Şimdi Ara

Huawei'in çentiksiz telefonu | Y9 Prime 2019 mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei'in ülkemizde  piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefonu Y9 Prime 2019, şirketin çentiksiz tasarıma geçtiği ilk modellerden biri olarak önemli bir yere sahip. Peki motorlu kamera sistemi ile Huawei Y9 Prime 2019 neler vaad ediyor, fiyat nasıl? Cevaplar ve detaylar videomuzda, iyi seyirler. 

• Kirin 810 lu cihazlar çıkmışken kirin 710 a bu para verilmez. Fiyatına bakarsak direk kafa kafaya rakibi oppo reno z oluyor. Bence amoled ekran, 48 mp ana 32 mp ön kamera ve ekranda parmak izi okumayla reno z daha tercih edilesi. Fakat iki cihazında 3000 lira etmeyeceğini düşünüyorum. Biraz daha koyup mi 9t almak veya 1000 lira daha ucuza realme 3 pro, redmi note 7 gibi cihazlar almak çok daha mantıklı.

@fx57
    Sizden de artık daha farklı daha detaylı incelemeler bekliyorum. Kaç yıllık rr3 mc5 gibi oyunlarla test ediyorsunuz. Artık insanlar telefon bakarken pubg kaldırıyor mu diye soruyor. Kamera konusunda da biraz daha detaylı olabilirsiniz.
  • 2899 tl fiyatı absürt. Göze çarpan bir özelliği yok cihazın. Tek çekici yani çentiksiz ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmGMD -- 9 Ağustos 2019; 14:28:27 >
  • Türkiye'de satılan ürünlerde kılıf çıkıyor bilginize.

• Salak çentik modası yavaş yavaş bitiyor galiba ama öldürücü darbeyi apple ın vurması lazımki diğerleride onu takip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2899 fiyat absürt tabi ama hükümetin vergileri daha absürt..

• Alınacak bir cihaz değil ki neden incelemesini yapıyorsunuz ? 3000 lira vermek bu cihaza delilik .

• Hem fahis fiyatli hem de 30c'lik kilifi kutudan cikartip ayrica satmaya calisarak Turk tuketiciyi essek yerine koymuslar. Markayi tercih etmemek icin ornek olarak kullanilabilecek bir video.

• Kirin 810 lu cihazlar çıkmışken kirin 710 a bu para verilmez. Fiyatına bakarsak direk kafa kafaya rakibi oppo reno z oluyor. Bence amoled ekran, 48 mp ana 32 mp ön kamera ve ekranda parmak izi okumayla reno z daha tercih edilesi. Fakat iki cihazında 3000 lira etmeyeceğini düşünüyorum. Biraz daha koyup mi 9t almak veya 1000 lira daha ucuza realme 3 pro, redmi note 7 gibi cihazlar almak çok daha mantıklı.

@fx57
    Sizden de artık daha farklı daha detaylı incelemeler bekliyorum. Kaç yıllık rr3 mc5 gibi oyunlarla test ediyorsunuz. Artık insanlar telefon bakarken pubg kaldırıyor mu diye soruyor. Kamera konusunda da biraz daha detaylı olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 10 Ağustos 2019; 2:43:4 >
  • 2800 TL iste kullandığı malzeme kalitesi bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne derseniz deyin, Media markt ta çıktı çıkalı peynir ekmek gibi satılıyor bu cihaz...

• 2899 TL ver, kutudan 10W şarj aleti çıksın
  • Tüketici artık akıllı diyecem ama maalesef yeni çıkan hastalığı var bizde. Xiaomi M9T veya Samsung A70 bu fiyata alınacak telefondur. Daha kıyaslama yapmayınız lütfen.

• mi 9t diyorum ve gidiyorum

• Yolda bulsam almam

• Halk cahil önüne ne atarsan at yutuyor🤣

• ben şu an 2579 a internette görüyorum, çentiksiz en ucuz telefon bu sanırım şu anda

• Dün Teknosada P30 Lite ile ikisinin kamerasını karşılaştırma şansım oldu.

Hem ön hem de arka kamerası eğer bir güncelleme ile düzeltilmezse tek kelime ile leş fotoğraf çekiyor. Aynı ışıkta(ki ışıklandırma çok iyiydi bunu belirtmem gerek) aynı metni ve objeleri çekip yakınlaştırdığımda P30 Lite ile dağlar vardı aralarında. netlikten eser yok ve çamurlaşmış bir görüntü vardı. Ayarlarını baya bi kurcaladım ama sonuç hep aynıydı. Çektiklerimi telefonuma atmak aklıma gelmedi keşke ekleyebilseydim buraya da.

Ön kameranın mekanizmasını da Xiaomi Mi 9T ile kıyasladım maalesef onun kadar güven veren bir yapısı yok ama çürükte denmez, yuvaya girdiğinde kenarlardaki boşluklar eşit değildi ve oynak bir yapısı vardı, belkide teşhir cihazı olduğundan çok oynanmıştır bilemiyorum. Bunun dışında çentiksiz tam ekran gayet şık duruyor ama telefon biraz kalın ve büyük, pop up mekanizma, 4000 mAh pil ve büyük ekranın etkisiyle.

Dediğim gibi güncelleme gelmezse kesinlikle kamera için alınmaz, bunun dışında çentiksiz tam ve büyük ekran, büyük pil ve pop up kamera oyuncağını merak edenler için güzel seçenek olabilir. Ama bence fiyatı bu düzeydeyken o paraya değmez. en az 300-400 lira ucuzlaması lazım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 22 Ağustos 2019; 21:6:33 >

• Suan gordugum en ucuz fiyat 2.498 tl yani alinirmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.