Şimdi Ara

Google Play Pass abonelik sistemi test sürecine başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın Arcade adındaki ücretli oyun abonelik sisteminin otoriteler tarafından beğenilmesi ve büyük bir potansiyel olarak görülmesi Google’ı harekete geçirdi. Google Play Pass sistemi testlere başladı.

Google Play Pass neler sunuyor?

Belirli kullanıcılara sunulan Google Play Pass aylık 4.99$ karşılığında pek çok Premium uygulamaya, oyuna ve oyun içi eşyaya ücretsiz olarak sahip olmanızı sağlıyor. Ödeme yaptığınız müddetçe bu oyunları oynayabiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Android Auto büyük güncellemesi başladı

Google Play Pass sisteminin farkı hem oyun hem de uygulama tarafında geçerli olması. Apple Arcade ise sadece oyuna odaklanmıştı. Daha geniş bir katalog sunduğu için Google Play Pass biraz daha avantajlı olabilir. Ayrıca 10 günlük bir deneme süreci olacağı da ifade ediliyor.

Google Play Pass şimdilik sadece test sürecinde ve ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Muhtemelen Apple Arcade ilk geri bildirimleri almaya başladığında Google da rekabetçi bir yol haritası belirleyecektir.

• Mobil oyuna para veren gerçekten varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barkin67 B kullanıcısına yanıt
    var. hatta kimi oyunlar o kadar çok para kazanıyor ki pubg, clash of clans. ben ipad'de normalde .ipa kuruyorum ama geliştiriciye destek ol am için aldığım yılda bir oyun oluyor don't starve gibi

• barkin67 B kullanıcısına yanıt
    marvel oyunlarina ayda 20bin dolar veren var ve siralamada lk 1000de degil.
    Oyuna bir kere harcayinca ucu kacabiliyor. Bagimlilik mekanizmalari cok iyi calisilmis.

• Android parası olana güzelleşiyor İPhone'ye geç diye bağırıyor Google

Valla hiç kusura bakmasınlar elimdeki Samsung J8'i 5 sene kullanmaya yemin ettim ne youtube premium ne de Play store ücretli üyelik almayacağım parayı yolda bulmadık da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.