Şimdi Ara

İngiltere, FIFA'daki Ultimate Team Kartlarının Kumar Olmadığına Hükmetti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
66
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Star Wars: Battlefront II'nin loot-box olayını abartması sonrasında oyun dünyasının gündemine oturan ve uzunca bir süredir de gündemden düşmeyen, "Loot-Box ve paket açılımları kumar sayılır mı?" tartışmasına İngiltere Hükümeti de dahil oldu.

İngiltere Kumar Yolsuzluk Komisyonu, yaptığı araştırmayı ve raporu hükümete sundu. Komisyon, nihai kararını vererek loot-box ve paket açılımlarının kumar kabul edilemeyeceğine hükmetti.

Ancak gerekçe oldukça ilginç; komisyon karara sebep olarak loot-box'lardan elde edilen herhangi bir materyalin para değeri taşımamasını, bununla birlikte nakite dönüştürülmesinin de mümkün olmayışını gösterdi.

2018'de Belçika'nın loot-box sistemini yasaklaması sonrasında birçok hükümet konuyla ilgili ciddi çalışmalar yaşasa da EA Sports şu an için İngiltere pazarında bir sorun yaşamayacak.

• Bu fut loot box ları yüzünden EA games in bir daha hiç bir oyununu almamaya ve oynamamaya yemin ettim. Kumardır değildir bilinmez ama böyle bir mantıkla oyun satılmaz oyuncular dolandırılamaz
  • HADİ CANIM, ŞAKA YAPIYORLAR...
  • Bende ea oyunu almıyorum en son bf1 aldım. Çakal ea
  • bir insan kerizlik yapıyorsa ki bende bir sezon yapmıştım bu kumar sayılmaz, fakat yasaklanması gerekir insanları hatta benşm gibi asla tuzağa düşmem diyen insanları bile bir kez olsun bu tuzağa düşürebiliyorlar, yada buna doğal seçilimmi demek lazım herkes hak ettiğini çekmeli sanki, online sezon oynuyorum gayet keyifli futa giriyorum dengesizlikten oyun un dengesi alt üst olmuş futboldan çok her şeye benziyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Aslında panini sticker kart almaktan farkı yok ama bu iş modelini hiç onaylamıyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ea 10 milyar dolar kar elde etmiş oyuncular enayi ea ne yapsın hele ki fifa saçmalıktan öteye geçemez
  • Belçikayı günahım kadar sevmem ama, ingiltereden daha deli kanlı çıktı bu konuda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.