Şimdi Ara

Gamescom 2019 Açılış Gecesi Canlı Yayınına 15'ten Fazla Oyun Yayıncısı Firma Katılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geoff Keighley, Gamescom 2019 açılış gecesi canlı yayınına 15'ten fazla oyun yayıncısı firmanın katılacağını ve firmaların yeni içerik tanıtımları ile yeni duyurular yapacaklarını açıkladı. Canlı yayına katılacak isimlerden biri de Hideo Kojima olacak ve Death Stranding'e özel bir bakış atılacak.

Doğrulanan yayıncı firmalar:

2K Games
    Activision
    Bandai Namco Entertainment
    Bungie
    Capcom
    Electronic Arts
    Epic Games
    Google Stadia
    Koch Media / Deep Silver
    Private Division
    Sega
    Square Enix
    Sony Interactive Entertainment
    THQ Nordic
    Ubisoft
    Xbox Game Studios
    Ve daha fazlası.

Death Stranding dışında doğrulanan yapımlar bilim kurgu birinci şahıs nişancı oyunu Disintegration ve THQ Nordic'ten yeni bir oyun.

Gamescom 2019 açılış gecesi canlı yayını 19 Ağustos Pazartesi günü Türkiye saati ile 21:00'da başlayacak ve tüm büyük platformlardan canlı olarak izlenebilecek.

• last of us 2 nin çıkış tarihi ve yeni görüntüleri paylaşılsın .... yeterli.... ön siparişe açılsın 2020 nin sonunda çıksın ve 800 lira olsa bile hemen almayı düşünüyorum..yeterki türkçe altyazılı olsun....
  • Firmaların gün saat bilgileri var mı acaba
  • Gamescom’un E3’den daha güzel olacağı kanaatindeyim, 2K yı her gördüğümde içimden keşke artık gizli gizli yaptıkları Bioshock Parkside projesini gösterseler diyorum. Umudumu hala kaybetmedim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

last of us 2 nin çıkış tarihi ve yeni görüntüleri paylaşılsın .... yeterli.... ön siparişe açılsın 2020 nin sonunda çıksın ve 800 lira olsa bile hemen almayı düşünüyorum..yeterki türkçe altyazılı olsun....

800 liraya bizzat ben oynasam almam

• quote:

last of us 2 nin çıkış tarihi ve yeni görüntüleri paylaşılsın .... yeterli.... ön siparişe açılsın 2020 nin sonunda çıksın ve 800 lira olsa bile hemen almayı düşünüyorum..yeterki türkçe altyazılı olsun....

800 liraya degil türkce altyazi bizzat ben oynasam bile o fıyata alacak kadar guzel bır oyun degıl
  • quote:

800 lira ? bu kafayla devam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.