Şimdi Ara

Sonos'un ilk taşınabilir Bluetooth hoparlörünün görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonos'un ilk taşınabilir Bluetooth hoparlörünün görüntüleri ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta Sonos'un üzerinde çalıştığı taşınabilir hoparlör hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Cihazın hem Bluetooth hem de WiFi bağlantısı sunacağı söylendi. WinFuture adlı internet sitesi yakında piyasaya sürülecek hoparlörün fotoğraflarını ele geçirmeyi başardı.

Ayrıca Bkz.HyperX, RAM ailesini FURY DDR4 RGB ile genişletti
    Sonos Move adı verilen hoparlör zaten ismiyle de taşınabilir olacak şekilde tasarlandığını onaylıyor. Hoparlörün arka tarafında kullanıcıların cihazı tutup bir odadan diğerine taşıyabilecekleri bir oyuk var.

Sonos'un ilk taşınabilir Bluetooth hoparlörünün görüntüleri ortaya çıktı

Geri sayım başladı

Hoparlör, USB-C üzerinden şarj edilebilecek gibi görünüyor ancak alternatif olarak yanında bir şarj standı da sunulacak. Sonos Move'un teknik özellikleri konusunda henüz hiçbir bilgi yok. Aynı şey fiyat etiketi ve çıkış tarihi için de geçerli. Tüm detaylar ay sonundaki lansman etkinliğinde belli olacak.

• Jbl flip 5 ile kapışması imkansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım çirkin ve ucuz duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 90tl ye meizu a20 aldım waves audio yazılımı sayesinde tek hoparlörden harika ses alıyorum bundan fazlasını isteyemem zaten apartmanda yaşıyorum komşularım kapıya dizilir..bu arada sonos harbiden tipsiz duruyor
  • Bence kaliteli bir ürüne benziyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.