Şimdi Ara

Death Stranding ‘Heartman’ Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Kojima Productions, açık dünya aksiyon macera oyunu Death Stranding için yeni bir fragman yayınlandı. İki dakika uzunluğundaki bu fragmanda Nicolas Winding Refn tarafından canlandırılan Heartman karakteri gösteriliyor.

Death Stranding 8 Kasım'da Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte PlayStation 4 için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• Sadece Game Awards da değil bütün mecralarda yılın oyunu God of War seçildi. Yorumlara bak ya Detroit diyen var. Detroit seçilmeli God of War seçilmemeli yani. Rdr 2 yi de oynadım, God of War ve Detroit i de platinledim. Rdr 2 ile God of War arasında gidip gelinirde detroit? Kötü oyun değil kaç kere bitirdim ama yılın oyunu ne alaka? Spider Man desen hadi neyse. Kıl payı God of War en iyi oyundur bana göre.
    En kötü ihtimalle MGS 5 ayarında bir şey olur bu oyun, öyle tahmin ediyorum. Kojimanın adını zaten Video Kojima olarak değiştirmek lazım uzun sinematikleri seviyor.

Şu ortamda hangisi goty olur bilmiyorum ama ikisininde oynanması gerektiğini düşünüyorum. Kojimanın tarzı eleştirilebilir ama bu adam işi biliyor, bu oyunun güzel olacağını düşünüyorum.
  • boşverin fragmanı şu kütük gibi animasyonları düzeltin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel mocap uygulanmış, gayet akıcı animasyonlar sahip. Tabii bizi Kojima ustanın gizemli senaryosu meraklandiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyundan 5 dk adam gibi dolu dolu oynanış videosu göremedik çatışma dinamiklerini bile görmedik 2 saniye falan gördük o da adam kazma gibi sıkıyo anca fanboylar ön sipariş atar en ufak heycan yok içimde sanki film yapıyolar hep sinematik geliyo bide oynanış görelim şimdi biri çıkıp der o sanat eseri yapıyo tamam mı onlara cevabım cyberpunk 2077 alın en azından neye para verdiğinizi biliyosunuz goty.

• Goty is coming
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealArek

Şu oyundan 5 dk adam gibi dolu dolu oynanış videosu göremedik çatışma dinamiklerini bile görmedik 2 saniye falan gördük o da adam kazma gibi sıkıyo anca fanboylar ön sipariş atar en ufak heycan yok içimde sanki film yapıyolar hep sinematik geliyo bide oynanış görelim şimdi biri çıkıp der o sanat eseri yapıyo tamam mı onlara cevabım cyberpunk 2077 alın en azından neye para verdiğinizi biliyosunuz goty.
    En kötü ihtimalle MGS 5 ayarında bir şey olur bu oyun, öyle tahmin ediyorum. Kojimanın adını zaten Video Kojima olarak değiştirmek lazım uzun sinematikleri seviyor.

Şu ortamda hangisi goty olur bilmiyorum ama ikisininde oynanması gerektiğini düşünüyorum. Kojimanın tarzı eleştirilebilir ama bu adam işi biliyor, bu oyunun güzel olacağını düşünüyorum.

• Kojimanın oyununu alacak kişiler belli bir yaşın ve kültürel gelişimin üstündedir. Yani kuru kuru ateş edip çatışmaları okadar merak etmez oyun kojima oyunu ise. Sanattır çünkü kojima oyunları, Bilim kurgu sanat eseridir.

İlle de silahlı çatışma görmek istiyorsa bilmeyenler, kojima oyunları hem oynanabilirlik hemde çatışma olarak üst seviyedir. Mgs v in gizliliği, gameplayi ortadadır ve kanıtlanmıştır. Binlerce farklı şekilde edilebilir görevler.

Tüm mgs serisi de zaten oynanabilirlik ile çığır açmıştır kendi çıktığı dönemlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 27 Temmuz 2019; 17:59:2 >
  • nefret ediyorum şu film gibi oyun muhabbetinden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

nefret ediyorum şu film gibi oyun muhabbetinden..
    Genç yeni neslin sıkıntısı bu işte. Koy önlerine fortnite, pubg, league of legends vs sabaha kadar oynayıp dursunlar şuursuzca...

• Belli ki sadece MGS V'i bitirmiş Hideo Kojimayı çok iyi tanımayan genç birisin, eski MGS oyunlarını da oynamamışsındır. Kojima Trailer'ların da her zaman bangır bangır oynanışı göstermez, Senaryoyu da gösterse bile anlamazsın. Bu adamın tarzı bu.

Sen zaten başta ve şimdi bu yorumu yazarak zaten kendini ifşa ediyorsun. "Hideo Kojimayı ben tanımıyorum, eski mgs oyunlarına da yaşım yetmedi" diyorsun ap açık şekilde.

