Şimdi Ara

Dr. Manhattan geri dönüyor! Watchmen dizisinin uzun fragmanı paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HBO'nun merakla beklenen Watchmen dizisi nihayet ekranlara geliyor. Önümüzdeki ekim ayında başlayacak olan dizinin bugün yeni bir fragmanı daha paylaşıldı. San Diego Comic-Con'da yayınlanan fragman özellikle de serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başardı:

Yayınlanan yeni fragmanda Watchmen dizisini ilk defa detaylı bir şekilde görme fırsatı yakalıyoruz. Fragmanın belki de etkileyici kısmı serinin en ünlü karakteri olan Doctor Manhattan'ın ortaya çıkması olmuş. Dr. Manhattan önce Mars'ta sonra da Dünya'da görülüyor. Fragmanda ayrıca Rorschach ve Ozymandias gibi karakterler de var.

Alan Moore ve Dave Gibbons'un 1986-1987 yıllarında yayınladığı Watchmen çizgi romanları, bildiğiniz gibi daha önce Zack Snyder tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştı. Yeni Watchmen dizisi ise hem çizgi romanlardan hem de Snyder'ın uyarlamasından çok daha farklı bir yapıda olacak. Yapımcı Damon Lindelof, dizinin Watchmen çizgi romanlarıyla aynı evrende geçeceğini ancak farklı hikayeleri anlatacağını söylemişti.

Süper kahramanların birer suçlu olarak değerlendirildiği alternatif bir tarihte geçen Watchmen çizgi romanları, yayınlandığı dönemde konusu ve anlatım tarzıyla büyük övgü ve takdir toplamıştı. Dönemin çizgi roman dünyası için bir devrim olarak nitelendirilen Watchmen, 1989 yılında Hugo Ödülü'ne de layık görülmüştü.

Orijinal Watchmen çizgi romanları 1985 yılında geçiyordu. HBO'nun dizisinde ise modern zamanlar konu alınıyor. Yapımcı ekip bazı orijinal karakterlerin dizide yaşlanmış halleriyle görünebileceğini söylemişti. Örneğin fragmanda ünlü aktör Jeremy Irons'ı yaşlı Ozymandias olarak görüyoruz.

Watchmen dizisi ekim ayında başlayacak.

• Dr varsa izlemek mecburi olur. hobareyyy

• Dc dizileri hep beklentimin üstünde çıktı, umarım bunda da aynısı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele olacak gibi.
  • çok absürt bi film. ama izlenir.

• Film çıkmıştı çok kötüydü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dr için izlerim.

• Biraz basit gibi geldi

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Bir daha izleyin bence. Kitabın olduğu gibi aktarıldığı bir yapımdı. Gereksiz hiçbir sahne ve diyalog yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Dc dizileri hep beklentimin üstünde çıktı, umarım bunda da aynısı olur.
    hocam hangi dc dizisini beğendin acaba flash arrow supergirl iyi mi sence
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Arrow un sanırım ilk üç sezonu iyiydi(uzun soluklu olduğundan nerede bozdu kaçırdım). Titans da cast seçiminden sonra beklentilerimi düşürdüğümden midir nedir çok hoşuma gitti. Bir de Gotham var ara sıra saçmalaması dışında. Super girl ü bilmem ama flash la zaman kaybetme derim. Her bölüm aynı şey farklı karakterlerle tekrarlanıyor. Bir de Skyler White a rahmet okutacak Flash ın sevdiceği Iris West için bile İZLENMEZ. Lucifer i de polisiye sevdiğimden ara sıra sıkılarak izledim ama yeni sezonunu da iple çekiyorum(İptal edilip geri geldi 4.Sezon). Constantine gibi harcananlar da var arada onlarla vakit kaybetme.

Ekleme: Eleştiriyi sanırım tavsiye olarak anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 21 Temmuz 2019; 19:49:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Arrow un sanırım ilk üç sezonu iyiydi(uzun soluklu olduğundan nerede bozdu kaçırdım). Titans da cast seçiminden sonra beklentilerimi düşürdüğümden midir nedir çok hoşuma gitti. Bir de Gotham var ara sıra saçmalaması dışında. Super girl ü bilmem ama flash la zaman kaybetme derim. Her bölüm aynı şey farklı karakterlerle tekrarlanıyor. Bir de Skyler White a rahmet okutacak Flash ın sevdiceği Iris West için bile İZLENMEZ. Lucifer i de polisiye sevdiğimden ara sıra sıkılarak izledim ama yeni sezonunu da iple çekiyorum(İptal edilip geri geldi 4.Sezon). Constantine gibi harcananlar da var arada onlarla vakit kaybetme.

Ekleme: Eleştiriyi sanırım tavsiye olarak anladım
    evet hocam haklısın arrow başta güzeldi ada ve hong kong flashbackleri falan ,gotham da fena değil ama geri kalan çöp yani .DC dizi sektöründe baya başarısız

• Filmini izlemiştim ama filmine pek benzemiyor. Farklı bir hikayemi anlatacak acaba?
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Evet, çok basit. Çocuklar duymasın gibi kaliteli içerik üretemiyorlar.

• Güzel olur umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    flash ilk 3 sezon iyiydi bence ondan sonra sıkmaya başladı beni constantine fena değildi hiç sıkılmadım ama harcadılar diziyi
    supergirl berbattı hiç sevmedim arrowda ilk sezon umut var dedim devam ettim ara ara sıksada 4 sezon gittim

American gods 2 sezonu efsaneydi ayrıca amazon primın yeni superkahraman dizisini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 23 Temmuz 2019; 5:43:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.