Şimdi Ara

Samsung Galaxy A80 mercek altında | Fiyatını hak ediyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung'un yeni nesil akıllı telefon modeli Galaxy A80 sahip olduğu tam ekran tasarım anlayışı ve dönebilen kamerası ile dikkat çekiyor. Peki bu telefon tam olarak neler sunuyor, fiyatını hak ediyor mu, videoda cevaplıyoruz. 

• Sevgili samsung 3999 TL ve altında bir fiyata düşürürseniz almayı düşünebilirim bilginize, saygılar

• Bu ve popup tarzı açılan kameralar bozulmaya meyilli mekanizmalar. Sırf biz değişiğiz diye üretilmiş modeller.

• Kesinlikle haketmez. 6500 TL ye satılan s10 plus alınır daha iyi.

• Kesinlikle fiyatını haketmiyor, öne çıkan özelliği kamerası ama kamerasında ois bile yok.

• Kamerası uzun vadede sorun çıkartacak cinsten bir izlenim veriyor, açılır ve kapanırken görünen ufak takılmaları ileride sıkıntı çıkarır. Çok kalın ve çok ağır bir telefon. Fiyatına değinmeye bile gerek yok ederi 3.500 - 4000 arası olmalıydı. Bu fiyata alıcı çıkmaz. Fiyatı inse bile telefon ne bileyim güven vermiyor izlenim olarak.

• Temiz ön taraf ve havalı döner mekanizma göze güzel gelse de bu fiyatlara alınmaz. Arkadaşların dediği gibi 4bin civarı olması lazım ki o civarda birşey alacak olsam benim tercihim s10e olurdu. kamera da ois olmaması çok kötü olmuş.
  • güzel telefon ama fiyat yanlış hakkı 4000tl

• S10+ alır geçerim.bu ne biçim fiyat böyle.

• çentik,damla,delikli ekranları sevemeyen,saçma bulan biri olarak bu tasarım anlayışını s10 serisinde görmeyi isterdim ancak başka bahara bu tasarımı tepe modele getirmediği sürece telefon almıyorum ??

• burda cihazdan çok yeni değişik tasarımı satma derdinde samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüz kötü one ul beğenmedim kamera da ois yok yüz tanıma yok o mekanizma tozlandığı zaman takılma yapar ağır telefon eli yorar 326 ppi piksel sayısı bir süre sonra göze batar parmak izi sorun çıkartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 27 Temmuz 2019; 12:35:24 >
  • kamera tam düz açılmıyor bilerek mi yapılmış yoksa tasarım sorunu mu erdi bey

• Samsung yine çok model çıkarmaya başladı bunlara güncelleme verir mi bence vermez

• Bu telefonun tanıtım vidyosunu gözlüklü arkadaş yapıyordu, video değiştirilmiş. daha birkaç saat olmadı ki video yu tekrar açtım, bir baktım aynı telefonu bu sefer erdi bey tanıtıyor? acaba bende mi bir yanlışlık var veya kaçırdığım birşey var?

• cihazı media marktta inceledim. ürün acayip diye kamera kısmı gereğinden fazla zorlanmadıysa, bu telefon olmamış. kamera aşırı derecede oynuyor, yani hemen bozulacak-kopacak izlenimi yaratıyor.
  • 200 gr maximum ağırlık olmalı telefonlarda, 220gr külçe gibi yığılır pantolonu aşağı çeker, elde tutması da yorar
  • Mi9T (garantili 3000, garantisiz 2100 TL civarında) varken, bu telefonu sırf samsung diye alanlar alır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.