Çünkü Hideo Kojimayı tanıyan ve oyunlarını oynayan orta yaşlı oyuncular bu adamın tarzını bilir ve "Ben bu trailerlar dan bir şey anlamadım" . "herşeyi açık açık göstersin, her şeyi anlatsın." demez. Gizemin ortadan kalkmasını istemez. Veya tutup bu ne saçma oyun yaratıklar falan uçan silahlar var demez, bilim kurgu hayranıdır ve Hideo Kojima'nın bilim kurgu senaryosu ustası olduğunu bilir.

HİDEO KOJİMA OYUNLARI, TRAILERLAR İLE OYUNUN NE OLDUĞU ANLAŞILABİLEN, SONUNUN TAHMİN EDEBİLECEĞİ BASİT SENARYOLU BASİT OYUNLARA BENZEMEZ. Bu adam yazdığı senaryodaki oyunu trailerlar ile oyunculara ap açık göstermez. Oyunu oynayıp bitirsen bile sürekli aklında soru işaretleri kalır. Oyunu bitirdikten sonra bile yeni şeyler öğrenirsin.

Bunu bilmeyen genç kişiler, Hideo Kojima'yı tanımayan kişiler, Sadece güncel olduğu için MGS 5 bitirmiş kişiler, o yüzden bilmediğiniz şeyler hakkında boş yorum yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 27 Temmuz 2019; 18:37:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sparda.

Belli ki sadece MGS V'i bitirmiş Hideo Kojimayı çok iyi tanımayan genç birisin, eski MGS oyunlarını da oynamamışsındır. Kojima Trailer'ların da her zaman bangır bangır oynanışı göstermez, Senaryoyu da gösterse bile anlamazsın. Bu adamın tarzı bu.

Sen zaten başta ve şimdi bu yorumu yazarak zaten kendini ifşa ediyorsun. "Hideo Kojimayı ben tanımıyorum, eski mgs oyunlarına da yaşım yetmedi" diyorsun ap açık şekilde.

<b>Çünkü Hideo Kojimayı tanıyan ve oyunlarını oynayan orta yaşlı oyuncular bu adamın tarzını bilir ve "Ben bu trailerlar dan bir şey anlamadım" . "herşeyi açık açık göstersin, her şeyi anlatsın." demez.</b> Gizemin ortadan kalkmasını istemez. Veya tutup bu ne saçma oyun yaratıklar falan uçan silahlar var demez, bilim kurgu hayranıdır ve Hideo Kojima'nın bilim kurgu senaryosu ustası olduğunu bilir.

Seride sadece mgs 5 oynamadım ayrıca ben o seriyi sevmedim sen belki çok iyi olarak görüyosun ama ben ısınamadım hem bende bu oyunu merak ediyorum ayrıca yaş olarak diyosan yaşım yetiyodu şuan senin yaptığın fanboyluk hemen savunma olarak lol mü oynusoun falan yazarsın oyundan adam gibi bişey göstermediler herkes bu ne şimdi diyo kalkmışsın savunmaya geçiyosun kendini çok beli ediyosun.

• Herkes takmış bir oyunda çatışma yok muhabbetine. Yahu var. Oyun aksiyon oyunu, nasıl çatışma yok. Gayet var. Sadece kojima fragmanlarda çatışmaları göstermek istememiş
  • quote:

Kojimanın oyununu alacak kişiler belli bir yaşın ve kültürel gelişimin üstündedir. Yani kuru kuru ateş edip çatışmaları okadar merak etmez oyun kojima oyunu ise. Sanattır çünkü kojima oyunları, Bilim kurgu sanat eseridir.

İlle de silahlı çatışma görmek istiyorsa bilmeyenler, kojima oyunları hem oynanabilirlik hemde çatışma olarak üst seviyedir. Mgs v in gizliliği, gameplayi ortadadır ve kanıtlanmıştır. Binlerce farklı şekilde edilebilir görevler.

Tüm mgs serisi de zaten oynanabilirlik ile çığır açmıştır kendi çıktığı dönemlerde.

Allah aşkına MGS V'in sanat eserlik ne yanı var lütfen bana söyler misin ? Ben sabrede sabrede oynadım oyunu o kadar fakat bu bahsettiğin şeylerin hiçbirisine tanık olmadım.

• quote:

Genç yeni neslin sıkıntısı bu işte. Koy önlerine fortnite, pubg, league of legends vs sabaha kadar oynayıp dursunlar şuursuzca...

Bu mesaj banaysa, bahsettiğin oyunları bırak oynamayı, denemedim bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Herkes takmış bir oyunda çatışma yok muhabbetine. Yahu var. Oyun aksiyon oyunu, nasıl çatışma yok. Gayet var. Sadece kojima fragmanlarda çatışmaları göstermek istememiş

Benim için diyosan ben sadece az oynanış vidoesu görelim nasıl bi oyun çıkıcak oynanışını merak ediyorum dedim çatışma yok demedim yani.

• Bu ne arkadaş? Kütük gibi animasyon, saçma sapan dövüş sistemi bağımsız yapımcı oyununa benzemiş çıkışta böyle olursa işi zor Kojima'nın, eleştirilerin hedefinde olur.

• Geçen sene bence haksızca God of War seçildi. RDR2 ya da Detroit seçilmeliydi. Umarım bu sene hakeden alır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.