Şimdi Ara

Xiaomi şimdi de monitör pazarına giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
6.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kullanıcı ara yüzü geliştirme çalışmaları ile başladığı ticari hayatında bugün önemli isimlerden birisi haline gelen Xiaomi pek çok alana yayılmış durumda. Firma şimdi de monitör pazarına adım atmaya hazırlanıyor.

Yeni adım

Çin’den gelen bilgilere göre Xiaomi oyunculara ve esporculara yönelik bir monitör hazırlığı içerisinde. Hali hazırda televizyon sektöründe önemli bir tecrübeye sahip olan Xiaomi’nin monitör pazarına geçiş yapması zor olmayacak.

Ayrıca Bkz.LG G8X ThinQ tasarımı sızdırıldı

Xiaomi’nin espor monitörü 34 inçlik 3120x1440 piksel çözünürlüğünde bir panele sahip olacak ve 144Hz tazeleme hızı sunacak. 21:9 oranı ile geniş bir görüntü tecrübesi yaşatacak.

Üreticilere önemli bir kâr marjı bırakan oyuncu monitörü segmentinde bir yavaşlama olduğu analizlerde göze çarpıyor. Bu bakımdan firmalar biraz daha kâr marjını düşürerek uygun fiyatlı monitörlere yönelmiş durumda. Xiaomi’nin de fiyat-performans ürünleri ile bu geçiş sürecinden pay almayı istediği kaydediliyor. Monitör Kasım ayında piyasaya sürülecek.

• Xiaomi girdiği sektörlerde başarılı olduğu aşikar. Fiyat performans ürünleriyle tüm dünyanın beğenisini topluyor.
    Ülkemizde maalesef fiyat performans adına bişey beklememek gerekir. Geçenlerde redmi note 7 telefonunda de dünya çapında fiyat indirimi yapılacağı ve yanında hediler olduğu açıklandı. Yazan editör "ülkemizde bırak indirimi , zam gelmezse iyidir"yazmıştı . Katılıyorum ve ekliyorum "dünya bir yana ülkemiz bir yana"
  • Helal olsun adamlar her girdiği sektörde başarılı oluyor
    Peşinede led tv.ler gelir zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önce telefon fiyatlarında indirime gitsin sonra

• DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    hocam ürünleri kategorilere göre değerlendirmek lazım marka olarak değil. yoksa sony'nin tv'leri çok güzel diye telefonları da tutacak değil ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: DoĞu_KaN

Önce telefon fiyatlarında indirime gitsin sonra
    Adamlar daha ne yapsın, bedavaya mı versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rachsuchtig -- 12 Ağustos 2019; 15:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeref60 kullanıcısına yanıt
    zaten var

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Türkiye'deki fiyatları aracılarla çalıştıklarından olması gerekenden yüksek seviyede.
  • Xiaomi girdiği sektörlerde başarılı olduğu aşikar. Fiyat performans ürünleriyle tüm dünyanın beğenisini topluyor.
    Ülkemizde maalesef fiyat performans adına bişey beklememek gerekir. Geçenlerde redmi note 7 telefonunda de dünya çapında fiyat indirimi yapılacağı ve yanında hediler olduğu açıklandı. Yazan editör "ülkemizde bırak indirimi , zam gelmezse iyidir"yazmıştı . Katılıyorum ve ekliyorum "dünya bir yana ülkemiz bir yana"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekan54 -- 12 Ağustos 2019; 21:34:27 >
  • .

• Monitör de reklam çıkmasa bari !

• Xiaomi coştu
  • Önerileri kapat kısmından onu da kapatırız sorun yok 😁

• Otomotiv sektörüne de giderlerse bizden önce hiç şaşırmayın

• Coğrafya gerçekten kader.... 10 katı fiyatla alıyoruz herşeyi...... adamlarda 120 dolarlık anakart bizde 1200-1400 lira.......

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 28 Ağustos 2020; 19:18:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.