Şimdi Ara

Gran Turismo Sport 1.41 Güncellemesi Yarın Yayınlanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Polyphony Digital, Gran Turismo Sport versiyon 1.41 güncellemesinin yarın yayınlanacağını duyurdu.

Güncellemenin içeriği:

1. İkonik spor otomobillerinden Le Mans fabrika modellerine kadar uzanan 5 yeni otomobil eklenecek.

Honda S800 ’66
    Honda Civic Type R (EK) ’98
    Jaguar D-type ’54
    Mazda Roadster Touring Car
    Porsche 911 Turbo (930) ’81

2. “GT League” etkinliklerine 5 yeni raunt eklenecek.

Amatör Lig
    “Dünya Hatchback Şampiyonası”na 2 yeni raunt.

Profesyonel Lig
    “Nostaljik 1979”a 2 yeni raunt.

Dayanıklılık Ligi
    “X2019 Competition Dayanıklılık Serisi”ne 1 yeni raunt.

3. Daha fazla ek özellik eklenecektir.

SCAPES
    Öne çıkanlar bölümüne “Açık Alanlar – Kendi manzaralarınızı düzenleyin” eklenecek.

PİST DENEYİMİ
    “Pist Deneyimi”ne “Sardegna - Road Track - A” eklenecek.

Bu güncellemede ayrıca birtakım başka özellikler, geliştirmeler ve düzeltmeler de yer alacak. 

Güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Artık salın şu oyunuda tam anlamıyla bi yeni nesil oyun yapın.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Porsche 911 mi alırım bir dal :D
  • Ps4 e yeni bir gt gelmez diye düşünüyorum. Zaten buna eklenen otomobillere gelecek oyuna yatırım olarak bakabiliriz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yağmur olayı noldu bilen var mı

• quote:

Orjinalden alıntı: porsux

yağmur olayı noldu bilen var mı

Olay oldu hocam. Bi türlü gelemedi gitti. Ha benim açımdan sorun yok günlük 40km dozumu alıp beleş arabamı da açıp kaçıyorum. Sen istiyor Yaaagmir o zaman alacak DriveClub :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: porsux

yağmur olayı noldu bilen var mı</blockquote>

Olay oldu hocam. Bi türlü gelemedi gitti. Ha benim açımdan sorun yok günlük 40km dozumu alıp beleş arabamı da açıp kaçıyorum. Sen istiyor Yaaagmir o zaman alacak DriveClub :D

İyi hatırlattın ha... 1 eylülde satıştan kaldırılıyor driveclub. Şu anda plus üyelerine 50 lira ve muhtemelen son indirim fırsatı bu. Alacak olan alsın derim..

• quote:

Orjinalden alıntı: porsux

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: porsux

yağmur olayı noldu bilen var mı</blockquote>

Olay oldu hocam. Bi türlü gelemedi gitti. Ha benim açımdan sorun yok günlük 40km dozumu alıp beleş arabamı da açıp kaçıyorum. Sen istiyor Yaaagmir o zaman alacak DriveClub :D</blockquote>

İyi hatırlattın ha... 1 eylülde satıştan kaldırılıyor driveclub. Şu anda plus üyelerine 50 lira ve muhtemelen son indirim fırsatı bu. Alacak olan alsın derim..

Boş ver hocam satıştan kaldırılsın badem gözlü olur değeri artar :D kutuluya hücum eder millet :D

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Melkor

Ps4 e yeni bir gt gelmez diye düşünüyorum. Zaten buna eklenen otomobillere gelecek oyuna yatırım olarak bakabiliriz bence

Hocam büyük ihtimal PS5'e Forza 3 ve sonradan çıkan DLC'leri gibi rahat 400 küsür ve birbirine benzemeyen arabalardan oluşan bol içerikli bir GT gelecek :D
    Belki bizleri de düşünürler 1080p 30-60fps türünü de yaparlar ne azında Pro lar için :D
  • Yukarıdakilerin söylediği gibi salın da bir sonraki oyuna iyi hazırlanın. GT Sport çıkışında ölüydü halen ölü. Klasik araç sevdası nedir halen anlamadım. Her patchde klasik arabalar. Salın şu oyunu yenisine başlayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yukarıdakilerin söylediği gibi salın da bir sonraki oyuna iyi hazırlanın. GT Sport çıkışında ölüydü halen ölü. Klasik araç sevdası nedir halen anlamadım. Her patchde klasik arabalar. Salın şu oyunu yenisine başlayın.

Sen şu oyuna ölü mü diyorsun ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.