Şimdi Ara

Logitech iki yeni performans odaklı mekanik klavye duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyuncu donanımları pazarının önemli firmalarından Logitech performansa odaklı iki mekanik klavye duyurdu. Logitech G915 Lightspeed ve G815 Lightsync RGB mekanik klavyeleri firmanın en gelişmiş teknolojilerini kullanıyor.

Logitech G915 Lightspeed özellikleri ve fiyatı

Logitech G915 Lightspeed modeli oldukça ince bir alüminyum gövdeye sahip ve LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ile gecikmeleri 1ms seviyesine indiriyor. Hassas GL anahtarları standart mekanik tuşların yarı yüksekliğinde ve yüzde 25 daha hızlı.

Ayrıca Bkz.Aksiyon kameralı Motorola One Action duyuruldu

5 adet programlanabilir tuşu olan klavye LIGHTSYNC RGB aydınlatmaya sahip. Tasarruflu kullanımda klavye 135 güne kadar, RGB aydınlatmada ise 12 güne kadar kablosuz olarak idare edebiliyor. Klavye 250$ fiyat etiketine sahip.

Logitech G815 LIGHTSYNC RGB özellikleri ve fiyatı

Logitech G815 LIGHTSYNC RGB kablolu klavye ise yine aynı gövde tasarımı ve programlanabilir 5 tuş ile geliyor. USB 2.0 bağlantısı üzerinden cihazlarınızı şarj etmeniz mümkün iken fiyatı ise 200$ seviyesinde.

Kullanıcılar daha hassas GL Tactile, daha akıcı basış sağlayan GL Linear veya daha iyi ses tecrübesi yaşatan GL Clicky tuşları arasında seçim yapabiliyorlar.

• ''Romer G'' anahtarlarındaki gibi çift basma / hiç basmama sorunlarını çözdüler mi merak ediyorum :). Gerçi 6 aydır g810 klavyemin iadesi ile uğraşıyorum hibe ettim sayılır artık.. bırak paramı geri iade almayı Markaların adını duyduğumda bile tüylerim diken diken oluyor. Penta/Logitech/Gamekstra
  • Adam akıllı bir açıklama okuyamadım. Bilen söyleyebilir mi, bu mekanik klavyenin artısı, esprisi nedir?

• denizbay1 D kullanıcısına yanıt
    İnce alüminyum gövdesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ''Romer G'' anahtarlarındaki gibi çift basma / hiç basmama sorunlarını çözdüler mi merak ediyorum :). Gerçi 6 aydır g810 klavyemin iadesi ile uğraşıyorum hibe ettim sayılır artık.. bırak paramı geri iade almayı Markaların adını duyduğumda bile tüylerim diken diken oluyor. Penta/Logitech/Gamekstra

• quote:

Orijinalden alıntı: Batw0

''Romer G'' anahtarlarındaki gibi çift basma / hiç basmama sorunlarını çözdüler mi merak ediyorum :). Gerçi 6 aydır g810 klavyemin iadesi ile uğraşıyorum hibe ettim sayılır artık.. bırak paramı geri iade almayı Markaların adını duyduğumda bile tüylerim diken diken oluyor. Penta/Logitech/Gamekstra
    aynı sorun neden hemen hemen tüm klavye markalarında mevcut acaba? mekanik klavyenin hazin sonu mu bu. razerda da çok duydum ben de yeni mekanik klavye aldım umarım çift basma gibi sorunlar ile karşılaşmam.
  • Philae kullanıcısına yanıt
    Razer ve logitech piyasayadan pay kapabilmek için kendi mekanik anahtarlarını ürettiler ama fiyasko.. Hiçbiri cherrynin deneyiminin yanından geçemedi. Cafem de 10dan fazla g710 blue cherry switch neredeyse 3yildir hiç sorun çıkarmadı, Server pc de kullandığım g810 romer G daha yılına gelmeden tuşların yarısı çift yada hiç basmıyor. Ufak bi arama ile bu sorunu yaşayan binlerce kişi bulabilirsin reddit olsun farklı forumlar bilgi paylaşım siteleri olsun heryer dolu, keza razer da aynı sorun ile çok fazla şikayet alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır G105 ile devam ediyoruz piyasa baya karışmış

• Philae kullanıcısına yanıt
    asus strix tactic pro kullanıyorum bu yazılan sorunların hiç birini yaşamıyorum. sadece ilk satın aldığımda E tuşu 2-3 kere basıyordu kullandıkça düzeldi kısa sürede.

• Logitech kraldir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batw0

Razer ve logitech piyasayadan pay kapabilmek için kendi mekanik anahtarlarını ürettiler ama fiyasko.. Hiçbiri cherrynin deneyiminin yanından geçemedi. Cafem de 10dan fazla g710 blue cherry switch neredeyse 3yildir hiç sorun çıkarmadı, Server pc de kullandığım g810 romer G daha yılına gelmeden tuşların yarısı çift yada hiç basmıyor. Ufak bi arama ile bu sorunu yaşayan binlerce kişi bulabilirsin reddit olsun farklı forumlar bilgi paylaşım siteleri olsun heryer dolu, keza razer da aynı sorun ile çok fazla şikayet alıyor.
    Corsair mk2 k70 kullanıyorum 16 ay içerisinde 2 kere çift tiklama sorunu yaşadım. Yani bence cherry falan hikaye her mekanik klavyenin kronik sorunu cift tıklama.

Not 2. Klavyeminde değişimi onaylandı şuan 3. Klavyem hollanda dan geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.