Şimdi Ara

Apple'ın giyilebilir ürün satışları iPad ve Mac satışlarını geride bırakmak üzere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple’ın Apple Watch ve AirPods gibi giyilebilir cihazları inanılmaz popüler hale geldi. Öyle ki bu cihazların satışları 2020’de iPad ve Mac satışlarını geride bırakabilir.

Yakın tarihli bir rapora göre Apple’ın giyilebilir ürün satışları gelecek yıl Mac ve iPad satışlarını geçecek. Bu da giyilebilir ürünleri Apple'ın üçüncü en popüler kategorisi haline getirecek.

Ayrıca Bkz.Huawei’nin katlanabilir Mate X modeli yine ertelendi
    Analist Neil Cybart, Apple’ın giyilebilir teknoloji ürünlerinin şu anda şirketin ürün satışlarında önemli bir rol oynadığını ortaya koyan bir rapor hazırladı.

Üçüncü en büyük ürün kategorisi olacak

Cybart'e göre mevcut tempoda giyilebilir cihazlar 2020'in sonuna kadar hem iPad hem de Mac'i geride bırakarak iPhone ve Hizmetler'in ardından üçüncü en büyük ürün kategorisi haline gelecek.

Önümüzdeki yıl ne olacağını görmek ilginç olacak. Birçok analist Apple’ın Hizmetler üzerinden elde ettiği gelirlere odaklandı. Ancak şirket diğer alanlarda da önemli ölçüde büyüme kaydetmeye devam ediyor.

• Saat cok pahali ihtiyacim olmadigi seyi neden alayim degilmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demek ki Apple'ın kilitlemesi işe yarıyor bazı şeyleri. Apple kulaklıkları ile hiçbir zaman rahat edemedim hiç ergonomik değiller ve gerekli ses yalıtımı da yaptıklarını sanmıyorum, ama insanlar memnun demek ki...

• yav yok yalan haber. kim alıcak 4bine saat....

• 4 bine değil 400 dolara alacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya mis gibi İsviçre otomatikler varken kim taksın akıllı saati? Telefonu her gün şarj ediyoruz bir de saatle mi uğraşayım?

Şu güzellik varken akıllı saat kullanmak zevksizlik hatta şuursuzluktur.

Apple'ın giyilebilir ürün satışları iPad ve Mac satışlarını geride bırakmak üzere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

O paraya mis gibi İsviçre otomatikler varken kim taksın akıllı saati? Telefonu her gün şarj ediyoruz bir de saatle mi uğraşayım?

Bu saatte bana zevksizlik şuursuzluk geliyor onu ne yapacağız? Bırakın şu kendinizin beğenmediği şeylere çamur atmayı. Ben akıllı saat seviyorum çok ta işe yarıyor.

Arabada bisiklette trekkingde navigasyon/rota/bilgi görebiliyorum.
    WhatsApp mesajlarımı görebiliyorum
    Spotify’den istediğimi dinliyorum
    Yüzebiliyorsun egzersizlerini kaydediyorsun
    Daha saymadığım bir sürü özelliği var peki senin attığın bu “şuursuzluk saati” neler yapabiliyor?

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Yazık sana elektronik aletleri hayatının merkezi yapmışsın. Kıç kadar ekrandan navigasyon yapacaktım zaten. Ne kadar ilginç sanki bu saatten önce hiçbir yapılamıyormuş gibi anlatman acınası. O saat olmayınca benim hayatımdan hiçbir şey eksilmez. Olmadık bir yerde pili biter saate bakamazsın. Spotify’den müzik dinliyormuş kıyamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 16 Ağustos 2019; 11:21:33 >
  • quote:

Yazık sana elektronik aletleri hayatının merkezi yapmışsın. Kıç kadar ekrandan navigasyon yapacaktım zaten. Ne kadar ilginç sanki bu saatten önce hiçbir yapılamıyormuş gibi anlatman acınası. O saat olmayınca benim hayatımdan hiçbir şey eksilmez. Olmadık bir yerde pili biter saate bakamazsın. Spotify’den müzik dinliyormuş kıyamam.
    Senin hayatının boş olması diğer insanların da aynı şekilde yaşamasını gerektirmiyor. Sana acıyorum

• quote:

O paraya mis gibi İsviçre otomatikler varken kim taksın akıllı saati? Telefonu her gün şarj ediyoruz bir de saatle mi uğraşayım?

