Şimdi Ara

Yeni Bir İddia Daha Ortaya Atıldı: Rockstar'ın Yeni Oyunu GTA 6 mı Olacak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Rockstar'ın sıradaki oyun projesinin ne olacağı hala bilinmiyor. Bununla birlikte ortada birçok dedikodu dolaşıyor. Şu sıralar ortaya atılan iddiaların birisine göre Bully 2 duyurusu yolda, diğer bir iddiaya göreyse Red Dead Redemption 3 geliyor olabilir. Son çıkan sızıntılara göre ise Grand Theft Auto 6 geliyor!

Reddit kullanıcısı xambie12 bu taze dedikoduyu ortaya atan isim oldu. Ortaya atılan son iddiaya göre GTA VI, birden fazla şehirde ve dönemde geçecekmiş. 

Oyunun ilk karakterinin hikayesinin 1970 yılında geçme ihtimali bulunuyor. Ana karakterimiz ise bu kez Liberty City'de (New York) yaşayan yarı beyaz ve yarı latin bir uyuşturucu satıcısı olacakmış.

Oyunun diğer ana karakteri ise hapishaneye girecekmiş ve bu hikaye de 80'li yıllarda karakterimizin hapishaneden çıkmasıyla başlayacakmış. 

Tabi bunlar yalnızca birer söylentiden ibaret, iddianın tamamını buradan okuyabilirsiniz.  

• Sakın geçmişe gitmesinler. Gideceklerse de ilk yapacakları Remake San Andreas olsun aman ha. Geçmiş vs istemez bu saatten sonra. Aslanlar gibi ana oyunu yap, sonra saçma ve gereksiz onlinenına yürüyen uçak mı ekliyorsun uçan araba mı beni enterese etmezzz.
  • Trump varken gta 6 hayatta çıkmaz.
  • Kaç kere söylendi... çok uzun bir süre yeni GTA olmayacak diye.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yok GTA 6 değil Assassin`s Creed olacaktı. Bu nasıl bir başlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gta V o kadar gündemde kaldı ki sanki yeni çıkmış gibi hissediyorum hep. Oysa ardışık iki Gta oyununun arası hiç bu kadar açık olmamıştı. İlginç ama Gta'dan ziyade daha farklı bir yapımı tercih ederdim.

Öte yandan birden fazla hikaye ve şehir olacaksa Vice City'nin odak noktası olmasını tercih ederim ama yeni bir Vice City oluşturmak çok daha zor olacağı için Liberty City'den ilerleme fikri mantıksız durmuyor. Dönem olaraksa en fazla 80'lere alışıkken 70'ler ilginç duruyor. Gta V gibi mini bir giriş sonrası 80'lere geçilirse şaşırmam.

• Çıksın artık ne olursa olsun
  • Beklentim sıfır. Benim için mazide kaldı gta. Yeni oyunlarına özel hiçbir şey hissetmiyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yeter artık cıvıl cıvıl Vice City’de geçen bir GTA istiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Manhunt yapsınlar diyeceğim ama türkiye dahil bir çok ülkede yasaklanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 14 Ağustos 2019; 13:14:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim gta 6 kesin geleceğini saten biliyoruz. Gta nın Ceo su Gta 6 nın hikayesi kısa olacak dedi.
    Buda gta 6 nın varlığını kanıtlar biçimde.
  • Muhteşem 80'lere dönmek çok güzel olur.Rockstar'ın o dönemi yeniden başarılı bir şekilde yansıtacağına eminim.
  • Demek RDR 3 iddiası varmış :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence gta 6 tutmaz sacma sapan bişi olur andamların elinde fikir kalmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Yeter artık cıvıl cıvıl Vice City’de geçen bir GTA istiyoruz.
    Hikayenin 80 ortaları 90 başına doğru zamanlarda geçen kısmı varsa kesinlikle Miami de vardır orada.
  • gta özeldim be
  • RDR 3 için çok erken. Bully 2 yolda olabilir ama Rockstar'ın geçmişteki yol haritasına bakarsak, sıradaki para basacak oyunun GTA VI olması kuvvetle muhtemeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 14 Ağustos 2019; 21:13:20 >
  • Gta 5 gibi gelicekse boşa gelmesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun için şuna buna gerek yok. RDR 2 yeni çıktı, Bully muhtemelen rafa kaldırıldı. Midnight Club, Manhunt ve Max Payne'nin de Bully gibi olacağını düşünüyorum, yenileri çıkacak olsa çoktan duyurulurdu. Geriye bir tek GTA 6 kalıyor zaten.
  • gta 6 nın bu kadar beklemesinin tek nedeni yeni konsollar bir sonraki oyunu ps4 e çıkartmak hata olurdu grafiksel olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.