Şimdi Ara

Marvel's Avengers 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Square Enix, Marvel's Avengers için ilk resmi oynanış videosunu yayınladı.

Marvel's Avengers 15 Mayıs 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia içi çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Marvel's Avengers oyuncuları süper kahraman hayallerini yaşamaya davet ediyor. Mükemmel hikaye anlatımı ve sürekli genişleyen bir evren nihai Avengers oyunu deneyiminde buluşuyor. Olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyümekte olan karakter listesini özelleştirin, dört oyuncuya kadar ekibinizi toplayın ve dünyayı kızışan tehditlere karşı savunun.

Marvel's Avengers Kaptan Amerika, Demir Adam, Hulk, Kara Dul ve Thor'un San Francisco'da kurulan yüksek teknolojili Avengers genel merkezini ve deneysel bir enerji kaynağı tarafından güçlendirilen Helicarrier uçak gemisini tanıttığı bir günde başlıyor. Büyük bir hasar ile sonuçlanan felaket kazanın gerçekleşmesiyle kutlama ölümcül bir hale dönüşüyor. Bu trajedi için suçlanan Avengers dağılıyor. Beş yıl sonra, dünya büyük bir tehlike ile karşı karşıya ve tek umut dünyanın en güçlü kahramanlarını yeniden birleştirmek.

Marvel's Avengers sinematik hikaye anlatımı ile Crystal Dynamics'in bilindiği enerjik
    aksiyon deneyimi sunuyor. Düzenli içerik güncellemeleri alacak oyun oyuncuları birkaç yıl boyunca sürecek destansı bir yolculuğa götürüyor.

• Beklentimin çok üzerinde çıktı beğendim 90 üstü olmasada 85 lik bir oyun olacak gibi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bence baya eğlenceli ve hızlı görünüyor, bu köprülü bölüm biraz özel bir aksiyona sahip, iyi bir giriş yapmak için ayarlanmış gibi. Her yer böyle olmaz heralde ama genel olarak başarılı olacak gibi.
  • Şimdilik güzel gibi bana biraz Marvel Nemesis Rise of the Imperfects andırdı efsane yapımdı kostüm değiştirme olması lazım oyunda kaptan kıyafeti olmamış bence.

• Veletlerin aklı gidecek.. Şaka bi yana güzel duruyor.
  • Benim hiç ilgimi çekmedi. Çok ucuz gözüküyor. Oynanışıda tam yeni nesil oyuncu anlayışına uygun hazırlanmış. Beceriye, karakter hissiyatına ve yetişkin içeriğe dair hiçbir şeye yer vermeden; 'Şu tuşa bas, bu tuşa bas ve görselliği izle' den ibaret gibi duruyor. Gerçi filmleri neydi ki oyunları ne olsun. Hedef kitlesi belli sonuçta, yapımcıyı çokta yadırgamamak lazım.

• aşırı saçma olmuş oyun daha videonun başında thor tek elle otobüsü kaldırırken gelen düşmanlar ile tekme tokat kavga etmesi oyundan aşırı soğuttu zaten çıktığı gibi patlar bu oyun.

• Fena değil ama vuruş hissi pek iyi gelmedi ve düşman yapay zekası biraz daha cilalanması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki filmleri çok mantıklı da.Adı üstünde super kahraman oyunu.Ne kadar mantıklı olabilir ki zaten.

• Thor'un oynanışı bildiğin God of War'ın oynanışı gibi.Oyun baya eğlenceli gözüküyor

• Gayet iyi görünüyor ön siparişi verdim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekme tokat dövüşüyor diyorsunuz da ne yapacak adamlar oyun kalmaz sonra ortada. Zorluk kısmı biraz sıkıntı bence çok kolay duruyor. Görevin lineer olması güzel.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Görsellik bence gayet yeterli, Ama düşman yapay zekası, animasyon çeşitliliği falan yetersiz..
  • Gayet iyi duruyor geriye kalan en önemli şeyler Boss'lar eğer Boss ları yapamazlarsa sadece iyiden öteye gidemez
  • İzledim oyun mu bu şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: die4never2

aşırı saçma olmuş oyun daha videonun başında thor tek elle otobüsü kaldırırken gelen düşmanlar ile tekme tokat kavga etmesi oyundan aşırı soğuttu zaten çıktığı gibi patlar bu oyun.

Aynen karşim çöp çöp. Pubg oynamaya devam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: porsux

Benim hiç ilgimi çekmedi. Çok ucuz gözüküyor. Oynanışıda tam yeni nesil oyuncu anlayışına uygun hazırlanmış. Beceriye, karakter hissiyatına ve yetişkin içeriğe dair hiçbir şeye yer vermeden; 'Şu tuşa bas, bu tuşa bas ve görselliği izle' den ibaret gibi duruyor. Gerçi filmleri neydi ki oyunları ne olsun. Hedef kitlesi belli sonuçta, yapımcıyı çokta yadırgamamak lazım.

Hocam napacaklardı? MGS 2 gibi kullanıcıyı kanser edecek 2 nesil oyunculara uygun bir oynayış mı olacaktı? Sende demişsin hedef kitle belli, eh adamlar da ona göre yapacak.
  • Gayet keyifli duruyor. Özledik böyle görsel yönden iddialı çizgisel oynanışı olan oyunları. Yukarıdaki yorumlarda mantıksız diyen olmuş yok efendim otobüsü fırlatıyormuş :) ne bekliyorsunuz abi? Süper kahraman bunlar. Bunları görmek için insanlar filmini de izliyorlar zaten para verip.
  • Benim çok hoşuma gitti ya oyun, eksikler tabii ki de var ama onları da duzelteceklerine eminim.
  • Bu eski görüntü sızmıştı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.