Şimdi Ara

Volition Yeni Saints Row Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    THQ Nordic, finansal sonuçlarını açıkladığı raporda, Volition'ın yepyeni bir Saints Row oyunu geliştirmekte olduğunu duyurdu.

THQ Nordic tarafından belirtilene göre "2013'ten çıkan Saints Row IV'ten bu yana çok sevilen serideki ilk tam Saints Row oyunu olacak."

Daha fazla bilgi açıklanmadı.  

• şükürler olsun
  • Sadece 3ü oynadım güzel grafikleri var, basit ve komedi iyiydi ama açık dünya kötüydü. Biraz daha detaylı yapmalılar.
  • Ben 4. Oyundaki başkan olduğumuz kısımları çok sevmiştim, uzay hikayesi sarmamisti beni. Umarım sonraki oyun uzay hikayesini devam ettirmez de reboot tarzı bir sey olur.
  • çok şükür ya. bu tarzda gtadan sonraki en iyi oyundur bu seri. tüm oyunlarını çok severim ama özellikle 3ü ap ayrı severim. bu kadar absürt, bu kadar komik ve bu kadar eğlenceli bir oynanışı verebilen çok az oyun vardır. sırf karakter yaratmak bile başlı başına zevktir.karakter geliştirirken cinsel uzuv boyutlarından tutun da karakterin hareket çekmesi, ses tonu hatta zombi ses tonu vs herşey mevcut.karakterimi tam bir jokere dönüştürüp öyle oynamıştım hatta hala daha açıp oynuyorum. oyunda çırılçıplak koşup insanları korkutmak, arabaların tepesinde sörf yapmak, sokaktan geçenlere smackdown yapıp devasa dildoyla dövmek vs çok güzeldi ya.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 2 buglu o yüzden bitiremedim 1 pcye çıkmadı geri kalan her oyununu bitirdim bu oyununuda bekliyorum
  • 4. oyunda abartının uzayına çıktılar. 5. oyunda ne olacak tahmin bile edemiyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.