Şimdi Ara

Borderlands 2 Satışları 22 Milyonu Aştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2K Games'in ana şirketi Take-Two Interactive finansal sonuçlarını açıkladığı raporda, Borderlands 2 satışlarının 22 milyon adeti geçtiğini duyurdu. Oyun Mayıs ayından bu yana 2 milyon adet sattı. Haziran ayının başında ücretsiz olarak çıkış yapan Borderlands 2 indirilebilir içeriği Commander Lilith & the Fight for Sanctuary satışları biraz arttırmışa benziyor.

Borderlands serisinin toplam satış miktarı böylelikle 48 milyona ulaştı.

Serinin uzun zamandır beklenen yeni oyunu Borderlands 3 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 13 Eylül'de çıkacak. Oyunun ilk 14 dakikasına ve ön sipariş detaylarına buradaki haberden göz atabilirsiniz.  

• Kaç kere indirimlere girdi normal.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hiç oynamadım ilgi de duymuyorum çok saçma, uğraştırıcı ama basit bir oyun.
  • Güzeldi 2. oyun. Sarmıştı.. Değer 48 milyon. Bunun çeyreği satmaz 3. oyun çünkü yenilik yoğ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Hiç oynamadım ilgi de duymuyorum çok saçma, uğraştırıcı ama basit bir oyun.

Asıl saçma olan hiç oynamadığın birr oyuna saçma ve uğraştırıcı/basit -nasıl oluyorsa artık- demek
  • 3. oyun 2. sinden çok daha kısa, özensiz ve daha küçük alanlarda geçecek gibi duruyor ama her türlü eğlenceli ve renkli bir oyun. İndirime girdiğinde muhakkak alıcam..

• Bordelands Pre Sequel hepsinden daha iyiydi. Lazer silahlar, helios gibi mekanlar, Jack ve Clap Trapı daha iyi anlatıyor
  • 11 liraya butun seriyi aliyosun piyasada adam gibi co-op deneyimi veren oyunlardan millet almasinda ne yapsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.