Şimdi Ara

YouTube Music, ses ve video arasında geçişi kolaylaştırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtube Music uygulamasında, sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını dinlerken, tek bir dokunuşla şarkının videosuna geçiş yapabilmeniz mümkün hale geldi. Hem de bu geçiş işlemi herhangi bir kesinti yaşamadan gerçekleşiyor.

Yeni videolar keşfedilmesini sağlayacak

Bu yeni özelliğin duyurusu Youtube'un blog sayfasında yapıldı ve sayfada konuyla ilgili olarak: "Şarkılar ve müzik videoları arasında geçiş yapmak bir düğmeye basmak kadar basit. Kullanıcılar, bir şarkıyı dinlemeye başladıklarında ekranın üstündeki bir video düğmesini fark edecekler ve basit bir dokunuşla anında müzik videosunu izlemeye başlayabilir veya sadece sese geri dönebilirler." açıklaması yer alıyor.
    Bu özellik YouTube Premium aboneleri ve ayrıca YouTube Music Premium aboneleri için geçerli olacak. Bu özelliğin bir diğer avantajı da şu olacak. Kullanıcılar sevdikleri şarkıları dinlerken video ibaresi görecekler ve o şarkının videosu olduğunu da kolay bir şekilde keşfetmiş olacaklar.

• Güzel para kıracaklar

• paranın gözüne vuracaklar :)

• Helal olsun youtuba ben spotify ve apple music kullandım deneme sürümlerini ama çoğu sevdiğim remix şarkıları bulamıyorlardı youtube music'te arattırdım ve buldum direk abone oldum 3 ayda bedava yanlız şöyler bir şey var telefondan youtuba girince 22 tl istiyor bilgisayardan girince 16 tl istiyor bunu anlamadım arada ne fark var?

• Telefonunuz iPhone ise bundan kaynaklanıyor olabilir. Bildiğim kadarıyla IOS cihazlarda yaklaşık 5 TL daha pahalı

• Android uygulamasını kullanıyorum. Spotify'ı unutturdu diyebilirim. Büyük ihtimal Spotify'ı iptal eder, YT Premium'a aboneliğimi sürdürürüm.
  • xsemihx X kullanıcısına yanıt
    Evet iphone telefon var o yüzden bilgisayardan satın aldım 16,99 youtube musicde var yanında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müzikleri youtube dan da spotify den de dinleyebiliyorum bana daha yüksek ses kalitesi sunarsa kullanabilirim

• Ortalama bir kulaklıkla denedim, ses çıkışı sanki Spotify'dan yüksek gibi geldi. Tüm içeriğe ücretsiz ulaşım ekranın açık kalması şartıyla da olsa iyi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanced..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Spotify da bir ayar var sesi optimize ediyor onu devre dışı bırakırsanız daha yüksek ses çıkışı sağlıyor belki o açıktır birde öyle deneyin :)

• Fizy ve YouTube arasında çok fark yok ama kim ne derse desin Spotify daha başarılı.

1- Spotify
    2-Apple Music
    3-Fizy
    4-YouTube

• YT Music Spotify uygulamasından (bakın uygulama- optimizasyon vb) çok daha başarılı. Hızlı ve seri.

Ben beğendim. Şimdilik free olanında takılacağım.

Video-müzik arası geçişler de gayet güzel.
  • Yalnız cidden güzel uygulama olmuş, benim gözümde spotify ile soundcloudu solladı şimdilik. Kaynak youtube olduğu için dünya üzerindeki en gelişmiş kütüphaneye sahip, ayrıca ses kütüphanesi de ülkemizde kullanılmaya başlandı ve geliştirilmeye devam ediyor. Spotifyda olmayan (en azından mobil uygulamada) mp3 çalabilme vs vs. özelliklerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flean -- 24 Temmuz 2019; 21:8:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.