Şimdi Ara

2020 Volkswagen Golf'ün (Mk8) tasarımı reklam çekimlerinde ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
16.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 Volkswagen Golf’ü aylar önce test edilirken görmüştük. Araç kamuflajsız gibi görünse de, üzerinde asıl tasarım detaylarını gizleyen folyolar kullanılmıştı. Sekizinci nesil Golf bu kez tüm detaylarıyla karşımızda.

2020 Volkswagen Golf, bu kez reklam çekimleri sırasında casus kameralara yakalandı. Karşımızda duran aracın rengi daha önce görüntülenen prototiplerle aynı. Fakat özellikle ön tamponu ve stop lambalarını gizleyen folyolar ortadan kalkmış. Bu sayede 2020 Volkswagen Golf’teki en büyük değişimlerden biri olan yeni stop lambalarını rahatlıkla görebiliyoruz.

2020 Volkswagen Golf’ün arka kısmında ayrıca krom şeritle birbirine bağlanmış sahte egzoz çıkışları dikkat çekiyor. Tampona komunlandırılan plakanın sağında ve solunda bulunan ince yatay reflektörler de hafif bir değişimle birlikte varlığını sürdürüyor. Önceden logonun tam ortasından geçen çizginin 2020 Volkswagen Golf’te daha yukarı taşındığı da göze çarpan detaylar arasında. Golf 8’in ön tarafında ise yeni ön farlar, kaput üzerindeki çizgiler ve yeniden tasarlanan ön tampon dikkat çekiyor.

Elimizde 2020 Volkswagen Golf’ün yalnızca bu iki görüntüsü mevcut. Fakat Eylül ayındaki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenen Golf 8’in kabin ve teknoloji kısmında da önemli yenilikler barındıracağını biliyoruz. Tamamen yeni dijital gösterge paneli ve büyük dokunmatik ekrana sahip bilgi-eğlence sistemi bu değişimler arasında olacak. Ayrıca 2020 Volkswagen Golf’e OTA yani uzaktan güncelleme desteği de gelecek.

2020 Volkswagen Golf ile ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

• aynı tas aynı hamam

• O ön far tasarımını nasıl bu kadar çirkin yapabilmişler büyük başarı. İlla buzdolabına benzeteceğiz diye uğraşıyorlar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 5 Ağustos 2019; 12:9:23 >
  • Süreyya hanımlar henüz teşrif etmemiş mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön far tasarımı çok çirkin

• stoplar da astra mi olmus sanki?
  • Evet 1.0 Tsi 110 Beygir en boş modelini 200.000TL'ye almak için sabırsızlanıyorum arkadaşlar. Bir an önce almam lazım.

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Volvo benzettim bende . Ön tarafta kambur felek zaten.
  • Mk7 daha yakışıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar tasarım özürlü bir araba başka yok arkadaş

• Bunun da her hafta yeni görüntüleri ortaya çıkıyor, bitmedi gitti.

Tasarımı pek hoş görünmüyor ön tarafa hiç ısınamadım.
  • Bir önceki kasa olan daha iyiydi. Bence ön tasarım kötü olmuş.

• Tiguan'ı üstten bastıralım. Golf diye çakalım.

• Hiç hoş olmamış

• Allah sahibine bağışlasın. ben bunun 2010 modellerine bakabiliyorum şu an. daha da alt modellere inicez sanırım.

• Ne kadar çirkin olursa olsun. Çok satacak.

• önü için ne değişmiş diyenler derhal göz muayenesi olsun.
  • gayet güzel de 2020 de papelinden dolayı alamayız.
  • Scirocco dan artan parçaları kullanıyorlar galiba

• Süreyya. Sen misin canım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.