Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S6'nın pil kapasitesi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
4.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Tab S6'nın önümüzdeki hafta Galaxy Note 10 serisi ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Lansmana sayılı günler kala tabletle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Tesla'nın elektrikli kamyoneti için geri sayım başladı
    Galaxy Tab ailesine katılacak yeni Android tablet, SM-T865 model numarasına sahip olacak. Son olarak IMDA sertifikası alan cihazın bazı teknik özellikleri de belli oldu.

7 Ağustos'ta tanıtılacak

Daha önce tabletin 10.5 inçlik bir ekranla geleceğini öğrenmiştik. Şimdi ise 7.040 mAh kapasiteli bir pil içereceği açığa çıktı. Gücünü Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM'den alacak cihaz 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki depolama seçeneğiyle gelecek.

iPad Pro'ya sıkı bir rakip olması beklenen Samsung Galaxy Tab S6 hakkındaki diğer detaylar, Güney Koreli şirketin 7 Ağustos tarihinde düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde açıklanacak.

• Snapdragon 855 Plus ve UFS 3.0 ile gelmeli.

• Kalem hassasiyetini merak ediyorum. Yazma gecikmesi baskı hassasiyeti vb. Apple pencil ve ipad pro daki kadar iyi olabilir mi sizce? Ya da daha iyisini yapmış olma ihtimalleri var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar para verip alcan 2 yil sonra guncelleme almicak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncellenmeyen cihazlara buyuk paralar vermek akil kari degil. Guncel Ucuzunu al kullan sonra yeni guncel olani al. Artik parayi dikkatli kullanmak lazim.

• 8 yıl iPad 2 kullandım, iOS 9 güncellemesine kadar aldı; o zamana kadar da memnun etti beni. iOS 9 2015'deki bir güncellemeydi ve o günden sonra hiçbir uygulama güncel olarak yüklenemiyor. En son bu sene de AppStore erişimi kısıtlandı ve satece "Satın Alınanlar" sekmesine gidilerek uygulamalar yüklenir hale geldi, ana sayfadan bir şey yüklenmiyordu. Ondan önce de zaten uygulamayı iTunes'dan falan indirmiş olmanız gerekiyor uygulamayı indirebilmek için. Apple'ın güncelleme stratejisi de bu , güncellemesi kesilen cihaz uygulamalara erişemez,fakat iPad'den bir yıl sonra çıkan S3, Android 4.3'de kalmasına rağmen hala en son güncel uygulamalara sahip. iPad'lerin son yüksek fiyatları nedeniyle almadım ve Galaxy Tab A 10.1 2019 aldım gayet memnunum, 2-3 yıl sonra sistem güncellemeleri kesilecek olsa bile bunların Android'de gereksiz oludğunu biliyorum; Google Play'in güncelleme alması yeter. 10larca yıl uygulamaların en son sürümlerini alacaktır.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Gelsede İPad Pro’nun A12X işlemcisini geçemezler. Bu işlemci geekbench testlerinde Macbook’ları geçmiş işlemci 19.000-20.000 arası değişen puanlara sahip asla geçemez.

• Geçmesi de gerekmiyor zaten, Snapdragon 855 ve 6gb ram her işini görür.

• Vok iyi biliyorym cunki elimde Ipad Pro 10.5 LTE 256 GB modeli var. X diye performansli islemci ve gpu lu geliyor Iphone lardan da yuksek performansli.

Bu mantikla Snapdragon 855 Plus ve UFS 3.0 olmasi gerekir dedim yani mevcut en ustun Android islemci pakedi olsun babinda idi...
  • Google’ın yavaşlatmasına gerek yok zaten 1 yıl sonra çöp oluyor android tabletler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA941C94E

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Apple hakkinda bir yorum yapmadim. Apple kullanicisi da degilim. Bu samsungun 900-1000 dolara sattigi cihazlari 2 yil sonra guncellemeyi kesmesinin izahi olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Gb bellek lazımdı masaüstü modu varken 6 Gb takılacaktır.

• Uzun zamandır beklediğim bir cihazdı. Fiyatı yüksek ama, dolar ve ötv vs.. düşününce fiyatı makul gözüküyor. Bugün ön siparisten cihazı satın aldım. Bu arada sıtesınde taksıt secenegı yok. Ama musterı hızmetlerıyle gorusunce wıfı versıyonuna 6 taksıt yapılıyor. Ayrıca 1299 tl cıvarında olan klavye hediye. (ön kampanya 100 adetle sınırlı)
    Tabletın fıyatı 4999tl. Klavye ve kalem fıyatını cıkartsan 3000tl cıvarı bır fıyat edıyor. O fıyata da boyle bır cıhaz alamazsın.
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Bende kampanyadan faydalandım fakat siparişi telefon ile verdiğim için takip edemiyorum,siparişinizde bir gelişme olursa bilgi verirseniz sevinirim aynı şekilde bende yazarım buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Bende kampanyadan faydalandım fakat siparişi telefon ile verdiğim için takip edemiyorum,siparişinizde bir gelişme olursa bilgi verirseniz sevinirim aynı şekilde bende yazarım buraya.
    Aynı sekılde bende takıp edemıyorum. Uyelıgım oldugu halde yenı uyelık acıp, kayıt ıslemını yaptılar. Sonradan yenı uyelık bılgılerımı maıl adresıme gondereceklerını soyledıler. 2 - 3 kere aradım. Yenı uyelıgımın acılmadıgı ama satın alma ıslemının gerceklestıgını soyledıler.. Bu yuzden bende sıteden takıp edemıyorum.. Maıl adresıne kargo bılgılerını gondereceklerını umuyorum.. Kargo ıle ılgılı bır gelısme olursa tabıkı yazarım. Gule gule kullanın.
  • Bende de sizin anlattığınız şekilde oldu ,gelişme olursa haberleşiriz, sizde güle güle kullanın.

• ploff kullanıcısına yanıt
    Bugün samsung dan aradılar ,klavyenin gelmesi biraz uzayabilirmiş onun bilgisini verdiler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.