Şimdi Ara

2019'un Geri Kalanında Çıkacak Öne Çıkan 5 Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
    Ortalama bir oyun yılının ilk yarısını geride bırakırken, oyun dünyasının Üç Aylar'ı diyebileceğimiz sonbahar - kış dönemi yaklaşıyor. Hepimizin oyun yağmuruna tutulup hangisini önce oynayacağız diye dertlendiğimiz zamanlar gelmeden sizler için yılın geri kalanında öne çıkan 5 AAA oyunu listelemek istedik. Hatırlatmakta fayda var, listeye sadece tam tarih verilen oyunları ekledik. Listeye alamadığımız oyunlar için şimdiden özür dileriz.

5- Gears 5 

Bu yıl E3'te gördüğümüz ancak oyun severler tarafından grafiklerin çok geliştirilmediğini düşündükleri için oldukça eleştirilen bir oyun oldu Gears 5. Microsoft'un en büyük IP'lerinden biri olan Gears 5, 10 Eylül tarihinde Türkçe altyazı desteğiyle piyasaya sürülecek.

Geliştirici: The Coalition
    Dağıtıcı: Microsoft
    Tür: TPS
    Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2019
    Platform: Xbox One, PC 

4- Borderlands 3 

Gearbox Software tarafından geliştirilen kendine has tarzıyla dikkat çeken Borderlands serisinin 3. oyunu. Yine 4 karakterden birini oynanış tarzına göre seçip açık dünyada bolca silahla dolaşacağımız bir oyun olacak.

Geliştirici: Gearbox Software
    Dağıtıcı: 2K Games
    Tür: FPS
    Çıkış Tarihi: 13 Eylül 2019
    Platform: PC, Xbox One, PlayStation 4

3- Control 

Zamana müdahale etme konusunda bazı takıntıları olan Remedy firmasının yeni oyunu. Doğaüstü güçlerin yine başrolde olduğu, bol bol aksiyona maruz kalacağımız oyun.

Geliştirici: Remedy
    Dağıtıcı: 505 Games
    Tür: Aksiyon-Macera
    Çıkış Tarihi: 27 Ağustos 2019
    Platform: PC, Xbox One, PlayStation 4 

2- Star Wars Jedi: Fallen Order 

Uzun yıllar sonra açık bir dünyada ışın kılıcı kullanabileceğimiz, force'a hakim olacağımız bir Star Wars oyunu. Bu özgün Star Wars hikayesinde, kısa süre önce İmparatorluk tarafından ele geçirilen galakside gezineceksiniz. 

Geliştirici: Respawn Entertainment
    Dağıtıcı: Electronic Arts
    Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2019 
    Platform: PC, Xbox One, PlayStation 4

1- Death Stranding 

Hideo Kojima'nın Konami ayrılığından sonra yaptığı ilk oyun. Oyun hakkında bolca fotoğraf ve video çıkmasına rağmen hala kimsenin oyun hakkında pek bir şey anlamadığı PlayStation 4 için özel olarak üretilen oyun. Umarız kimseyi yanıltmaz ve beklediğimiz gibi müthiş bir oyun gelir.

Geliştirici: Kojima Productions
    Dağıtıcı: Sony Computer Entertainment
    Tür: Action
    Çıkış Tarihi: 8 Kasım 2019
    Platform: PlayStation 4 

Bonus - Luigi's Mansion 3 

Hikaye modunda Luigi, Mario, Peach ve Toad lüks bir otele davet ediliyor fakat King Boo'nun bunu Mario ve arkadaşlarını yakalamak için planladığı ortaya çıkınca rüya aniden kabusa dönüşüyor. 

Geliştirici: Nintendo
    Dağıtıcı: Nintendo
    Çıkış Tarihi: 31 Ekim 2019 
    Platform: Nintendo Switch 

• Hani nerde DOOM:Eternal ?
  • Tarihler sıralı olsaydı daha iyi olurdu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu listeden sadece Death Stranding ön siparişi bastım. Ek olarak bu listede olmayan COD MW aldım ve benim icin 2019 bitti. 2020 de TLOU 2 , Ghost of Tsushima, Cyberpunk 2077 ve Elden Ring gibi oyunları bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunların hangi platfomda oynanabilir olduğu da belliyse yazılmalı.

