Şimdi Ara

2si1 | Uzay Kuvvetleri Komutanlığı Kuruyorlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayın akışı:

00:20 Fransa’dan Uzay Kuvvet Komutanlığı atağı
    04:28 ABD Hazine Bakanı: Facebook'un kripto parası Libra yasa dışı işlerde kullanılabilir
    08:10 Amazon Game Studios oynaması ücretsiz The Lord of the Rings MMO oyunu duyurdu
    09:41 Call of Duty: Modern Warfare'in 2v2 Gunfight Multiplayer modu ortaya çıktı
    10:51 Microsoft’un kart ve masa oyunları kapanıyor
    14:57 Temizlik robotu evdeki köpeğin dışkısını temizlemeye çalışırsa!
    16:44 Gears 5'ten sigaraya özendirebilecek tüm öğeler çıkartıldı
    24:21 Apex Legends hile yapanları birbiriyle eşleştiriyor
    29:06 13 yaşında el kurutma makinalarının zararlı olduğunu kanıtladı 

• bizde kurarız ama kurmadan ilk önce vergi getirirler.bir de bizde vatandaştan vergi nasıl alınır üssü kurarız.

• Bizde Uzayda Saray yaptıracağız.
  • Bu sigara mevzundan gina geldigi icin biraz arastirdim ve beyaz masa ile sansimi denedim...
    Aldigim ilk cevap duraklarda icilmesi zaten yasak ve uyari mevcut. Uyarinin olcusu 1 lira madeni para kadar ko gercekten ben arayip nerede oldugunu bulmaya calistim.
    Peki sigara icenlerle napacaz biz soluyacakmiyiz dedim, alo saglik hattini arayin onlar cezai islem yapiyorlar dendi.
    Bunin ne partiyle nede baskanla alakasi yok. Bu tamamen zihniyet. Uyarip duracagiz en fazla milleti.
    Bari sigara yasak oldugunu belirten ibareleri 30x30 cm olcusunde buyutunde insanlar gorsun diye baska bir dilekce verdik bakalim nolacak...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye değilmiş. Clickbait.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.