Şimdi Ara

Bütçe dostu 10.2 inç iPad geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple'ın bu yıl yeni bir bütçe dostu iPad çıkaracağına yönelik söylentiler var. Bu da tabletin üst sınıf modellere kıyasla daha ekonomik olacağı anlamına geliyor. 2019'un üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni 10.2 inç iPad, şirketin tablet serisindeki mevcut 9.7 inçlik iPad'in yerini alacak.

Ayrıca Bkz.Realme 3 Pro Türkiye fiyatı belli oldu!
    Şu an için söz konusu cihaz hakkında çok fazla detay yok. Bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek olması, Eylül ayında yeni nesil iPhone'lar ile birlikte resmiyet kazanabileceğini gösteriyor. Bugüne kadar 10.2 inç ekranlı yeni iPad hakkında birkaç söylenti daha çıkmıştı ancak bunlar somut bir bilgiye dönüşmedi.

Bütçe dostu 10.2 inç iPad geliyor

Çerçeveler incelecek, ekran boyutu artacak

Tabletin genel boyutunun aynı kalması bekleniyor. Apple'ın çerçeveleri incelterek ekran boyutunu artıracağı bildirildi. Cupertinolu teknoloji devi her zaman olduğu gibi yeni tablet hakkında şu ana kadar hiçbir bilgi paylaşmadı. Cihaz resmi olarak duyurulana kadar da Apple kanadından bir açıklama yapılması beklenmiyor.

• tablette ipad ler rakipsiz. bu hareketle yerlerini dahada pekiştirecekler..

• Bütçe dostu apple ürünü mü var ya...

• 16/9 ekranla gelmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad 6 almayı düşünüyordum. Acaba bunu beklemek daha mı mantıklı olur?

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    tablettte kullanışlı bir oran değil bence. Dikey tutuşta hem tutmayı hem kullanımı (arayüz) çok kısıtlıyor.

• Ucuz tablet isteyen Samsung A 2019 serilerine bakabilir bence bunu bekleyeceğine. Apple'ın ucuzdan anladığı pek ucuz olmuyor. Bu model (kur sabit gibi düşünürüsek) minimum 2800 bandından girer piyasaya.

• Ucuz ipad sadece 5999 tl’cikle sizlerle

• 3000’in altini beklemeyin.

• Apple'ın cihazları uzun vadede verdiği parayı çıkarıyor. Uzun yıllar güncelleme desteği alıyorsun. Diğerleri gibi 1 yıl sonra çöp olmuyor. Tabletle ılgılenmıyorum ama laptop alacak olsam macbook alırım. Amacım oyun olmadıgı ıcın macbook uzun yıllar benı gotururdu.

• Aslında bakarsanız 330 dolar son derece ekonomik. Tabi harika bir ekonomimiz ve çok tatlı vergilerimiz olduğu için bize ulaşılmaz oluyor bütçe iPad'i bile.

• Abd bütçesi yalnız yanlış anlaşılmasın. Bizle alakası yok.

• Bobrek yerine dalak yeter ozaman

• yorumculuklar Y kullanıcısına yanıt
    Ama bir şeyler izlemeyi çok kısıtlıyor. Hele 21/9 film izlemek tam işkence. Ben tabletle işlemden çok içerik tükettiğim için bence böyle de bir model lazım. Benim gibi oyun ve dizi film için kullananlara yönelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle katılıyorum, ben de tabletimde çoğunlukla görsel medya tüketiyorum. Ağrılıklı olarak video. iPad oranında 16:9 bile çok zevk vermezken 21:9 gerçekten işkence olabiliyor. Geçenclerde Samsung tablet aldım 16:10 formatta, cihazda video izlemek çok eğlenceli olmuş fakat dik konuma gelindiğinde ise büyük bir telefon tutuyormuşsunuz hissi veriyor. İçerikler tam sığmıyor, her şey mobilin büyük hali gibi gözüküyor. Yatay formatta da her durumda internette dolaşmak, bir şeyler okumak ağırlık merkezinin uzaklığından dolayı kolay olmuyor.
    16:9 ekranla gelse iPad tercihim dahi olmazdı. 3:2 Surface cihazları tercih ederim. Laakin uzun boylu tablet kullanmak isteyene Samsung'un 16:10 tabletleri var......

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Dik konumda kötü olduğu doğrudur ama android ile tablet kelimesini yanyana anmak bile komik olduğu için artık buna katlanıcaz. Benim zaten istediğim ekstra bir model. Tüm cihazları 16/9 olsun istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 2 Ağustos 2019; 22:27:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • El_domingo kullanıcısına yanıt
    Rakipsiz falan değil. Deli gibi eksiği var. Editörlere bedava geldiği için öv öv bitiremiyorlar. Bir tane fotoğrafı düzenlemek için ipad'e gönder bakalım. O fotoğrafı mac yoksa saçma programlarla göndermen gerekecek. Sonra onu dosyalardan bulup uygulamaya göndermen gerekecek. (yani dosya içinden seçemeyeceksin) bir ton iş yükü. Adam gibi alış olduğumuz dosya sistemi bile yok.

• çerçevesiz gelsin lütfen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.