Şimdi Ara

Need for Speed Heat resmen duyuruldu: İşte tanıtım videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
9.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electronic Arts, merakla beklenen yeni Need for Speed oyununu nihayet resmen duyurdu. Need for Speed Heat ismi verilen yeni oyun önümüzdeki kasım ayında çıkışını gerçekleştirecek. Oyundan ilk görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sokak yarışçılarıyla polisleri karşı karşıya getiren Need for Speed Heat, yayınlanan ilk görüntüleriyle ilgi çekici görünüyor diyebiliriz. Bildiğiniz gibi serinin bir önceki oyunu olan Payback, çok fazla olumsuz yorum ve eleştiri almıştı. Heat şimdi Payback'in verdiği zararı onarmaya çalışacak.

Need for Speed Heat, 8 Kasım 2019'da PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek. Origin Access üyeleri 5 Kasım'da erkenden erişme imkanına da sahip olacak. Oyunu kısa tanıtım yazısı ve fiyat listesi şu şekilde:

Seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinme yolunda şehrin görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi olan Need for Speed Heat’te gündüz çalışın, gece risk alın.

PlayStation Store Standard Edition -- 459,00 TL (EA Access ile 413,10 TL)
    PlayStation Store Deluxe Edition -- 519,00 TL (EA Access ile 467,10 TL)
    Xbox Store Standard Edition -- 468,00 TL (EA Access ile 421,20 TL)
    Xbox Store Deluxe Edition -- 539,00 TL (EA Access ile 485,10 TL)
    Origin Standard Edition -- €59.99
    Origin Deluxe Edition -- €69.99 

• Payback'i seven tek kişi benim herhalde. Rivals ve Nfs2015'den sonra ilaç gibi gelmişti oyun. Çıktığı gibi 1 hafta içinde bitirmiştim. Ama ne yazık ki yarış oyunlarında gelişme çok az oluyor. Yarış oyunlarında 2007 oyunuyla 2017 oyunu arasında çok az fark oluyor; grafik, ses, müzikler, hikaye, fizik vs. Devrimsel bir gelişme olmadı hala. Şöyle bir witcher3, gow, rdr2 kıvamında bir tokat vursalar suratımıza güzel olur :) * Forza horizon yaklaştı en fazla onun da pc versiyonu kötü.
  • bırakın bunları, undergraund ve most wanted serilerini devam ettirin.

• yarım milyarcık

• Niye Origin Access? Çakal oğlu çakallar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalnız volvo efsane duruyordu

• Need for speed 2 den sonra(1997) seri kendini geliştiremedi

• Bize yine lüks.
  • Anladığım kadarıyla birkaç eski oyunu potpori yapıp tek oyun haline getirmişler. Pro Street, Shift ve Most Wanted'a benzer içerikler var çünkü.

• Bütün NFS oyunların birleştirince NFS. Heat yapmışlar

• Payback ve 2015 deki oynanışla gelirse yine çöp

• Niye rivalstan aldığim tadi digerlerinden alamadım.

• Bence gayet güzel. Skyline R34'ün sesi 2F2F'deki Skyline ile aynı. Sırf bu yüzden oyuna düştüm. Aylardır Forza Horizon 4'ün başından kalkamıyorum ama o gözle bakmamak lazım. Bu oyun FH4 değil. Umarım beklentimi boşa çıkarmaz

• HayNur kullanıcısına yanıt
    Araç Polestar 1 galiba

• Psychotechnic kullanıcısına yanıt
    Volvo yapiyor diye biliyorum ama polestari yada destek mi sağlıyor katkısı vardı yani

• Nedense artık heyecanlanmıoruz.
  • GTX 1050 Ti yüksek ayarlarda oynatır mı?

• Most wanted remastered yapsalar daha cok satar

• Ayna yollar yine devam.

• Fiyatı görünce bütün heyecanım gitti

• Her sene Nfs tanıtım videosu izledikten sonra üfff bu sefer olmuş hemen çıksada oynasak diyorsun içinden. Sonra oyun çıkıyor ve hayal kırıklığı..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.