Şimdi Ara

Saç ekimi mutlu son | 4. ve son video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Saç ekim serüveninde sona geldim. Süreç sonundaki görünüm ve sizden gelen soruların cevapları bu videoda. Başarılı bir operasyon gerçekleştiren  Emphair Saç Ekim Merkezi ekibine teşekkürler. 

• 12 ay önce sana mesut çevik sana kellik yakışmıyor önlere biraz saç ektir dediğimde sizin gibi aşağılıklara içerik ürettiğim için kendimden utanıyorum tarzında laflar etmiştin ama bak yakıştı işte tekrar saçlı halin sana kötü birşeymi söylemişim sana keşke bu süreçte kullanıcı yorumlarından sana bu tavsiyeyi veren bizlerdende bahsetseydin özür beklemiyorum ama olgunca bir teşekkür etmen yeterliydi.

Edit:
    bu konu altındaki bir üyenin beni alıntılayıp insanların dış görünüşüyle alay etmediğimi belirttiğim ve bunu mantıklı sebeplerle anlattığım halde ve konunun hiçbirşekilde kendisiyle bir alakası olmadığı halde sanki kendisine söylenmiş vede hakaret edilmiş hisleriyle sen alay ettin onu benim yüzüme reelde karşı deseydin sana şöyle yapardım böyle yapardım diyip tehditler savuran kişiyi yönetime şikayet etmeme rağmen bugüne kadar aradan geçen zaman zarfında bu üye hakkında en ufak bir işlem uygulanmamıştır.

buradan çıkan ve benin anladığım sonuç şudur bu kişi yönetimce korunuyor ve destekleniyor çünkü normalde lan diye yorum atan birine bile 4 günden başlayan uzaklaştırmalar katı kurallar var iken seni şöyle yaparım böyle yaparım diye fiziki tehditler eden ve alay edip aşağıladığını zanneden birisinin bu forumdan süresiz uzaklaştırılması gerekirdi fakat o mesajı atan sturmgewehr44 nickli (https://forum.donanimhaber.com/profil/2770635#!/) kişiye aradan geçen süreye rağmen herhangi bir işlem uygulanmamıştır.

Takdiri donanımhaber takipçilerine bırakıyorum. konunun merkezinde olan kişinin ise bu durum hakkında sessiz kalıyor oluşuda ayrı bir muammadır
  • Saçlar bahane reklam şahane:)

• Saçlar bahane reklam şahane:)

• Bu 6500 greft saç ekimini parayla yapsak ne kadara mal olacaktı acaba ortalama?

• Saç kenarın zayıftı nasıl böyle yaptılar

• Bu kadar sık durması olanaksız topic filan mi kullandınız video dan önce?

• ikinci bir operasyon için yeterli donorunüz yok gibi. sakaldan alımda yapan yerleride düşünün derim. emphair öyle aman aman bir merkez değil. Saçekim formlarını inceleyenler ne demek istediğimi anlayacaktır.

• https://www.youtube.com/watch?v=8BNHyfBkD-o
    Orjinali ile bire bir olmuş abi :) Ah be zalım yıllar...

• Nerden nereye Mesut https://www.donanimhaber.com/gigabyte-ep45-ds3r-anakart-ve-intel-p45-yonga-seti-video-inceleme--9176https://www.donanimhaber.com/gigabyte-ga-965p-dq6-anakart-video-inceleme--4197

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 15 Ağustos 2019; 21:41:25 >
  • "Hayatımdan fön makinasını çıkardım"

Daha önce hayatında mıydı Mesut reis.

Abi şaka bir yana cidden efsane olmuş çok gençleştin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başarılı ama reis ne kadar zorlarsan zorla ihtiyarlayacan:)))

• seni beğenmeyen keldir...
    bu arada o kadar video izledim saçla ilgili senin saç kadar orjinalini göremedim.hatta acıbadem ekibinin öneklerine baktım yine seninkisi gibi yok...

• Bize de bu kalite bu fiyata yaparlar mı? Donanımhaber üyeleri için özel bir indirim var mı? :D DHPower

• sac ekimi version 4

5i de acil yukle bence benim durumumda senin suanki sac ekilmis halin tepe bos

• 12 ay önce sana mesut çevik sana kellik yakışmıyor önlere biraz saç ektir dediğimde sizin gibi aşağılıklara içerik ürettiğim için kendimden utanıyorum tarzında laflar etmiştin ama bak yakıştı işte tekrar saçlı halin sana kötü birşeymi söylemişim sana keşke bu süreçte kullanıcı yorumlarından sana bu tavsiyeyi veren bizlerdende bahsetseydin özür beklemiyorum ama olgunca bir teşekkür etmen yeterliydi.

Edit:
    bu konu altındaki bir üyenin beni alıntılayıp insanların dış görünüşüyle alay etmediğimi belirttiğim ve bunu mantıklı sebeplerle anlattığım halde ve konunun hiçbirşekilde kendisiyle bir alakası olmadığı halde sanki kendisine söylenmiş vede hakaret edilmiş hisleriyle sen alay ettin onu benim yüzüme reelde karşı deseydin sana şöyle yapardım böyle yapardım diyip tehditler savuran kişiyi yönetime şikayet etmeme rağmen bugüne kadar aradan geçen zaman zarfında bu üye hakkında en ufak bir işlem uygulanmamıştır.

buradan çıkan ve benin anladığım sonuç şudur bu kişi yönetimce korunuyor ve destekleniyor çünkü normalde lan diye yorum atan birine bile 4 günden başlayan uzaklaştırmalar katı kurallar var iken seni şöyle yaparım böyle yaparım diye fiziki tehditler eden ve alay edip aşağıladığını zanneden birisinin bu forumdan süresiz uzaklaştırılması gerekirdi fakat o mesajı atan sturmgewehr44 nickli (https://forum.donanimhaber.com/profil/2770635#!/) kişiye aradan geçen süreye rağmen herhangi bir işlem uygulanmamıştır.

Takdiri donanımhaber takipçilerine bırakıyorum. konunun merkezinde olan kişinin ise bu durum hakkında sessiz kalıyor oluşuda ayrı bir muammadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 24 Ağustos 2019; 14:47:54 >

• Merhaba,

Saç ekimi sonrası,herhangi bir sorun yaşamamanız ve şuanki olumlu durum için, sizin adınıza sevindim.
    Yine bir öneri olarak, bileğiniz arka ya da alt kısmı olarak tabir edebileceğimiz bölgedeki kıllar için lazer epilasyon yaptırmayı düşünmelisiniz bence.
    En azından bir traş makinası ile kısalta da bilirsiniz.
    Sürekli kamera karşısındasınız ve elinizi kaldırdığınızda hoş bir görüntü olmuyor, hele de saat ile birlikte.
    Eminim benim gibi düşünenler vardır.Dediğim gibi yorumumu okuyup,bir öneri olarak aklınızın bir köşesinde tutarsanız sevinirim.

• Benim aldığım vitaminle senin aldığın vitamin aynı olmayabilir diyor. Takmış bu sizin vitaminsizliğinize haberiniz olsun vitaminsizler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super olmus hocam. Ben bile sizin kadar mutlu oldum = D

• Executor Arhentir E kullanıcısına yanıt
    İşin daha üzücüsü bu videoların ikisinide izlemiş olmak. Yaşlanıyoruz vesselam.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.