Şimdi Ara

Huawei her şeye rağmen 118 milyon telefon sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçtiğimiz aylarda Çin hükümeti lehine ajanlık faaliyetleri yaptığı gerekçesiyle ciddi bir ticari baskıya maruz kalan Huawei üretimde azaltmaya gitmeye başlasa da yılın ilk yarısında akıllı telefon pazarında başarılı bir sonuç elde etti.

Huawei ne kadar telefon sattı?

Firmadan yapılan açıklamaya göre yılın ilk yarısında toplam satılan akıllı telefon sayısı 118 milyon olarak gerçekleşti. Geçen yıl aynı döneme göre yüzde 20 civarında bir artış yakalandı. Akıllı telefon satışlarında toplam gelir ilk yarıda 32 milyar dolara ulaştı. Bu da ortalama her çeyrek dönem için 59 milyon telefon satışı ve 16 milyar dolar gelir demek oluyor.

Ayrıca Bkz.SEC onaylı ilk kripto para Quarters oldu

Huawei’nin diğer bir başarılı bölümü iletişim altyapıları toplamda 21 milyar dolar gelire ulaştı ve karlılığını devam ettirdi. Diğer taraftan bilgisayar ve giyilebilir cihaz satışları da önceki dönemlere göre yükseliş kaydetti.

Yine de Huawei yılın ikinci yarısında aynı başarıyı beklemiyor. Firma 2019 ve 2020 yıllarında uygulanan yasaklar nedeniyle toplam 30 milyar dolar kaybedeceğini hesap etmişti. Ayrıca kısa vadede satışlarda bir miktar düşüş yaşanacağı konusunda yatırımcıları uyarıyor.

• Az sonra Amerikan malı kullanan Amerikan düşmanları damlar buraya

• Herseye ragmen icin 19 Agustos a gelinip yaptirimlarin uygulanmasi gerekecektir. Suanki satislat herhangi bir yasaklama yoktur :) . Suan isteyen alabiliyor iptal edilen birsey yoktur :) .

O yuzden baslik cok absurt tezatvari olmus :) .

• ters tepti desenize :)
  • şu honor 9x i 2000 altından ver de bi tane de bize sat çinli kardeş

• Huawei'nin paylaştığı hiçbir veriye güvenmiyorum. Çin gibi kapalı bir kutuda her türlü manipülasyonu yapabilirler ki yapıyorlar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar ülkemde her telefondan bu markanın melodisi yükseliyor bence doğrudur. Hep bizimkiler kazandırdı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Bu aralar ülkemde her telefondan bu markanın melodisi yükseliyor bence doğrudur. Hep bizimkiler kazandırdı.
    Aynen iyice yaygınlaştı
  • Iphone gibi marka varken gidip çinli marka telefon almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 31 Temmuz 2019; 20:35:6 >
  • Android olmasın, hong meng olsun isletim sistemi bakalım görelim 118 milyonu..

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Az sonra Amerikan malı kullanan Amerikan düşmanları damlar buraya
    Aynen öyle, Abd ambargo uyguluyor diye sevinen var ne için sevindiği belli değil, Kullanılan cihaz ne olursa olsun zaten normal kullanıcıların bilgileri tamamen abd'nin elinde bunu bile bile ne diye böyle konularda marka fanatikliği yapılır anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Aynen öyle, Abd ambargo uyguluyor diye sevinen var ne için sevindiği belli değil, Kullanılan cihaz ne olursa olsun zaten normal kullanıcıların bilgileri tamamen abd'nin elinde bunu bile bile ne diye böyle konularda marka fanatikliği yapılır anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Kavganın asıl sebebi bu zaten. Çin bende çalayım bilgi dedi.

• Satış rakamı epey yüksek, peynir ekmek gibi telefon satmış tabiri caizse..
    Özellikle milliyetçi duruşunu sıklıkla gösteren Çin en başta satışların büyük çoğunu üstlense de Avrupa ve Amerika'da da hatırı sayılır satışlar oldu özellikle bu yıl. Bakalım bu yasalar ve baskılardan sonra nasıl bir adım atacak Huawei önümüzdeki dönemlerde..

• Yapılan Ambargonun Huawei ye İyi Bir Reklam Olacağını Söylemiştim Zamanında... Oldu da. İnsanlar Sırf Firmaya Destek Olmak İçin Bile Gidip Huawei Aldılar.

• Tall Man kullanıcısına yanıt
    Apple a Güveniyor Musun?

• F/p ürün yapan her zaman kazanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Iphone gibi marka varken gidip çinli marka telefon almak.
    hünkarım rom içme alemleri nasıl gidiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 2 Ağustos 2019; 20:57:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.