Şimdi Ara

GSM operatörü Three, Londra’da evden 5G internet hizmeti başlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hong Kong merkezli telekomünikasyon şirketi 3’ün (Three) İngiltere ayağı ülkede 5G hizmeti sunmaya başladı. Ancak Three’nin sağlayacağı 5G hizmetinde telefonlar hedeflenmiyor.

Şirketin Londra’nın belli bölgelerinde sağlayacağı hizmet, evde 5G internet paketini kapsıyor. Şirketin “fibere yakın hızda” sloganıyla satışa sunduğu üyelik paketinde hız bilgileri paylaşılmamış. Tek bir üyelik paketinin olduğu hizmetten bir yıllık sözleşme neticesinde talep edilecek aylık ücret ise 43 dolar (240 TL) olarak belirlenmiş.

İlk etapta yüksek gibi gözüken bu bedel, söz konusu paketin kotasız internet hizmetini kapsamasıyla birlikte nispeten kabul edilebilir bir hale geliyor. Şirket bu durumu “gerçek sınırsız” internet olarak ifade ediyor.

100 MHz bandında çalışacağı belirtilen 5G hizmeti için 2019 yılı sonuna kadar 25 şehirde faaliyet sözü veren Three, mobil kullanıcıların da ekstra bir ücret ödemeden 5G hizmetinden faydalanabileceğini vurgulamış.

• 2 sene Three kullandım, İngilterenin çoğu bölgesinde çekmiyor. Hele köye kasabaya falan giderseniz yandınız taksi bile cagiramazsiniz. Vodafone'a geçiş yaptım çok şükür kafam rahat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 43TL iyiymis...

• mr.biceps kullanıcısına yanıt
    Ben de bir yaz boyunca O2 kullanmıştım o da çekmiyordu. Bende İngilteredeki yasalara bağlamıştım. Acaba her yere baz istasyonu kurdurtmuyorlar mı felan diyordum vodafone kırsal kesimlerde köylerde vs çekiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 19 Ağustos 2019; 11:40:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkeden ülkeye fark ediyor avusturya'dayım yollardır kullanıyorum çok memnunum. 43 Euro yu tl ye çevirince evet çok yüksek mevla gibi duruyor ancak birim olarak 43tl gibi düşünürseniz bence verdiği hizmet için çok uygun. Şuan bile 150mb veriyorsa 5g nin 200, 300, veya daha üstü bağlantı vereceğini tahmin ediyorum

• Çoğu kırsallarda veya old townlarda en azından 3g bile olsa şebeke geliyor. EE ile hemen hemen aynı kalitede hatta bi tık fazlası. Yaşadığım bölgede en azından (East Sussex)

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    240 tl :)

• € = 10 TL olsa 430 TL çok pahalı mı diyeceğiz ? Bu onlarda pahalı olduğu anlamına değil bizim ekonomimizin kötü olduğu anlamına gelir.Adamlar için 43 TL işte parantez açmaya gerek yok.

• Aga biz yaşamayalım cidden

• Sitelerini inceledim.Ben mi yanlış görüyorum diye bakıyorum
    http://www.three.co.uk/huawei/mate-20-x-5g/plans?memory=256&colour=Emerald%20Green&plans=monthly

Ayıp yahu ayıp.

Bizim BTK uyuyor. Unlimited arama ve sms'e geçmemiz şart bizim.

Adamların unlimited data'sı iel birlikte cihazı (Mate 20 X 5G) 24 ay taahüt ile aylık 61 birim paraya alıyorlar

Ben sadece tarifeme 79 birim para ödüyorum.

Pü ulan!

• Gt95 G kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı daha zeki birine ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R136a1 -- 26 Ağustos 2019; 21:1:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.