Şimdi Ara

İnce gövde ve yuvarlak kamera tasarımıyla Nokia 7.2 su yüzüne çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HMD Global'in merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri Nokia 7.2 ve 6.2'nin resmi olarak tanıtılması beklenirken, cihazlarla ilgili sızıntılar da durmak bilmiyor. Ortaya çıkan yeni sızıntı ise Nokia 7.2'nin tasarımını gözler önüne seriyor.

Ay sonunda tanıtılması bekleniyor

Görsellerde Nokia 7.2 akıllı telefon modelinin arka kamera modülünün yuvarlak bir şekilde tasarlandığı görülüyor ve cihazın tasarımının son derece ince olduğunu da söylemek mümkün. Görseller şimdiye kadarki sızıntıları doğrular nitelikte ve Nokia 6.2 modelinin de benzer görünüme sahip olması bekleniyor.
    Ağustos ayı sonuna doğru resmi olarak tanıtılması beklenen Nokia 7.2'nin Snapdragon 710 işlemci ve 6 GB RAM ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. 6.3 inç veya daha büyük bir ekrana sahip olması beklenen cihazın hangi fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği ise merak konusu.

• Guzel kibar gibi...

• Wer küsküyü..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım güzel hoş. Kamera için koruyucu ile gelirse güzel olur.

• Tasarım çok hoş. 6 gb ram de çok iyi.

• İnce gövde, ince batarya demek. Kullanıcılar, ince gövde aramıyor. Adam gibi pil koysunlar.Samsung 8.5mm kalınlıga 5000 mah pil takıyor. (M20 -M30) Bu boyuttaki telefonlara 4000den aşağı pil kurtarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bazen firmaların, millet telefon almasın bizimkini de bi beklesin düşüncesiyle bilerek sızıntı yaptığını düşünüyorum

• Iphone telefonlar için üretilen Çin malı dandik kılıflar gibi arkası. Apple logosu gözüksün diye açık bırakılan kısım :D
  • nokia kullanan kaldımı ya

• Ben tasarımı sevdim, hoş görünüyor.

• beğenen alıp kullanıyordur ya,, misal hala sony kullanıyorum...

• Kral uyandı sote de beklemede geliyor ,şimdi düşünme sırası sizde...

• Nokia 7 Plus kullanıyorum.. eskiden oldugu gibi taş gibi sağlam ve harika bir kamerası var.. tavsiye ederim

• Tasarım yetmez, piyasayı ikna etmesi gerekiyor.

• Bu aralar gördüğüm en hoş telefon olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğendiğimi söyleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A6E934D40 -- 19 Ağustos 2019; 15:22:15 >
  • Çok güzel bir telefon olmuş ?????????? Nokia gerçekten candır

• 3 arkadaş Nokia 7 aldık. Sonuç: biri ben iki kişi memnun değiliz.. Nokia uzak olsun

• Müthiş tasarım pes

• güzel görünüyor.batarya ve fiyat satışlarını belirler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.