Buna saat diyen de ne bileyim yani...

Bu saati takacagima disimle koluma saat yaparim daha iyi.

Belli ki senin hayatın boş. Saat ekranından navigasyon yapmaya çalıştığına göre. Teknolojik merak ve işsizlik belli ki böyle boş işlerle uğraşmayı beraberinde getiriyor.

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Saatlerle hiç alakan olmadığı o kadar belli ki. O gördüğün saatin mekanizması. Tabi onu bile bilmeyip böyle boş boş yorum yaparsın ancak.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Telefon, tablet ve bilgisayarı olan biri olarak saat konusunda otomatik olmasını tercih ediyorum. Zira gerçekten kolumda yaşan ve zaman ilerledikçe ilerleyen bir şeyin var olması gerektiğini düşünüyorum. Diğer türlü o saatlikten çıkıp saat gösteren elektronik kontrol aleti olarak görüyorum.
  • quote:

Belli ki senin hayatın boş. Saat ekranından navigasyon yapmaya çalıştığına göre. Teknolojik merak ve işsizlik belli ki böyle boş işlerle uğraşmayı beraberinde getiriyor.
    Birader sen salak mısın? Anlama özürlü müsün? Bisiklet kullanırken öküz gibi telefonu çıkarıp mı bakayım? Treking yaparken ellerimde kini bırakıp mı bakayım? Araba kullanırken telefona mı dokunayım? Sanane kardeşim sen boş beleş bir insansın

Salak sen olmayasın? Sen nasıl bisikletçisin? Tutucu denen bir şey var bilmiyorum haberin var mı ve o tutucuya telefon boyutunda hız/yol ölçer takılırken telefon da takıldığını bilmiyor musun? Saatlere nazaran devasa ekranlı 6 inçlik telefonlara bile 20 cm mesafeden bakarken 2 inç bile olmayan küçücük ekrana 60-70 cm mesafeden bakmak saçma. Ha tabi tutucu kullanmayıp tek kolumu kullanarak sürüp yüzüme doğru tutarak gidiyorum dersen o daha büyük sıkıntı.

• NeroWin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Onlar esasında saat değil. Sadece elektronik gösterge. Bir şeye saat diyebilmek için o şeyde önce zemberek ve o zembereğin sağladığı güçle dönen dişliler olmalıdır. Tıpkı bizim gibi hata yapabiliyor, ileri veya geri kalabiliyor. Zaten gerçek bir saat severi de kendisine çeken şey bu. Tıpkı bir canlı gibi ve kolunda canlı bir şey varmış gibi hissettiriyor. Kullanmayan asla bilemez.

• quote:

Saatlerle hiç alakan olmadığı o kadar belli ki. O gördüğün saatin mekanizması. Tabi onu bile bilmeyip böyle boş boş yorum yaparsın ancak.
    Asil bos yapan sensin.

Senin gorusunde olmayanlara sacma sapan sekilde yaklasiyorsun.

Saat benim icin aksesuardir. Calisma sistemi, mekanizmasi beni ilgilendirmiyor. Sadece goruntusune bakiyorum. Akilli saatlerde cok guzel gozukuyor. Sen de gelmis diyorsun ki ona saat diyende ne bileyim filan. Yok saat dedigin de navigasyon olmazmis filan fistan iste. Bundan sanane.

Ha diyorsan gorusumu belirttim forum burasi. O zmn benimkine de saygi duyacaksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirdepocu -- 16 Ağustos 2019; 18:39:2 >
  • quote:

Salak sen olmayasın? Sen nasıl bisikletçisin? Tutucu denen bir şey var bilmiyorum haberin var mı ve o tutucuya telefon boyutunda hız/yol ölçer takılırken telefon da takıldığını bilmiyor musun? Saatlere nazaran devasa ekranlı 6 inçlik telefonlara bile 20 cm mesafeden bakarken 2 inç bile olmayan küçücük ekrana 60-70 cm mesafeden bakmak saçma. Ha tabi tutucu kullanmayıp tek kolumu kullanarak sürüp yüzüme doğru tutarak gidiyorum dersen o daha büyük sıkıntı.
    Yav sanane birader istediğimi yaparım istersem o saati alır senin neyse

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.