirde çıkarmayabilirde kesin bir şey söylemelerini bekliyorum. Bu arada 30 fps de gerçekten çok kötü ne yalan söyliyim gözlerim ağrıyor bir süre sonra benim, oyunlar en az 50 60 fps üstünde oynanmalı gerçekten ayrı bir zevk oluyor , bunu 144 hz g sync ekranda deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum, bir şeyin fanboyluğunuda yapanlardan değilim yanlış anlaşılmasın, oyunları hoş vakit geçirmek için oynarım ben..

• bu arada eğer yeni bir ekran aldıysanız , g sync etkinleştirmenizi şiddetle öneririm artık oyunlardaki vsync ihtiyacınız olmayacaktır, 2 aydır deneyimliyorum eğer oyunlarda 45-50 fps üzerinde alıyorsanız gerçekten oyunlalarda takılma kasma hissi inanılmaz derecede gidiyor, fps sabitleme derdim sonunda bitti.

• quote:

korsan indireceğim demiyor da lol pc versiyonu çıkarsa aynı gta v gibi hileciler ile dolu olacak rockstar banlamaktan o kadar bıktı ki artık uğraşmıyor bile pc versiyonu leş gibi oyunun, bu yüzden RDR 2 pc'ye çıksa bile en iyi konsol da oynanacak.
  • Bu yılın değil son 10 yılın en iyi oyunu büyük ihtimal rockstar yeni bi oyun yapana kadarda öyle kalacak. Heyecanla bekliyorum dlcyi umarım dlcde yine Arthur Morganla oynariz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

korsan indireceğim demiyor da lol pc versiyonu çıkarsa aynı gta v gibi hileciler ile dolu olacak rockstar banlamaktan o kadar bıktı ki artık uğraşmıyor bile pc versiyonu leş gibi oyunun, bu yüzden RDR 2 pc'ye çıksa bile en iyi konsol da oynanacak.
    neyse ya tartışmicam , normal bir şekilde sohbet edecek oyunsever kalmadı sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yas197 -- 20 Ağustos 2019; 18:5:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

2010'dan beri 60 FPS altı oyun oynamıyorum.Exclusive olan oyunları oynamak istiyorum ama vallahi 30 FPS ile gözüm kanayacağından para vermeye bile kıyamıyorum.RDR şu an itibariyle en iyi Xbox One X'de oynanabilir o da yine 1080p/30 FPS ya da 4K/30 FPS.Ne yaparsan yap oyun yine de 30 FPS PC'ye gelirse ne güzel 60 FPS olur hem de gelsin modlar gitsin modlar.Oyun ömrü emin ol konsoldan daha uzun olur.Bak farkettiysen PS3 demedim bile 480p 30 FPS, gözlerimizde kalıcı hasar yaşanabilir

Alıntıları Göster
    Ya amma yaptınız nolur 30 FPS oynasaniz. 2 dk sonra gözleriniz alışır. Hasar masar da olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pc iyi guzelde arkadasinda dedigi gibi pc deki hileciler yuzunden rekabetci oyunlari pc de oynamak iskenceye donuyor eglenceden cok. Ah rdr2 zaten senaryo oyunu oldugu icin o yuzden pc de tabikide mis gibi grafikler ve akicilikla oynamasi daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frantic22

gelsin gelsin. god of war'ın yılın oyunu olmasıyla hakkı gasp edilen rdr 2, bu dlc ile yine kendi döneminin en az 10 sene ilerisinde bir hikaye anlatıp bizi etkilemeyi başaracaktır.
    Hakikaten ha bu ödülün böyle detaylı bir oyun yerine Gow gibi sadece tek platforma çıkan oyuna verilmesi kadsr saçma sapan bir durum yok. Gow'un almasının hakettiğini söylemiştim ama bu fikrim ciddrn depişti bu oyunun grafikleri bile Gow'a baya fark atar hikaye kısmına girmiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.