Şimdi Ara

Remedy Patronu Alan Wake 2'yi Yapmak İstiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Remedy Entertainment kreatif direktörü ve yazarı Sam Lake halen Alan Wake 2'yi yapmak istiyor.

IGN Unfiltered bölümüne konuk olan Sam Lake Alan Wake 2 hakkında şöyle bir yorumda bulundu:

"Yapmak istiyorum. Meraklı olduğum bir şey. Bu noktada, üzerinden çok fazla zaman geçti. Hedef barının bazı yönlerden daha yüksek olduğunu hissediyorum. Eğer yapılacaksa doğru bir şekilde yapılması gerekiyor. Her şeyin yerine oturması gerekiyor ki bunu yapmak hiç kolay bir şey değil. Bu tarz büyük oyunların yeşil ışık alması için sıraya koyulması gereken çok fazla şey var. Ama bir gün yapılacağını umuyorum." 

Remedy Entertainment bu ayın başında Alan Wake ve Alan Wake's American Nightmare yayıncılık haklarını Microsoft'tan geri aldı. Bu devam oyunu hakkında biraz daha umutlanmamızı sağlıyor. Ayrıca bu hamle sayesinde belki orijinal oyunu Xbox ve PC dışındaki platformlarda da görebiliriz.

Ek olarak, Alan Wake'i temel alacak live-action televizyon dizisi de yolda.   

• İlk oyunda yaptığınız gibi senelerce bekleyeceksek hiç başlamayın bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok abi Control montrol olmamış zaten kabak gibi belli. Microzort çatısı altında yaparsan sen bu seriyi bitirirsin, Alan Wake's American Nightmare leşini bile aratırsın eminim :D
  • PlayStation 5 exc. yazın bir kenara...

• Playstation 5 exc yapın da 100 milyon satan konsoldaki gibi 5 milyon satsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 23 Temmuz 2019; 16:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Playstation 5 exc yapın da 100 milyon satan konsoldaki gibi 5 milyon satsın.
    Xbox One'da satışlar çok fazla sanırım, trollemeden oyun satış rakamlarını yazsana. Herhalde bu kadar yırtındığına göre çok satış var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.