Şimdi Ara

OnePlus 7T Pro ilk görseli karşınızda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uzun süredir orijinal amiral gemi modellerinin arkasından T ekini almış daha güçlü versiyonlar piyasaya süren Çinli OnePlus bu yıl da hazırlıklarını tamamlamak üzere. OnePlus 7T serisine ait ilk görsel geldi.

OnePlus 7T Pro fiyatı ve özellikleri

OnePlus 7T Pro modeline ait olduğu ifade edilen görselde muhafaza içerisinde bir prototip görülüyor. Prototipin eski olduğu belirtilse de tanıtım tarihi yaklaştığı için tasarımın çok da değişmeyeceği tahmin ediliyor.

Ayrıca Bkz.Fortnite büyük rekabete hazır

Orijinal modeldeki kavisli çerçevesiz ekran ve mekanizmalı ön kamera T versiyonunda da devam edecek gibi görünüyor. Muhtemelen OnePlus 7T daha çok performans tarafına odaklanarak farklılaşmaya çalışacak.

Telefonun Snapdragon 855 Plus, 12GB RAM ve 512GB depolama kapasitesi gibi seçeneklerle daha performanslı hale geleceği ifade ediliyor. Ekran ve arka kamera kombinasyonları ise aynı kalacak.

OnePlus 7T için şimdilik net bilgiler yok ancak yine benzer bir donanım iyileştirmesi bizi bekliyor olabilir. OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro modellerinin 29 Ekim tarihinde tanıtılması bekleniyor. Fiyat olarak ise 579 Avro ve 699 Avro konuşuluyor.

• Farklı bir model no aynı telefon...

• 12 gb bellek olması sırf gösteriş. Android işletim sistemi acaba efektif kullanıyor mu oda önemli. Şuan 6 gb yeterli üstü geleceğe yatırım ama 12 gb cidden fazla boşa yatırım.

• yılda iki amiral gemisi çıkartmak marka imajını zedeliyor bence. illa iki tane çıkarılacaksa farklı bir konseptte olmalı. note serisi gibi farklı bir olayı olmalı.

• kendi mesajimi silmek icin yetkim yokmus ama duzeltebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorGrandMaster -- 5 Ağustos 2019; 23:45:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk 4mb (4 megabayt) ram'li bilgisayarla karşılaştığımda ne yapacaksınız bu kadar çok ram'li bilgisayarı demiştim. Günün ilerisinde bir durum. 512mb ram li android tlf zamaninda 2gb ram li note 2 almistim. 2 gb şimdi az

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    512gb lık bir cihaz için normal bence 12gb ram.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt
    Şuan 2 Gb az ama halen note 2 iş görüyor custom romlarla, çok stabil hızlı olduğunu diyemem. İş görüyor mu görüyor kısaca.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    O kadar depolama lazımsa taşınabilir sdd var onları alıp kullanırım. Telefonu düşürseniz tüm veriler gider.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    O işler öyle olmuyor maalesef. Yanında bir şey taşımak istemeyen, her şeyi tek cihaz üzerinden halletmek isteyen insanlar tercih ediyorlar. Yoksa sizin mantığınızla gidersek 1000mah bataryalı telefon alıp yanında 2kg akü ile gezmeliyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

O işler öyle olmuyor maalesef. Yanında bir şey taşımak istemeyen, her şeyi tek cihaz üzerinden halletmek isteyen insanlar tercih ediyorlar. Yoksa sizin mantığınızla gidersek 1000mah bataryalı telefon alıp yanında 2kg akü ile gezmeliyiz
    Kalınlıkları 10mm olsun ama 5000 mah ve üzeri olsun derim hep, sarj ciahzı ve powerbank arayarak gezmekten iyidir. Herkese göre olmayabilir ama çoğunluk tercih edecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.