Şimdi Ara

Death Stranding'ten Yeni Görseller Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
    Metal Gear Solid oyunlarıyla tanınan Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding'ten yeni görseller paylaşıldı. Hideo Kojima'nın Konami şirketinden ayrılığından sonra ilk oyunu olacak Death Stranding, oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Neredeyse her hafta oyundan oyun içi görsel paylaşılıyor. 

Bu sefer ise 5 adet yeni oyun içi görsel paylaştı. Daha önce paylaşılan görsellerden çok da bir farkı yok. Yine doğayla iç içe olan oyun görselleri görüyoruz.

Paylaşılan yeni iki oyun içi görseli aşağıda bulabilirsiniz. Oyuna ait diğer haberleri buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Death Stranding'ten Ne Bekliyoruz? Beklediğimizi Bulabilecek Miyiz?" adlı yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Death Stranding'in PlayStation 4'e özel olarak 8 Kasım 2019'da çıkması planlanıyor. Kojima'nın şahsi Twitter adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

''

''

''

''

''

• GOTY incoming boyz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ulan inatla aksiyonlu yerleri saklıyorsun, beklentileri düşürüp düşürüp ekstradan patlama etkisi mi yapmak istiyor ne yapıyor bilmiyorum bu adam.
  • Çok güzel.. Bi de anlasak daha güzel olcağdı da niyse :D
  • Sıktı göstereceksen gameplay göster , umarım gamescom da umduğumu bulurum .

• Pc olayı netleşirse söylentiler doğru çıkarsa Ps4'ü satar geçer bu oyunu Pc'de oynarım.
  • Tipik bir kojima oyunu bekliyorum. Güzel grafikler, detaylı oynanış dinamikleri ve birbirinden kopuk olan, saçma sapan ögelerle donatılmış hikaye örgüsü.
  • Karakter pek olmadi gibi. Uymadi yani cok siritiyor. Simdi durust olalim bi Snake etkisi yaptimi yada ceyregi ? Yaninda yakininda bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Pc olayı netleşirse söylentiler doğru çıkarsa Ps4'ü satar geçer bu oyunu Pc'de oynarım.
    Sat şu konsolu kıymetini bilecek birine de sen de kurtul konsol da senden kurtulsun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım absürt şeyler olmaz oyunda.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kasatka kullanıcısına yanıt
    oynamadan bilemeyiz bunu yani en azından ben oynayınca değerlendireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tipik bir kojima oyunu bekliyorum. Güzel grafikler, detaylı oynanış dinamikleri ve birbirinden kopuk olan, saçma sapan ögelerle donatılmış hikaye örgüsü.
    Mgs V'in ilk 1 saatlik kısmı abartısız söylüyorum oynadığım en iyi şeydi ta ki senin de bahsettiğin öğeler gelene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Ağustos 2019; 22:50:28 >
  • Kaç senedir Videolar-Resimler ile Hype yapıyorlarda "Türü ne" diye sorduğunda "Yeni Oyun Türü" diyor...
    Bu yöntem iş Dünyasında Tehlikeli, Beklentiler yükseltip eğer ki bekleneni veremezse Kojima-Mojima demezler Linçi atarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 13 Ağustos 2019; 23:36:9 >
  • Kojima'nin prestiji icin bu oyunun basarili olmasi sart yoksa yukari ciktigi hizla dibe vurur :)) Umarim iyi olur mgs5 o kadarda ic acici bir oyun degildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Ulan inatla aksiyonlu yerleri saklıyorsun, beklentileri düşürüp düşürüp ekstradan patlama etkisi mi yapmak istiyor ne yapıyor bilmiyorum bu adam.
    ortalık aksiyon dolu çöpten geçilmiyor

1 saniye bile asiyon olmasa sorun değil

neden böyle bir beklentiye giriyor insanlar ilginç

içi bomboş bir dünya çöp aksiyon var

onları oynayabilirler
  • Anladık arkadaş bu oyun PS5'e anca çıkacak. Anlamsız,ne için paylaşıldığı belli olmayan ekran görselleriyle ne amaçlanıyor anlamış değilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun PS4 e çıkacak ama ps5 e de gelir. Kojima değişik adam insanları çıldırtmayı iyi biliyor bu adam sinema filmi çekse milyon tane soru ile salondan ayrılırız bir sonraki devam filminde bazı sorular yanıt bulur böyle gider. Adam film hastası acayip filmlerden zevk alıyor oyun dünyası da böyle gösterdiği videolardan daha şu konu işleniyor olay şu diyen çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Pc olayı netleşirse söylentiler doğru çıkarsa Ps4'ü satar geçer bu oyunu Pc'de oynarım.

Ahahahaaa.
  • Yine çim lav paylaşım kojima.
  • Gençler PS5 de çok büyük bir ihtimalle geriye uyumluluk olacak . Elinizde bulunan PS4 exc oyunlarınızı oynayabilirsiniz . Çok şükür ki remastered garabetinden kurtulacağız . Remake yaparlarsa hiç bir sorunum yok tekrar satın alır oynarız . Ancak SONY bu işten nasıl karlı çıkmayı planlayacak üstüne 5-10 dolar isteyip PS5 de de oynayabilirsiniz mi diyecek. Merak ediyorum . Çünkü bizler aynı oyunu yeni konsolda çok az cilalanmış olarak oynamak için iyi para vererek SONY nin kasasını dolduruyoruz . Az da olsa admaların para kaynağını kesmiş olacağız . Ücret talep etmeden bunu biz oyuncuları düşünüyoruz tarzında yaparlar mı bilmiyorum ama yaparlarsa çok kral hareket olur . Bu sayede insanlar PS5 i çıktığı gibi satın alıp oyun yok demeden eski nesil oyunlarını oynayabilirler .

Demem o ki PS4 exc oyunları için elinizde PS4 tutmanıza gerek yok . Ha geriye uyumluluk gelmez ise siz zaten sevmiyormuşsunuz konsolu sizin için pek sıkıntı çıkartmaz .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.