Şimdi Ara

## XFX GeForce 8800 Ultra ve İlk Test Sonuçları ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
11.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## XFX GeForce 8800 Ultra ve İlk Test Sonuçları ##

Bir süredir haberlerini yaptığımız ve Nvidia'nın rakib AMD-ATi'nin R600 hamlesine karşı hazırladığı GeForce 8800 Ultra'nın ilk test sonuçları ortaya çıktı. Testlere konuk olan GeForce 8800 Ultra son günlerin popüler markalarından XFX'e ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 30 Nisan 2007; 22:43:25 >

• 600 Puan = 300 dolar değer mi yorumu size bırakıyorum
  • walla topu topu 500er puanlık bir fark mı var... Ultra
  • Walla benim gördüğüm %5 daha hızlı:) ama grafikleri sayısal olarak görmesen 5 katı fark var dicek insan
  • saolun ama onebiçim grafikler öyle yaw adam gibi yapsınlar
  • Ya... Bu kartı satamayacaz demiyorlar da, yok neymiş; sınırlı sayıda üreteceklermiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: olivier_kahm

Ya... Bu kartı satamayacaz demiyorlar da, yok neymiş; sınırlı sayıda üreteceklermiş.

• Resimlere devam,

• Kartın tasarımı güzel de gtx'e göre bu kadar mı fark var yani tam para tuzağı

1. testte=544 puan fark atmış gtx'e
    2.532
    3.534
    4.523

Üstelik remlara bak 2260 sonuç: ultra kazık fiyata bu kadar fark
  • gtx le arasında fazla bir fark yok oyun içi fps değerleri hakkında bir bilgi varmı şuan?
  • Fx testlerde bi sorun yokmu sence? 8800gtx 2005 den 13k alabilmiş
  • Arada büyük fark var efekti yaratmak için yaptıkları grafiklere de dikkatinizi çekiyorum. Aralıklar nasıl da geniş tutulmuş göz boyamak için. Bu tarz para tuzaklarına düşmemenizi PC işine toplamda 2003 yılına kadar 50 - 75K arası yatırmış bir arkadaşınız olarak öneriyorum. Daima fiyat performans ürünlerine yönelin 3dmark ta 1K 3K 5K fazla almanın peşine düşmeyin hakeza bu kartların hiç biri tekboloji demolarındaki gibi oyun performansı vermiyorlar. Tamamen şahsi düşüncem bu yöndedir.

Saygılar.
  • bu grafikleri NVIDIA kendi hazırlamış galiba

baksanıza 500 puanlık farkı en az 5 kat fark atmış gibi göstermiş

ben bu grafikleri yayınlayan siteye güvenmem

bu arada NVIDIA 1000$'dan satarak iyi kazıklayacak milleti
  • shader hızını 1500 e çıkarmışlar zaten gtx de bios editle 1500-1600 rahat rahat edit yapılıyor tam hikaye olmuş kart çıkmadan öldü garibim
    örnek vereyim default gtx carbon ile 158fps veriyor bios edit ile 171 fps veriyor farkı ne mi sadece 1350 shader hızını 1550 ye çıkarmam ki bunu herkes yapabilir
  • Bu sacma grafik şeması görmedim, resmen göz boyama.
  • ewet grafik seması benimde dikkatimi cekti ve cok sasırdım..

bu sektörde olan böyle aldatmacayı yermi bee yuuhh...
  • grafikleri gördüğümde nvidia çoşturmuş diyodum sayıları görünce 8800gtx le ben daha iyisini yapabilirim heralde boşuna uğraşmış nvidia adamlar 65nm üretim teknolojisine geçseler gddr4 kullansalar 128 tane olan shader unitelerini artırsalar ortaya adam akıllı kart çıkabilir diye düşünüyom ama nvidianın vardır bi ayağı süpriz kartlar gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_550 -- 30 Nisan 2007; 23:09:32 >

• Yeni kart; "Ben sizin babanızım, ben ne dersem o olur!" havasında ve görüntesinde ama test sonuçları farklı şey şey söylüyor.
  • Bu kart mı 1000 dolarrrr...Hadi canım..nividia da bizi iyice enayi mi sandı nedir..
  • iyiki ATI var

kart çıkaramasada

yoksa NVIDIA bizi .....

cebimize hortum bağlar çeker parayı bizde gıkımızı çıkaramayız!!!

bazı arkadaşlar(yürü be NVIDIA kim tutar seni gibisinden konuşanlar) da bedava kart alır belki NVIDIA'dan

(tabii rüyalarında)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.