Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
7.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir akıllı saat çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy Watch Active 2 adlı cihazın basın görselleri kısa bir süre önce internete düşmüştü. Şimdi ise teknik özellikleri hakkında bazı yeni bilgiler var.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate 30 Pro canlı olarak görüntülendi
    Galaxy Watch Active 2'nin 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta piyasaya sürüleceği söyleniyor. 1.2 inç ve 1.4 inç ekrana sahip olacak bu modeller 360 x 260 piksel çözünürlük sunacak. Aynı zamanda dokunmatik çerçeve ile gelecekleri bildiriliyor.

Önümüzdeki ay tanıtılacak

Her iki modelin de Samsung Exynos 9110 işlemciden güç alacağını belirtelim. Sırasıyla 768 MB ve 1.5 GB RAM ile donatılacak akıllı saatlerin 4 GB depolama alanı olacak. Ayrıca düşme algılama ve EKG özelliğine de sahip olmaları bekleniyor.

Yeni Galaxy Watch Active 2, Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyecek. Siyah, Gümüş ve Altın gibi renk seçeneklerinin olacağı söyleniyor. Akıllı saat Samsung'un önümüzdeki ay düzenleyeceği basın etkinliğinde Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtılacak.

• Ekg özelliği ve fiyatı uygun olursa alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nabız sensörü çok önemli. Devrimsel bir şey olmalı. Akıllı saatin en önemli parçası nabız sensörü...
  • Cok guzel gorunuyor gercekten. Sekli Galaxy Active 1 gibi sade ve guzel olacaksa, pil omru Galaxy Active 1 kadar kisa olmayacaksa (her gun sarj etmek gerekmeyecekse) ve fiyati da Galaxy Active 1 kadar uygun olacaksa mukemmel bir saat olur gercekten.

• dokunmatik bezel mi çerçevemi, bu bana biraz uyduruk geliyor bu kasalara dokunmatik bezel koysa ekran kaybolacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok güzel ama su Pil olayina bir cözüm bulamadilar. Isterdimki Always On modunda Pil 2 Hafta gitsin.
  • Ön sipariş başlamış. 1599tlden başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Ön sipariş başlamış. 1599tlden başlıyor.
    hangi sitede hocam
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Samsung.com.tr

• Fiyat uygun gibi geldi ama sepete atınca anlıyorsun ki, kordonu ayrı satıyorlar!! Silikon olan 299 TL

• ponderous P kullanıcısına yanıt
    Bence o ekstra kordon. Napacak kordonsuz mu gönderecek?

• Elbetteki kordonlu gönderiliyor.

Fiyat bana da uygun geldi. Ben alüminyum 44mm düşünüyordum, 1800 TL fiyat belirlenmiş. Almanya fiyatından daha ucuz. Yanında kablosuz şarj özellikli powerbank veriyor.

Ama teslimat 1 Ekim'den sonra planlanmaktadır diye de belirtmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 11 Eylül 2019; 11:46:19 >
  • Ben şimdi baktığım da 44mm olan 2499 olarak güzüküyor 40mm 1599 40mm olanı almak hiç akıl karı değil, 270mah
    o saatte 2 gün filan gider herhalde şarjı 44mm olan 340mah.Fiyat pek uygun gelmedi bana.
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Sizin baktığınız çelik kasalı. O fiyata değmez. Alüminyum kasa 1799 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Sizin baktığınız çelik kasalı. O fiyata değmez. Alüminyum kasa 1799 TL
    Sağol dostum dikkat etmemişim.
  • Sesli görüşme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Savior Fenix

Sesli görüşme var mı?
    Var hoporloru var uzerinde.

• Merhaba burda inceleme yapan yabancı arkadaşın dediği şarj galaxy watch kadar dayanmıyormuş, 2 tam gün de pili bitmiş,burda anladığım
    always on açıkmış, eğer always kapalı iken 4 gün sürebilir belki diyor.Bu denediği 40mm lik olan olmalı 44mm lik olan daha fazla dayanabilir
    şarjı diye düşünüyorum.

MSamsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor
  • Bu saatin en önemli şeyi kesinlikle pil durumudur ,4 gün filan gitmesi gerekiyor,yabancı bir araştırma sitesi apple watch in gerisinde yazmış pil
    durumu ile ilgili.Fakat burada 400mm mi 44mm mi test etti bilemiyoruz.
  • EKG özelliği kullanılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.