• Gears 5 betası güzeldi. Geow 4 oynuyorum bu ara net daha iyi yeni oyun. Beklemedeyim. Controlü de aldık ya bakalım pek beklentim yok. Jedi fallen order tr yama çıksın direk oynarım. Ps4 yok zaten kojimayı pek sevmem ki zaten oyun 450 tl

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Gears 5 betası güzeldi. Geow 4 oynuyorum bu ara net daha iyi yeni oyun. Beklemedeyim. Controlü de aldık ya bakalım pek beklentim yok. Jedi fallen order tr yama çıksın direk oynarım. Ps4 yok zaten kojimayı pek sevmem ki zaten oyun 450 tl
    Hocam Ps4'e gerek yok zaten oyun fiyatlarına bakın ben aldığıma pişman oldum, eğer konsolu satmazsam oynamak isterseniz o dönem konsolu size yollarım oynar bana geri yollarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Hocam Ps4'e gerek yok zaten oyun fiyatlarına bakın ben aldığıma pişman oldum, eğer konsolu satmazsam oynamak isterseniz o dönem konsolu size yollarım oynar bana geri yollarsınız.

Alıntıları Göster
    Arkadaştan ps4 slim alıp bir gow oynayayım dedim oyun kasıyor, uzak detay grafikler tırt, dualshock ve oyunun kontrol şeması leş. 2 saat oynayıp verdim geri. Belki ps5 alıp oynarım exclusiveleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Listeye bakılacak olursa kendi açımdan "Death Stranding" başta geliyor. :)
    Ön sipariş verildi bile. :)
    Diğerleri PC'ye de geliyor nasılsa ( Nintendo Oyunu hariç Luigi's Mansion 3 )

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Arkadaştan ps4 slim alıp bir gow oynayayım dedim oyun kasıyor, uzak detay grafikler tırt, dualshock ve oyunun kontrol şeması leş. 2 saat oynayıp verdim geri. Belki ps5 alıp oynarım exclusiveleri

Alıntıları Göster
    Pc'ye alışan için zor zaten hocam.

• COD MW çok büyük bir ihtimalle tarih yazıp fortnite'ın bile önüne geçecek, hala gears 5, control diyorsunuz :) her ne kadar control benim daha çok ilgimi çekiyor olsa da objektif olmalıyız bence 2019 son 3 ayında sadece COD konuşuyor olacağız
  • bir tane sağlam oyun yok. death stranding çok fena patlayacak.

• Cod mwnin iyi olacağını neye dayanarak iddia ediyorsunuz acaba??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Herkeşler bir şeyler demiş benim de adayım panzer corps 2 aaa 3a kalitesinde bir oyun
  • Bir doz Death Stranding alırım. Borderlands 1 ve 2'yi oynadım yeter artık hep aynı, Gears 5? Peh.. Control? 40TL pre-order yaptığım güne lanet :D Fallen Order? İşin ucunda EA var beklentim bu yüzden sıfır. Luigi's Mansion 3 ney la?
  • PS4 exc leri dışındaki oyunların pek önemi yok. Yine ne varsa PS4 te var...

• quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

PS4 exc leri dışındaki oyunların pek önemi yok. Yine ne varsa PS4 te var...

2019 tarihli yalnız bir tane aaa ex. olduğu için seçim yaparken zorlanacağını sanmam. :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

Neresi leş taş gibi kontrolleri var...Konsoldaki diğer oyunları bilmediğin o kadar belli ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

PS4 exc leri dışındaki oyunların pek önemi yok. Yine ne varsa PS4 te var...

2019 tarihli yalnız bir tane aaa ex. olduğu için seçim yaparken zorlanacağını sanmam. :D

• Bu yıl bitmiş, listeye bakınca gördüğüm bu..

Beklediğim oyunlar içinde çıkışı en yakın olan, Ori and the Will of the Wisps. Uzun vaadede TES VI, STALKER 2, Age of Empires 4, Baldurs Gate III ve I'm Going In: Origins

Bu arada kesin olmasada Desperados III'ün bu yıl çıkması planlanıyordu diye hatırlıyorum. Bu yıl çıkarsa yukardaki listenin demirbaşı olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.